Edge® 830 Bundle - Zestaw z czujnikami
 • Edge® 830 Bundle - Zestaw z czujnikami
 • Edge® 830 Bundle - Zestaw z czujnikami
 • Edge® 830 Bundle - Zestaw z czujnikami
 • Edge® 830 Bundle - Zestaw z czujnikami
 • Edge® 830 Bundle - Zestaw z czujnikami
 • Edge® 830 Bundle - Zestaw z czujnikami
 • Edge® 830 Bundle - Zestaw z czujnikami
 • Edge® 830 Bundle - Zestaw z czujnikami
 • Edge® 830 Bundle - Zestaw z czujnikami
 • Edge® 830 Bundle - Zestaw z czujnikami

Edge® 830 Bundle - Zestaw z czujnikami

2 250,00 zł
Brutto

Kto korzysta na tym, że liczniki rowerowe Edge 530 zapewniają dynamiczne monitorowanie wydajności i informacje Insights, wspierające rozwój? Ty. Bez względu na to, czy zdobywasz medale, startujesz w Ironmenach, czy też lubisz jeździć po szutrach, miejskich drogach, ścieżkach lub innych drogach, Edge 530 to idealne urządzenie dla Ciebie.

Ilość
Okres oczekiwania 3-5 dni

Wishlist Add to wishlist

Licznik rowerowy GPS z mapami i ekranem dotykowym

 • Dynamiczne monitorowanie wydajności dostarcza informacji na temat pułapu tlenowego, regeneracji, obciążenia treningowego, aklimatyzacji do wysokości i temperatury, odżywieniu, nawodnieniu i innych parametrów
 • Funkcje bezpieczeństwa jazdy na rowerze obejmują nowe powiadomienia alarmowe, grupowe wysyłanie wiadomości i śledzenie, wykrywanie zdarzeń oraz zgodność z radarem cofania i światłami Varia™, dzięki czemu można widzieć pojazdy i być widzianym na drodze
 • Wgrana fabrycznie mapa Garmin Cycle Map z funkcją wyznaczania tras, pozwala poznawać najciekawsze trasy w okolicy. Posiada również funkcję tworzenia tras na urządzeniu, funkcję przeliczania trasy w razie zjechania z kursu i wyznaczanie dogi powrotnej do punktu startu. Model do jazdy górskiej zawiera dane Trailforks z informacjami o stopniu trudności szlaków
 • Dostosuj urządzenie, korzystając z bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ™
 • Funkcja pomiaru dynamiki MTB zlicza skoki, ich dystans i czas spędzony w powietrzu, a także trudność i płynność jazdy, dzięki czemu uzyskujesz wyniki, które możesz następnym razem pobić
 • Czas działania baterii: do 20 godzin w trybie GPS; możliwość wydłużenia do 40 godzin dzięki opcjonalnej baterii zewnętrznej Garmin Charge™ lub trybowi oszczędzania baterii

 

Kto korzysta na tym, że liczniki rowerowe Edge 830 z ekranem dotykowym zapewniają dynamiczne monitorowanie wydajności i informacje Insights, wspierające rozwój? Ty. Bez względu na to, czy zdobywasz medale, startujesz w Ironmenach, czy też lubisz jeździć po szutrach, ulicach, bezdrożach lub innych drogach, Edge 830 to idealne urządzenie dla Ciebie.

Zwiększ stopień zaawansowania swojego treningu
Urządzenie Edge 830 gromadzi nie tylko standardowe dane — dostarcza również dynamiczne analizy Insights, które pomogą Ci bić swoje rekordy. Zobacz, jak Twój organizm radzi sobie w różnych warunkach otoczenia i jak aklimatyzuje się do temperatury i wysokości1. Otrzymuj powiadomienia o konieczności nawodnienia się lub pożywienia. Sprawdź, czy ostatni trening obejmował zarówno aspekty wytrzymałościowe i progowe, jak i intensywny wysiłek. Po sparowaniu ze zgodnymi czujnikami Garmin urządzenie Edge 830 oblicza krzywą mocy, nowy wskaźnik śledzenia mocy, który porównuje Twój wysiłek wykonany podczas jazdy z poprzednimi tygodniami i miesiącami. Bez względu na to, gdzie trenujesz, możesz synchronizować zorganizowane treningi w TrainingPeaks™ i naszej internetowej społeczności fitness Garmin Connect™z urządzeniem Edge. Możesz także wyświetlić nadchodzące treningi w danym tygodniu i płynnie rozpocząć odpowiedni trening, gdy nadejdzie czas.

Podróżuj bez obaw
Niezależnie od tego, czy trenujesz ze znajomymi czy dojeżdżasz do pracy, Edge 830 pozwala poważnie podejść do kwestii bezpieczeństwa. Umożliwia wysyłanie wiadomości grupowych i śledzenie, dzięki czemu pozostaniesz w kontakcie, nawet gdy odłączysz się od znajomych2. Urządzenie jest także wyposażone w funkcję wykrywania zdarzeń, która automatycznie wysyła Twoją pozycję do kontaktów alarmowych w przypadku wykrycia wypadku. Aby jeszcze bardziej zwiększyć świadomość, sparuj Edge 830 z radarem wstecznym i światłami Varia, aby widzieć pojazdy i być widzianym na drodze. Nowy chroniony kodem PIN alarm rowerowy wyśle powiadomienie na Twój telefon, jeśli rower zmieni położenie pod Twoją nieobecność.

Nawigacja skręt po skręcie
Edge 830 ma wgraną mapę Garmin Cycle Map oraz zapewnia szczegółowe wskazówki i ostrzeżenia nawigacyjne, które informują o kolejnych zbliżających się skrętach. Korzystaj z jasnego i czułego ekranu dotykowego, aby tworzyć nowe jazdy i kursy bezpośrednio w urządzeniu Edge. Aby pomóc Ci odkrywać nowe drogi, funkcja wyznaczania tras według popularności wybiera trasy i szlaki, które najczęściej pokonują rowerzyści. Oczywiście Edge 830 poprowadzi Cię z powrotem na trasę, jeśli z niej zboczysz, lub z powrotem do punktu startowego, jeśli zdecydujesz się na wcześniejszy powrót do domu. Dzięki dwukrotnie szybszemu obliczaniu trasy, w porównaniu z poprzednimi modelami, możesz spędzać więcej czasu na jeździe, a nie na czekaniu.

Zawojuj szlaki
Gdy wymagana jest zmiana scenerii, Edge 830 poprowadzi Cię po szlakach górskich. Zacznij od pobrania bezpłatnej aplikacji Trailforks z naszego sklepu Connect IQ Store i odblokuj dane Trailforks w urządzeniu Edge. Obejmujące szlaki z ponad 80 krajów, mapy Trailforks zawierają najlepsze i najbardziej aktualne informacje, takie jak warunki na szlaku, mapy cieplne i wiele innych. Jeśli zatrzymasz się w trakcie jazdy, nowy tryb podglądu rozwidlenia automatycznie wyświetli zbliżające się rozwidlenia drogi i pokaże, w którym miejscu na szlaku się znajdujesz. Podczas jazdy Edge 830 szczegółowo śledzi Twoje postępy dzięki nowym pomiarom parametrów dotyczących jazdy górskiej, takim jak liczba skoków, ich dystans i czas spędzony w powietrzu. Kolejna funkcja to Trudność, która ocenia poziom trudności jazdy na podstawie informacji GPS oraz danych wysokości i przyspieszenia, a także funkcja Płynność, która mierzy płynność zjazdu szlakiem, dzięki czemu zawsze masz wyniki, które możesz następnym razem pobić.

Wspinaj się jak zawodowiec
Dzięki Edge 830 i nowej funkcji ClimbPro wspinaczka może stać się Twoją tajną bronią. Podczas pokonywania trasy lub kursu automatycznie wyświetla ona pozostały wznios i nachylenie terenu. Pokazuje to, ile jeszcze musisz wytrwać, i pomaga ocenić wysiłek w pozostałej części jazdy.

System e-roweru SHIMANO STEPS
Po sparowaniu licznika rowerowego Edge z obsługiwanym systemem e-roweru SHIMANO STEPS wyświetlany jest dedykowany ekran stanu e-roweru z polami danych, stanem systemu i komunikatami ostrzegawczymi. Oprócz pomiarów z urządzenia Edge, takich jak czas, odległość i prędkość, można także sprawdzić poziom pomocy, bieg, czas działania akumulatora i pozostały dystans, który można przejechać.

Dostosuj urządzenie
Tylko firma Garmin umożliwia dostosowanie urządzenia za pomocą bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ Store. Aplikacje takie jak AccuWeather MinuteCast informują o tym, kiedy przestanie padać, dzięki czemu możesz określić idealny przedział czasu na rozpoczęcie jazdy. A jeśli planując jazdę, korzystasz z takich stron jak Strava, Komoot lub Wikiloc, pobierz te aplikacje, aby zaimportować ulubione trasy bezpośrednio do urządzenia Edge. A jeśli szukasz kawiarni lub sklepu rowerowego w pobliżu, skorzystaj z aplikacji Yelp, aby pobrać ich lokalizacje i wyznaczyć do nich bezpośrednią trasę w urządzeniu Edge.

Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 50,0 × 82,0 × 20,0 mm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 2.6" kolor
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 246 x 322 pixels
Waga: 79.1 g
Bateria: Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii: Do 20 godzin
Klasa wodoszczelności: IPX7
Kolorowy wyświetlacz:
Bardzo czuły odbiornik:

Mapy i Pamięć

Możliwość dodawania map:
Mapa bazowa:
Pamięć waypointów: 200
Trasy: 100
Pamięć historii okrążeń: Do 200 godz

Czujniki

GPS:
GLONASS:
Wysokościomierz barometryczny:

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Powiadomienia z telefonu:
Pilot VIRB®:

Funkcje śledzenia aktywności

Spalone kalorie:

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Strony własnych danych:
Auto Pause®:
Trening interwałowy:
Zaawansowane treningi:
Auto Lap®:
Pułap tlenowy:
Virtual Partner:
Autoprzewijanie:

Funkcje biegowe

Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem):

Funkcje rowerowe

Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami):
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu):
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras):
Zgodność z urządzeniem Vector:
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów): Tak (rejestruje dane ok. 1 na sekundę)

Garmin Connect

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych):
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do Garmin Connect):

Dodatkowe

Dodatkowe:
 • Smart notifications displays texts and calls only
 • Internal memory: 16 GB
 • Personal cycling records: yes
 • Compatible with Varia™ bike radar and lights: yes
 • Edge® remote compatibility: yes
 • LiveTrack: yes
 • GroupTrack: yes
 • Advanced performance and power analysis, including VO2 max, Recovery Adviser, FTP/Watts/kg tracking, Performance condition/lactate threshold/stress score as well as advanced cycling dynamics and connected features
 • Bike trainer profile for compatible Turbo trainer data display and control
 • On-device segment compatibility for dynamic and engaging in-ride competition: yes
 • Operating temperature: -20°C to +55°C
 • Connected features via a smartphone: yes
 • Compatible with Garmin Connect™ and Garmin Connect™ Mobile: yes
 • Integration with Shimano Di2 electronic shifting: yes
 • Weather alerts: yes
 • Wi-Fi® compatible: yes
 • Ambient light: yes
 • Round-trip routing: yes
 • Route planner: yes
 • Incident detection: yes
 • Training plans/workouts: yes
 • Connect IQ™ compatible: yes
 • Audio prompts: yes
 • Auto start (timer starts automatically at custom speed): yes
 • ANT+™ electronic shifting compatibility: yes
 • ANT+ bike trainer compatible: yes
 • Strava Segments compatible: yes
 • Stress score: yes
 • Battery save mode: Extends battery life up to 50 percent while still tracking ride detail
garmin-edge-830-bundle

Specyficzne Odnośniki