Forerunner® 935
 • Forerunner® 935
 • Forerunner® 935
 • Forerunner® 935
 • Forerunner® 935

Forerunner® 935

1 290,00 zł
Brutto

Zegarek GPS Forerunner 935 do biegania i triathlonu jest lekki i wygodny, dzięki czemu przyjemnie nosi się go przez cały dzień. Model 935 jest zgodny z naszą linią pasków QuickFit™, które można bardzo łatwo zmieniać. Od sportowego silikonowego przez klasyczny skórzany, aż po wykonaną z metalu najwyższej jakości bransoletę — możesz z łatwością zmieniać paski, aby zegarek pasował na każdą okazję.

Ilość
Dostawa w 3-5 dni

Wishlist Add to wishlist

Najwyższej klasy zegarek GPS do biegania i triathlonu z nadgarstkowym pomiarem tętna.

 • Ten komfortowy zegarek wyposażony jest zaawansowane funkcje zarówno do biegania, jak i do wielu innych dyscyplin sportu. Możesz nosić go przez cały dzień — waży tylko 49 gramów
 • Wbudowany barometr pokazuje zmiany w wysokości, a wysokościomierz i elektroniczny kompas ułatwiają utrzymanie kierunku
 • Ocenia Twój stan wytrenowania, aby określić, czy trenujesz wystarczająco intensywnie lub czy się nie przetrenowujesz, a także zapewnia dodatkowe funkcje monitorowania wydajności
 • Zapewnia funkcję zaawansowanej dynamiki biegu, jazdy rowerem i pływania, w tym bilans czasu kontaktu z podłożem, długość kroku, odchylenie do długości i wiele innych
 • Czas działania baterii: do 2 tygodni w trybie zegarka; do 24 godzin w trybie GPS; do 60 godzin w trybie UltraTrac™

Kogo może interesować, że Forerunner 935 oferuje szereg danych, takich jak dynamika biegu, nadgarstkowy pomiar tętna, stan wytrenowania, współczynnik FTP i pułap tlenowy? Sportowca, gotowego poprawić swój wczorajszy wynik – takiego jak Ty. Ten najwyższej klasy zegarek GPS do biegania i triathlonu pomoże Ci tak opracować trening i czas odpoczynku, aby osiągać lepsze wyniki.

Dobrze leży na nadgarstku i podkreśla Twój styl

Zegarek GPS Forerunner 935 do biegania i triathlonu jest lekki i wygodny, dzięki czemu przyjemnie nosi się go przez cały dzień. Model 935 jest zgodny z naszą linią pasków QuickFit™, które można bardzo łatwo zmieniać. Od sportowego silikonowego przez klasyczny skórzany, aż po wykonaną z metalu najwyższej jakości bransoletę — możesz z łatwością zmieniać paski, aby zegarek pasował na każdą okazję.

Monitoruj wydolność, trening i czas odpoczynku

Jak efektywny jest Twój obecny plan treningowy? Forerunner 935 pomoże Ci monitorować trening i czas odpoczynku, dzięki czemu możesz lepiej przygotować się do następnego wyścigu lub cyklu treningowego. Stan wytrenowania to nowe narzędzie monitorowania wydolności, które automatycznie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności treningu, szczytowej formie czy przetrenowaniu. Nowy pomiar efektu treningu beztlenowego umożliwia wgląd w niezwykle istotne obszary treningu, pokazując, w jaki sposób Twój trening podnosi możliwość przekraczania kolejnych barier. Możesz również wyświetlić całościowe obciążenie treningowe, mierzące intensywność treningów z ostatnich 7 dni i porównujące te dane z optymalnym zakresem dla Twojej kondycji fizycznej i historią ostatniego treningu.

Przeanalizuj swoją technikę

Ułatwiamy uzyskiwanie danych niezbędnych do poprawy kondycji fizycznej. Forerunner 935 mierzy istotne parametry biegu, które możesz wykorzystać do przeprowadzenia analizy efektywności. Pomiary biomechaniczne, takie jak rytm, długość kroku, czas i bilans kontaktu z podłożem, odchylenie pionowe i odchylenie do długości, mają kluczowe znaczenie dla określenia formy, aby dać z siebie wszystko w dniu wyścigu. Pomiary te są dostępne po założeniu zgodnego paska do nadgarstkowego pomiaru tętna lub kompaktowego czujnika dynamiki biegu, który można przypiąć do pasa. Skorzystaj także z zestawów funkcji pomocnych podczas treningów rowerowych i pływackich. Podczas pływania Forerunner 935 monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów itp.

Dłuższe odstępy między ładowaniami

Trenuj jeszcze dłużej dzięki baterii, na której możesz polegać, nawet podczas triathlonu długodystansowego lub ultramaratonu. Forerunner 935 wytrzymuje do 24 godzin pracy w trybie GPS i do 60 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac. Jeśli używasz go po prostu jako inteligentnego zegarka na co dzień, bateria po naładowaniu wytrzymuje nawet 2 tygodnie.

Bieganie, sprint, pływanie, kolarstwo, triathlon

Trening to nie rutyna. Forerunner 935 umożliwia łatwą zmianę ustawień dzięki wbudowanym profilom biegania (w pomieszczeniu/na powietrzu), jazdy rowerem (w pomieszczeniu/na powietrzu), pływania (w basenie/na otwartym akwenie), biegów narciarskich, sportów wioślarskich, biegów przełajowych, pieszych wędrówek, treningów siłowych itp.

Podczas treningów zakładkowych i wyścigów duathlonowych lub triathlonowych funkcja Multisport pozwala na zmianę dyscypliny sportu jednym naciśnięciem przycisku. Model 935 jest przystosowany do zaawansowanych treningów biegowych, rowerowych, a nawet pływackich. Twórz własne treningi i pobieraj je bezpłatnie z serwisu społeczności internetowej Garmin Connect™. Następnie przeglądaj swoje dokonania w aplikacji lub udostępniaj je rodzinie i znajomym, aby dodatkowo się zmotywować.

Inteligentniejsze połączenia

Powiadomienia z telefonu przesyłane bezpośrednio do zegarka to dopiero początek. Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem3 urządzenie Forerunner 935 umożliwia także automatyczne przesyłanie do serwisu Garmin Connect, korzystanie z monitów dźwiękowych, sterowanie muzyką i wiele więcej. Pozwól ukochanym śledzić Twoje biegi i jazdy w czasie rzeczywistym dzięki usłudze LiveTrack lub korzystaj z funkcji GroupTrack i miej oko na pozostałych jadących w grupie.  Jeśli szukasz szybkiego połączenia Wi-Fi®, aby sprawnie pobierać dane z chmury lub je tam przesyłać, skorzystaj z urządzenia 935 - ono też to potrafi.

Podążaj za swoim sercem

Nadgarstkowy pomiar tętna to dobry wybór, jeśli zależy ci na swobodzie ruchu podczas wyścigu, ale Forerunner 935 umożliwia dostęp do znacznie szerszego zasobu danych po założeniu zgodnej opaski z czujnikiem tętna. Opaska z czujnikiem tętna na klatkę piersiową (np. HRM-Run™ lub HRM-Tri™) odblokowuje dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak próg mleczanowy i analiza zmienności tętna HRV.

Aktywnie tam, gdzie nie docierają sieci komórkowe

Z urządzeniem Forerunner 935 możesz udać się wszędzie, gdzie poniesie Cię twoja aktywność — dzięki wykorzystaniu zasięgu GPS i GLONASS, co umożliwia śledzenie pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS. Wbudowany barometr zapewnia informacje o wysokości dostarczane w czasie rzeczywistym. Co można śledzić za pomocą modelu 935? Więcej, niż by Ci się wydawało możliwe! Dyscypliny triathlonowe to dopiero początek, wbudowane są także funkcje obsługujące piesze wędrówki, sporty wioślarskie, golf, jazdę na nartach, pływanie z wiosłem na desce i wiele innych.

Połączenie i personalizacja

Zegarek GPS Forerunner 935 do biegania i triathlonu automatycznie synchronizuje się z Garmin Connect, naszą społecznością internetową z bezpłatnym dostępem, gdzie możesz przeglądać swoje postępy i udostępniać dane w mediach społecznościowych. Zaloguj się do serwisu Garmin Connect na komputerze lub pobierz aplikację Garmin Connect ™ Mobile na zgodny smartfon. Możesz także spersonalizować urządzenie, stosując pola danych, bezpłatne tarcze zegarka, a nawet aplikacje, takie jak Uber i Accuweather, a wszystko to dostępne przez Connect IQ™.

Kilka nowych dodatków

Podobnie jak Ty, zegarek Forerunner 935 intensywnie pracuje przez cały dzień. Jest on również doskonałym partnerem podczas odpoczynku dzięki funkcji całodobowego monitorowania¹ liczby kroków, spalonych kalorii i snu. Jest także zgodny z linią produktów zwiększających bezpieczeństwo podczas jazdy serii Varia™, takich jak rowerowy radar wsteczny, inteligentne oświetlenie rowerowe i wyświetlacz na okulary Varia Vision™. Uzupełnij swoje wyposażenie o mierniki mocy w pedałach — Vector™ 2 (z dwoma czujnikami) lub 2S (z jednym czujnikiem). Miernik Vector 2 bezproblemowo łączy się z urządzeniem Forerunner i pozwala odczytywać moc, rytm, bilans mocy dla lewej i prawej nogi oraz wskaźniki dynamiki jazdy, które pozwalają określić, jak i gdzie jest generowana moc.

Niech każdy dzień będzie dniem zawodów

Dzięki usłudze Strava Live Segments zmotywujesz się jeszcze bardziej, aby poprawić wczorajszy wynik. Członkowie Strava Premium mogą automatycznie synchronizować segmenty biegowe i rowerowe z modelem 935, aby zapewnić bieżące informacje podczas aktywności. Będziesz również otrzymywać powiadomienia o rozpoczęciu i ukończeniu segmentu, a na koniec rankingi liderów oraz informację informacje o tym, jak bieżący wysiłek ma się do Twojego rekordu.

Od słów do czynów dzięki TrainingPeaks

Nic nie daje większej satysfakcji niż perfekcyjnie wykonany trening. Korzystając z aplikacji TrainingPeaks Connect IQ, możesz rozpocząć codzienny trening bezpośrednio w modelu Forerunner 935. Wtedy urządzenie na bieżąco poprowadzi Cię przez trening, wyświetlając przy tym docelową intensywność i czas trwania interwałów bezpośrednio z aplikacji TrainingPeaks. Po zakończeniu sesji automatycznie synchronizuje zakończony trening z aplikacją TrainingPeaks, co umożliwi dokładną analizę wydajności i pomiar postępu w realizacji celów.

Twój zegarek zapewni Ci spokój

Nie martw się, kiedy wyruszasz w drogę lub na szlak — wyposaż swoje urządzenie 935 w płytkę identyfikacyjną Road ID (do nabycia osobno). Łatwo ją przymocować do opaski i można na niej umieścić najważniejsze informacje medyczne oraz kontakty alarmowe, gdyby coś poszło nie tak podczas treningu. Jest to prosty sposób, aby podczas treningu zapewnić Tobie i Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa.

Cechy fizyczne

Materiał obiektywu: Szkło
Materiał ramki: Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
Obudowa: Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
Paski do zegarka QuickFit™: Tak (22 mm)
Materiał paska: Silikon
Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.): 47 × 47 ×13 mm
Wymiary fizyczne: 46,7 × 53,9 mm; całkowita długość 254 mm; 13,4 mm z czujnikiem pomiaru tętna
Masa: 49 g
Klasa wodoszczelności: 5 ATM
Bateria: Bateria litowo-jonowa
Typ wyświetlacza: Czytelny w słońcu, odblaskowo-przezroczysty, Memory-In-Pixel (MIP)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 30,5 mm
Rozdzielczość wyświetlacza: 240 pikseli średnic)
Kolorowy wyświetlacz: Tak
Czas działania baterii: Do 24 godzin w trybie GPS bez optycznego pomiaru tętna; do 2 tygodni w trybie zegarka ze śledzeniem aktywności, powiadomieniami z telefonu i optycznym pomiarem tętna; do 60 godzin w trybie UltraTrac.
Pamięć/historia: 64 MB

Cechy zegarka

Czas/data: Funkcje daty i alarmu
Synchronizacja czasu przez GPS: Tak
Automatyczny czas letni: Tak
Budzik: Tak
Minutnik: Tak
Stoper: Tak
Godzina wschodu/zachodu słońca: Tak

Czujniki

GPS: Tak
GLONASS: Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™: Tak
Wysokościomierz barometryczny: Tak
Kompas: Tak
Żyroskop: Tak
Akcelerometr: Tak
Termometr: Tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność: Tak
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje): Tak
Powiadomienia z telefonu: Tak
Kalendarz: Tak
Prognoza pogody: Tak
Sterowanie muzyką: Tak
Kreator tarcz zegarka Face It™: Tak
Znajdź mój telefon: Tak
Pilot VIRB®: Tak
Zgodność ze smartfonami: iPhone®, Android®, Windows®
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile: Tak
Funkcja Znajdź mój telefon: Tak

Funkcje związane z tętnem

Strefy tętna: Tak
Alerty tętna: Tak
Kalorie na podstawie tętna: Tak
% maksymalnego tętna: Tak
% rezerwy tętna: Tak
Czas odpoczynku: Tak
Automatyczne tętno maksymalne: Tak
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Zgodność z paskiem to pomiaru tętna: Tak (ANT+™ i czujniki BLE)
Urządzenie zapisuje dane o tętnie podczas pływania: Tak (z czujnikami tętna HRM-Tri™ i HRM-Swim™)
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia): Tak

Funkcje biegowe

Fabrycznie załadowane profile biegu: Tak
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna: Tak
Dynamika biegu: Tak
Odchylenie pionowe i odchylenie od długości („wysokość odbicia” podczas biegu oraz stosunek korzyści do długości kroku): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Długość kroku (na bieżąco): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Cadence (provides real-time number of steps per minute): Tak
Pomiary fizjologiczne: Tak
Przygotowanie wydolnościowe (po biegu trwającym od 6 do 20 minut urządzenie umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji): Tak
Próg mleczanowy (poprzez analizę tempa i tętna urządzenie określa moment, od którego mięśnie zaczynają gwałtownie słabnąć): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Treningi biegowe: Tak
Osobiste rekordy (bieg): Tak
Symulator wyścigu: Tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem): Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Fabrycznie załadowane profile czynności rekreacyjnych w terenie: Hiking, Climbing, Skiing, Snowboarding, XC Skiing, Stand Up Paddleboarding, Rowing, Indoor Rowing, Jumpmaster, Tactical
Nawigacja od punktu do punktu: Tak
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco: Tak
Wróć do startu: Tak
Funkcja TracBack®: Tak
Tryb UltraTrac™: Tak
Profil wysokości: Tak
Dystans do celu: Tak
Wskaźnik trendu barometru: Tak
Ostrzeżenie przed burzą: Tak
Automatyczne przełączanie między biegiem i wspinaczką: Tak
Prędkość pionowa: Tak
Całkowity wznios/spadek: Tak
Zgodność z aplikacją BaseCamp™: Tak
Współrzędne GPS: Tak
Odwzorowany punkt trasy: Tak
Celuj i idź: Tak
Pomiar powierzchni: Tak (przez Connect IQ™)
Kalendarz myśliwski/wędkarski: Tak (przez Connect IQ™)
Informacje o położeniu słońca i księżyca: Tak (przez Connect IQ™)
Podwójna siatka współrzędnych: Tak

Funkcje rowerowe

Fabrycznie załadowane profile jazdy rowerem: Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, triathlon
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami): Tak
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy): Tak
Wyścig z aktywnością: Tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu): Tak
Trening interwałowy: Tak
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Funkcje Strava (Group LiveTrack, Live Segments): Tak
Zgodność z urządzeniem Vector: Tak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów): Tak
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie): Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny): Tak
Zgodność ze światłami Varia™: Tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco): Tak (ANT+™ i Bluetooth® Smart)

Funkcje pływackie

Fabrycznie załadowane profile pływania: Tak
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu): Tak
Rozpoznawanie stylu pływania: Tak
Wykrywanie długości basenu: Tak
Treningi pływackie: Tak
Efektywność pływania (SWOLF): Tak
Automatyczne interwały: Tak
Zaawansowane pływanie (dziennik ćwiczeń, liczniki czasu odpoczynku): Tak
Dystans na otwartym akwenie: Tak

Funkcje golfowe

Odległość do początku, środka i końca greenów: Tak
Odległość do lay-upów/doglegów: Tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu): Tak
Cyfrowa tablica wyników: Tak
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e, średnia odległość uderzeń): Tak
Zapisywanie pozycji (oznaczanie punktów szczególnych na polu do wykorzystania w przyszłości): Tak
Garmin AutoShot™: Tak
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki: Tak
Hazardy i cele na polu golfowym: Tak
Zgodność z czujnikiem TruSwing™: Tak
Timer rundowy / licznik dystansu: Tak

Dodatkowe

Dodatkowe:
 • Pomiary fizjologiczne: tak (czas odpoczynku, próg mleczanowy, współczynnik FTP, pomiar tętna do wysiłku, pułap tlenowy dla biegu i jazdy rowerem, symulator wyścigu, status wytrenowania, obciążenie treningowe, efekt treningu beztlenowego)
 • Dynamika biegu (z opcjonalnym akcesorium)
 • Przygotowanie wydolnościowe
 • Interfejs: USB, Wi-Fi® i Bluetooth®
 • Funkcja biegu/chodu: tak
 • Ustaw czas docelowy / końcowy: tak
 • Własne alerty: tak
 • Dostosowywany ekran okrążenia
 • Obsługa Connect IQ™: tak (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)
 • Łączność bezprzewodowa: tak
 • UltraTrac: tak
garmin-forerunner-935

Specyficzne Odnośniki