Lokalizator notiOne go!
 • Lokalizator notiOne go!
 • Lokalizator notiOne go!
 • Lokalizator notiOne go!
 • Lokalizator notiOne go!
 • Lokalizator notiOne go!

Lokalizator notiOne go!

109,00 zł
Brutto

Odnajdywanie zgubionych rzeczy nigdy nie było łatwiejsze niż z czarnym lokalizatorem notiOne go!. Dzięki niemu odnajdziesz nie tylko przedmioty, ale również zlokalizujesz zaginione dziecko lub zwierzę, które uciekło. Zobacz, jak działa lokalizator notiOne go! i dlaczego warto go posiadać.

Kolor
Ilość
W magazynie

notiOne go! to idealny lokalizator dla rzeczy, które są dla Ciebie najważniejsze!

Wystarczy smartphone i dedykowana aplikacja.

Lokalizator notiOne go!
praktyczny i uniwersalny

• Odnajdywanie zgubionych rzeczy nigdy nie było łatwiejsze niż z czarnym lokalizatorem notiOne go!. Dzięki niemu odnajdziesz nie tylko przedmioty, ale również zlokalizujesz zaginione dziecko lub zwierzę, które uciekło. Zobacz, jak działa lokalizator notiOne go! i dlaczego warto go posiadać.

Do roku działania na jednej baterii.
Głośny sygnał dźwiękowy podczas wyszukiwania.
Trwałe mocowanie.
Odporny na warunki atmosferyczne.
I nie tylko...

Boisz się o własne dziecko?
• Niewiele potrzeba, by zgubić dziecko w tłumie. Wystarczy na chwilę stracić je z widoku lub puścić jego rękę, by przeżyć chwile dużego zaniepokojenia lub nawet narazić je na niebezpieczeństwo. Na szczęście lokalizator dziecka notiOne go! połączony z aplikacją mobilną dokładnie wskaże Ci, gdzie znajduje się Twoja pociecha.

• notiOne go! doskonale sprawdza się również jako lokalizator psa lub kota. Zwierzęta zwabione zapachem lub innymi uciekającymi zwierzętami mogą uciec w głąb lasu albo na nieznany sobie teren. Zlokalizuj swojego psa lub kota, zanim w panice ucieknie jeszcze dalej lub zrobi sobie jakąś krzywdę.

Skradziono Ci rower?
• Skradzione rowery rzadko są odnajdywane, ponieważ trudno jest je namierzyć i są rejestrowane tak jak samochody. Lokalizator roweru notiOne go! namierzy położenie Twojego skradzionego jednośladu i pozwoli Ci również pomóc Policji w schwytaniu złodzieja. Lokalizator może być użyty również do namierzania jeżdżących na rowerach dzieci w trosce o to, by same nie wyjeżdżały poza bezpieczne podwórko.

 

W jaki sposób działa lokalizator notiOne go?
Lokalizator może pracować w zasięgu, na jaki pozwala bluetooth.Posłuży wówczas np. do odnalezienia zagubionych w mieszkaniu kluczy – wystarczy włączyć w aplikacji funkcję „Znajdź mnie”.

Współpracuje jednak również z aplikacjami nawigacyjnymi, dlatego wskaże Ci swoje położenie na terenie nawet wtedy, gdy znajduje się na drugim końcu kraju. Bateria w lokalizatorze pracuje nawet przez rok.

Po wciśnięci ikonki „i” otrzymasz informację o jej stanie. Po wymianie baterii znów przez długi czas nie musisz martwić się o działanie urządzenia. notiOne go! to pomocny gadżet, który nie rzuca się w oczy, jednak jego działanie może być nieocenione, szczególnie w kwestii odnalezienia zagubionego dziecka.

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

1. JAKI JEST ZASIĘG LOKALIZATORA?

System notiOne go! współpracuje z popularnymi polskimi aplikacjami, dzięki czemu można zlokalizować np. klucze, rower lub dziecko, nie tylko w zasięgu na jaki pozwala Bluetooth, ale również na drugim końcu Polski.

2. CZY notiOne go! POMOŻE ZNALEŹĆ KLUCZE UKRYTE W DOMU?

Do lokalizowania zguby w promieniu kilkudziesięciu metrów, przeznaczona jest specjalna funkcja w aplikacji: “Znajdź mnie”. Po jej włączeniu, telefon naprowadzi Cię na miejsce ukrycia notiOne go! z bardzo dużą dokładnością.

3. CZY BATERIA JEST WYMIENNA?

Bateria w lokalizatorze notiOne go! działa nawet przez rok. Informacje o jej stanie znajdziesz w aplikacji po kliknięciu ikonki “i”. Po wymianie zużytej baterii na nową, urządzenie będzie działać ponownie.

4. ILE TELEFONÓW W POLSCE ODBIERA SYGNAŁ notiOne go!?

Obecnie w Polsce jest ponad 1 milion użytkowników aplikacji współpracujących z systemem notiOne go!. Dzięki nim, informacja o lokalizacji notiOne go! może być szybko przekazana na Twój telefon nawet z bardzo dużych odległości.

 

DANE TECHNICZNE

 • Wymiary modułu: 34 x 29 x 7,5 mm
 • Waga: 8 g
 • Komunikacja: Bluetooth 4.0+ Low Energy
 • Wodoodporny: Tak
 • Zasilanie: Wymienna bateria CR2032
 • Inne funkcje: Sygnał dźwiękowy
 • Kompatybilność: Urządzenia z systemem iOS oraz Android 4.3 i wyższym, oraz Bluetooth 4.0+ Low Energy
 • Zasięg: Do 90 metrów + 1.5 mln telefonów pośredniczących
lokalizator-notione
3 Przedmioty

Specyficzne Odnośniki