Enduro™ Tytanowo-szary z powłoką węglową (DLC) i z czarnym paskiem nylonowym UltraFit
 • Enduro™ Tytanowo-szary z powłoką węglową (DLC) i z czarnym paskiem nylonowym UltraFit
 • Enduro™ Tytanowo-szary z powłoką węglową (DLC) i z czarnym paskiem nylonowym UltraFit
 • Enduro™ Tytanowo-szary z powłoką węglową (DLC) i z czarnym paskiem nylonowym UltraFit
 • Enduro™ Tytanowo-szary z powłoką węglową (DLC) i z czarnym paskiem nylonowym UltraFit
 • Enduro™ Tytanowo-szary z powłoką węglową (DLC) i z czarnym paskiem nylonowym UltraFit
 • Enduro™ Tytanowo-szary z powłoką węglową (DLC) i z czarnym paskiem nylonowym UltraFit
 • Enduro™ Tytanowo-szary z powłoką węglową (DLC) i z czarnym paskiem nylonowym UltraFit
 • Enduro™ Tytanowo-szary z powłoką węglową (DLC) i z czarnym paskiem nylonowym UltraFit
 • Enduro™ Tytanowo-szary z powłoką węglową (DLC) i z czarnym paskiem nylonowym UltraFit
 • Enduro™ Tytanowo-szary z powłoką węglową (DLC) i z czarnym paskiem nylonowym UltraFit

Enduro™ 2

4 630,00 zł
Brutto
Uzyskaj niezakłócony obraz swojego stanu zdrowia i wytrenowania dzięki 34 dniom działania baterii w trybie zegarka z dodatkowymi 12 dniami przy włączonym ładowaniu energią słoneczną. Do 150 godzin działania baterii w trybie GPS przy włączonym ładowaniu energią słoneczną pozwala śledzić swoją efektywność podczas treningów i wyścigów.
Ilość
Obecnie brak na stanie

POBIEGNIJ NA KONIEC ŚWIATA

Soczewka solarna zapewnia i nowy tryb zarządzania trybami pozycjonowania satelitarnego zapewniają wyjątkowo długi czas pracy baterii, a wbudowane mapy pomogą odnaleźć właściwą ścieżkę podczas kolejnego biegu na dystansie ultra.
 • Zasilanie energią solarną zapewnia najlepszy w swojej klasie czas pracy baterii - w sam raz na najdłuższe dystanse.
 • Czas pracy baterii w trybie GPS wynosi do 150 godzin przy ładowaniu energią słoneczną1.
 • Technologia SatIQ™ wydłuża czas pracy baterii bez utraty dokładności pozycjonowania.
 • Wiedz, gdzie się udać, dzięki mapom TopoActive i przewodnikowi po ścieżkach NextFork™.
 • Bardzo jasna latarka LED pozwala obserwować otoczenie.
 • Statystyki efektywności dostosowane do stopnia zaawansowania pomogą zwiększyć wydajność treningu.
BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ
Uzyskaj niezakłócony obraz swojego stanu zdrowia i wytrenowania dzięki 34 dniom działania baterii w trybie zegarka z dodatkowymi 12 dniami przy włączonym ładowaniu energią słoneczną. Do 150 godzin działania baterii w trybie GPS przy włączonym ładowaniu energią słoneczną1 pozwala śledzić swoją efektywność podczas treningów i wyścigów.
STWORZONY DO EKSTREMALNYCH WYZWAŃ
Wytrzymała, wyrafinowana i lekka konstrukcja charakteryzuje się dużym wyświetlaczem ładowanym energią słoneczną o przekątnej 1,4″ oraz obudową 51 mm z szafirowym szkiełkiem. Pasek Ultrafit zapewnia wygodę na długich dystansach, nawet w uciążliwych warunkach.
EKRAN DOTYKOWY I PRZYCISKI
Sprawdzone przyciski sterujące, które działają zawsze i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który zapewnia szybki i intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień.

Trenuj mądrzej. Biegnij dalej.

PUŁAP TLENOWY PODCZAS BIEGÓW PO SZLAKACH
Funkcja Maksymalny Pułap Tlenowy podczas biegów po szlakach szacuje poziom wydolności sercowo-naczyniowej biegaczy przełajowych, dostosowując się do zmieniających się warunków szlaku i terenu, które mogą mieć wpływ na wydajność.
AKTYWNOŚĆ BIEGÓW ULTRA
Użyj aktywności biegów ultra z funkcją czasu odpoczynku i zapisz czas spędzany w punktach
APLIKACJA DO RAJDÓW PRZYGODOWYCH
Ten profil aktywności pozwala sprawdzać tętno, przewyższenie, czasy segmentów oraz inne dane podczas wyścigu. Zgodnie z zasadami rajdów ekstremalnych, w tym trybie rejestrowane są dane GPS, lecz ich wyświetlanie nie jest możliwe. Ekran podsumowania umożliwia też kontakt z komisją w celu potwierdzenia czasu ukończenia wyścigu.
FUNKCJA CLIMBPRO
Korzystając ClimbPro na zaplanowanych kursach, można wyświetlać w czasie rzeczywistym informacje o bieżących i zbliżających się wzniosach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości — a także o obniżeniu zbiegach, zjazdach i płaskich fragmentach.
TECHNOLOGIA PACEPRO™
Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu.
WSKAZÓWKI TĘTNA DOSTOSOWANE DO NACHYLENIA
Zrozum, jak dostosować swoje tempo w zróżnicowanym terenie, aby działać zgodnie z planem.
WIZUALNA SYMULACJA CZASU WYŚCIGU
Na podstawie historii biegów i ogólnej sprawności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Dane trendu pokazują, jakie efekty przynosi trening wraz z upływam czasu.
AKLIMATYZUJE SIĘ DO TEMPERATURY I WYSOKOŚCI
Przygotuj się na każde warunki. Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem sprawdź, jak Twoje ciało zachowuje się w różnych warunkach dzięki aklimatyzuje się do temperatury i wysokości.
STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI
Sprawdzaj zaawansowane pomiary treningowe obejmujące dane dynamiki biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, dopasowanie biegu przełajowego, doradcę odpoczynku i inne dane.
AUTOMATYCZNY LICZNIK CZASU ODPOCZYNKU
Zegarek automatycznie mierzy czas spędzony w punktach na trasie biegu ultra, więc nie musisz się martwić o jego wstrzymanie.

Więcej sposobów na wzmocnienie.

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE
Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów w hali, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.
ASYSTENT ODPOCZYNKU
Po każdym treningu Czas regeneracji informuje Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu również o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.
SUGESTIE DOTYCZĄCE CODZIENNYCH TRENINGÓW
Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom sprawności fizycznej, sugestiami codziennych biegów w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.
SKITURING
Zawsze aktualne informacje na stoku. Ten wbudowany profil rozróżnia jazdę na nartach od podejścia. Profil pokazuje pomiary specyficzne odpowiednio dla podejścia i zjazdu.
DYNAMIKA BIEGÓW NARCIARSKICH
Po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™ Plus (sprzedawanym oddzielnie) pomiar aktywności biegów narciarskich może dostarczyć dane dotyczące obciążenia treningowego.
FUNKCJE SURFINGOWE
Przygotuj się na jazdę na fali. Zegarek ten obsługuje funkcję Surfline Sessions™, umożliwiając filmowanie każdej pokonywanej fali kamerą Surfline®3. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.
DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM
Śledź szczegóły każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

Znajdź linię mety.

BARDZO JASNA LATARKA
Bardzo jasna, wbudowana latarka wielodiodowa (dwa razy jaśniejsza od tej w wielodyscyplinowym zegarku GPS fēnix® 7X) zapewnia szybki dostęp do jasnego, stabilnego strumienia światła, czerwonego lub białego, aby poprowadzić Cię w warunkach słabego oświetlenia.
TECHNOLOGIA SATIQ™
Tryb AutoSelect wykorzystuje technologię SatIQ, aby dynamicznie określić tryb GPS niezbędny do maksymalnego wydłużenia czasu działania baterii bez utraty dokładności pozycjonowania.
OBSŁUGA WIELU PASM GNSS
Uzyskaj dostęp do globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS, Galileo). Uzyskaj dostęp do wielu częstotliwości wysyłanych przez satelity nawigacyjne w celu poprawy dokładności pozycji w obszarach, w których sygnały GNSS są odbijane, słabe lub zazwyczaj się nie przebijają.
PRZEWODNIK PO MAPACH NEXTFORK™
Zobacz odległość do następnego skrzyżowania szlaków, a także jego nazwę.
PRZED TOBĄ
Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki efektywności, międzyczasów i dystansu/wysokości oraz podsumowania najważniejszych punktów szlaku.
CZUJNIKI ABC
Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru i 3-osiowego elektronicznego kompasu.
MAPY SKIVIEW™
Pokonuj stoki dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView i wyświetlaj nazwy zjazdów oraz oceny trudności dla ponad 2000 kurortów narciarskich na całym świecie.
MAPY TOPOGRAFICZNE WIELU KONTYNENTÓW
Fabrycznie załadowane MAPY EUROPY TOPOACTIVE i dodatkowe mapy z całego świata, aby nie gubić drogi w trakcie eksploracji. Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia łatwe ładowanie i aktualizowanie map i oprogramowania bez użycia komputera.

Obserwuj swoje ciało. Zachowaj przewagę.

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA
Technologia optycznego pomiaru tętna4 pozwala mierzyć intensywność aktywności, a także zmienność tętna, aby obliczyć poziom stresu. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.
PULSOKSYMETR
Czujnik pulsoksymetru5 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.
FUNKCJA HEALTH SNAPSHOT™
Zapisz dwuminutową sesję, aby zarejestrować kluczowe statystyki, w tym tętno i jego zmienność, natlenienie krwi, oddech oraz stres. Następnie wygeneruj raport z tymi statystykami w aplikacji Garmin Connect™ na zgodnym smartfonie, aby go udostępnić.
MONITOR ENERGII BODY BATTERY™
Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.
ZAAWANSOWANE MONITOROWANIE I OCENA JAKOŚCI SNU
Uzyskaj szczegółowy obraz snu na podstawie czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM. Wyświetlaj wszystkie te dane w specjalnym widżecie, który wyświetla wynik snu i analizy.
MONITOROWANIE ODDECHU
Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.
MONITOROWANIE NAWODNIENIA
Rejestruj dzienne spożycie płynów, aby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie odpowiednio dostosowany.

Pozostań w ultrapołączeniu.

POWIADOMIENIA Z TELEFONU
Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.
APLIKACJE MUZYCZNE
Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer lub Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.
PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™
Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym u wybranych dostawców.
FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA
Po sparowaniu zegarka i telefonu wiadomość z Twoją lokalizacją może być wysyłana do kontaktów, ręcznie lub — podczas wybranych aktywności na powietrzu — automatycznie, dzięki wbudowanej funkcji wykrywania zdarzeń6.
CONNECT IQ™ STORE
Pobieraj tarcze zegarka, dodawaj pola danych, aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store na zgodnym smartfonie.
 

Ogólne

Materiał obiektywu: Power Sapphire™
Materiał ramki: Tytanowy
Obudowa: Polimer wzmocniony włóknem szklanym i tytanowa pokrywa tylna
Paski do zegarka QuickFit™: W zestawie (26 mm) 
Materiał paska: Niezwykle lekka, elastyczna nylonowa opaska na rzep
Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.): 51 x 51 x 15.6 (mm)
Pasuje na nadgarstki o tych obwodach:
 • Sportowa opaska: 110–220 mm
 • Pasek silikonowy: 127–210 mm
Ekran dotykowy:
Kolorowy wyświetlacz:
Latarka LED:
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: Średnica 1,4″ (35,56 mm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 280 × 280 pikseli
Typ wyświetlacza: Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
Waga: Stal: 72 g (tylko etui: 66 g)
Tytan: 58 g (tylko etui: 52 g)
Czas pracy baterii: Tryb zegarka: do 34 dni / 46 dni w trybie ładowania energią słoneczną*
Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 111 dni / 550 dni w trybie ładowania energią słoneczną*
Tryb GPS: do 110 godzin / 150 godzin w trybie ładowania energią słoneczną**
Wszystkie systemy satelitarne: do 78 godzin / 96 godzin w trybie ładowania energią słoneczną**
Wszystkie systemy satelitarne i wielopasmowe: do 68 godzin / 81 godzin w trybie ładowania energią słoneczną**
Wszystkie systemy satelitarne i muzyka: do 20 godzin
Maksymalny czas pracy baterii w trybie GPS: do 264 godzin / 714 godzin w trybie ładowania energią słoneczną**
Tryb GPS wycieczki: 77 dni / 172 dni w trybie ładowania energią słoneczną*
* Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego użytkowania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów.
** Ładowanie energią słoneczną przy założeniu użytkowania przy oświetleniu 50 000 luksów.
Klasa wodoszczelności: 10 ATM
Pamięć/historia: 32 GB

Cechy zegarka

Czas/data:
Synchronizacja czasu przez GPS:
Automatyczny czas letni:
Budzik:
Minutnik:
Stoper:
Godzina wschodu/zachodu słońca:

Monitorowanie stanu zdrowia

Nadgarstkowy pomiar tętna (stały, co sekundę):
Średnie dzienne tętno spoczynkowe:
Alerty nietypowo wysokiego tętna: Tak (wysokie i niskie)
Oddychanie (24x7):
Pomiar pulsoksymetru dot. poziomu tlenu we krwi: Tak (kontrola na miejscu i opcjonalna całodzienna aklimatyzacja i podczas snu)
Wiek sprawności: Tak (w aplikacji)
Monitor energii Body Battery™:
Całodniowe śledzenie stresu:
Minutnik oddechu relaksacyjnego:
Sen: Tak (zaawansowane)
Monitorowanie snu (wyniki snu i analizy):
Nawodnienie: Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Monitorowanie zdrowia kobiet: Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Health snapshot:

Czujniki

GPS:
GLONASS:
Galileo:
Pozycjonowanie na wielu częstotliwościach:
SATIQ™ Technology:
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™:
Wysokościomierz barometryczny:
Kompas:
Żyroskop:
Akcelerometr:
Termometr:
Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji:

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność: Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje):
Sklep Connect IQ™ w urządzeniu:
Powiadomienia z telefonu:
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™):
Kalendarz:
Prognoza pogody:
Synchronizacja ustawień w czasie rzeczywistym z Garmin Connect™ Mobile:
Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania:
Sterowanie muzyką:
Odtwarza muzykę:
Pamięć na muzykę: Do 2000 utworów
Znajdź mój telefon:
Funkcja Znajdź mój telefon:
Pilot VIRB®:
Zgodność ze smartfonami: iPhone®, Android™
Parowanie z aplikacją Garmin Golf:
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile:
Garmin Pay™:

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

Aplikacja LiveTrack:
Group LiveTrack:
Udostępnianie zdarzeń na żywo:
Wykrywania zdarzeń podczas wybranych aktywności:
Pomoc:

Funkcje taktyczne

Podwójna siatka współrzędnych:

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków:
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować):
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków):
Spalone kalorie:
Piętra w górę:
Przebyty dystans:
Minuty intensywnej aktywności:
Funkcja TrueUp™:
Funkcja Move IQ™:
Aplikacja Garmin Connect™ Challenges: Tak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)

Sprzęt fitness/siłownia

Automatyczne liczenie powtórzeń:
Dostępne profile aktywności na siłowni: Trening siłowy, trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT), trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne, ćwiczenia oddechowe, pilates, joga
Treningi siłowe:
Treningi HIIT:
Treningi Jogi:
Treningi pilates:
Animacje trenngowe na ekranie:

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Strefy tętna:
Alerty tętna:
Kalorie na podstawie tętna:
% maksymalnego tętna:
% rezerwy tętna:
Czas odpoczynku:
Automatyczne tętno maksymalne:
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia):
Częstotliwość oddechu (poczas ćwiczeń): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Prędkość i dystans GPS:
Strony własnych danych:
Niestandardowe profile danych:
Auto Pause®:
Trening interwałowy:
Zaawansowane treningi:
Plany treningów do pobrania:
Tryby zasilania – ustawienia baterii na czas aktywności z możliwością dostosowania:
Auto Lap®:
Ręcznie oznaczane okrążenia:
Czas odpoczynku:
Konfigurowalne alerty okrążenia:
Aklimatyzacja do wysokiej temperatury i wysokości:
VO2 MAX (bieganie):
VO2 MAX (bieganie przełajowe):
Wytrzymałość w czasie rzeczywistym:
Stan wytrenowania:
Obiążenie treningowe:
Charakter obciążenia treningowego:
Efekt treningu (aerobowego):
Efekt treningu (beztlenowego):
Główna korzyść (etykiety efektu treningu):
Ulepszne monitorowanie czasu odpoczynku:
Monity dźwiękowe:
Konfigurowalne alerty:
Monity dźwiękowe:
Czas ukończenia:
Virtual Partner:
Virtual Racer™:
Automatyczne aktywności Multisport:
Ręcznie wprowadzane aktywności Multisport:
Asystent kursu:
Segmenty (Live, Garmin):
Funkcje Strava (Beacon, Live Segments):
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków:
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™:
Przyciski dostępu:
Autoprzewijanie:
Historia aktywności w zegarku:
Physio TrueUp:

Funkcje biegowe

Dostępne profile biegu: Bieganie, bieganie na bieżni mechanicznej, bieganie po torze krytym, bieg na bieżni lekkoatletycznej, bieganie na szlaku, bieganie wirtualne, ultrabieg
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna:
Dynamika biegu: Tak (ze zgodnym akcesorium)
Stosunek do ruchu pionowego do ruchu poziomego: Tak (ze zgodnym akcesorium)
Czas i bilans kontaktu z podłożem: Tak (ze zgodnym akcesorium)
Długość kroku (na bieżąco): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco):
Running Power: Tak (ze zgodnym akcesorium)
Grade-Adjusted Pace:
Przygotowanie wydolnościowe:
Próg mleczanowy: Tak (ze zgodnym akcesorium)
Strategie tempa PacePro™: Tak (z fabrycznie załadowanym kursem)
Treningi biegowe:
Automatycznie przełączanie między biegiem i wspinaczką:
Symulator wyścigu:
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem):
Wykrywanie biegu/chodzenie/odpoczynku:

Funkcje golfowe

42 000 wgranych pól golfowych z całego świata:
Odległość do początku, środka i końca greenów:
Odległość do lay-upów/doglegów:
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu): Automatyczny
Cyfrowa tablica wyników:
Własne cele:
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e):
Garmin AutoShot™:
Pełna mapa wektorowa:
Automatyczne aktualizacje CourseView:
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki:
Hazardy i cele na polu golfowym:
Funkcja PinPointer:
Dystans PlaysLike:
Wybieranie celów dotknięciem (po dotknięciu celu na ekranie jest wyświelany dystans do dowolneg punktu):
Wynik handicapu:
Timer rundowy/licznik dystansu:
Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymaga odpowiedniego akcesorium):
Oficjalnie turniej:
Zielone kontury :

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie: Wędrówki, wspinaczka w pomieszczeniach, bouldering, wspinaczka, jazda górska, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie i XC Classic, wiosłowanie na stojąco, sporty wioślarskie, kajakarstwo, surfing, kiteboarding, windsurfing, chodzenie po śniegu w rakietach śnieżnych, rajdy przygodowe, jeździectwo, Jumpmaster, tenis, pickleball, aktywności taktyczne
Nawigacja od punktu do punktu:
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco:
Wróć do startu:
Funkcja TracBack®:
UltraTrac mode:
Tryb w okolicy:
Przed tobą:
Nextfork™ Navigation:
Profil wysokości:
Dystans do celu:
Wskaźnik trendu barometru:
Planowanie wspinaczek ClimbPro™: Tak (z fabrycznie załadowanym kursem)
Prędkość pionowa:
Całkowity wznios/spadek:
Reset czasu:
Przyszły wykres wysokości:
Fabryczne załadowane mapy topograficzne:
Fabryczne załadowane mapy dróg i szlaków:
Wgrane mapy kurortów narciarskich:
Obsługa pobieranych map kartograficznych:
Współrzędne GPS:
Celuj i idź:
Pomiar powierzchni: Tak (przez Connect IQ™)
Kalendarz myśliwski/wędkarski: Tak (przez Connect IQ™)
Odzorowanie punktów trasy: Tak (przez Connect IQ™)
Informacje o położeniu słońca i księżyca: Tak (przez Connect IQ™)
Pozycje XERO™:
Aktywność GPS wyprawy:
Pływy: Tak (przez Connect IQ™)

Funkcje rowerowe

Mapa Garmin Cycle Map (mapa do rowerzystów z możliwością wyznaczania tras):
Dostępne profile jazdy rowerem: Jazda rowerem, kolarstwo szosowe, kolarstwo górskie, jazda po szutrze, jazda rowerem do pracy, wycieczki rowerowe, jazda rowerem elektrycznym, kolarstwo górskie (rower elektryczny), jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda przełajowa, triatlon
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu):
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami):
Trudność i płuynność jazdy na rowerze górskim:
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy):
Wyścig z aktywnością:
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Zgodność z urządzeniem Vector:
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów):
Zaawansowana dynamika jazdy:
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie):
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny):
Zgodność ze światłami Varia™:
Kompatybilność z czujnikami prędkości i kadencji:

Funkcje pływackie

Dostępne profile pływania: Pływanie w basenie, pływanie w otwartym akwenie, pływanie/bieganie
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie):
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu):
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy):
Dziennik ćwiczeń:
Podstawowy licznik czasu odpoczynku (od 0):
Licznik czasu odpoczynku z funkcją "powtarzanie przez:
Automatyczny odpoczynek:
Alert czasu i dystansu:
Alerty o tempie (tylko w przypadku pływania na basenie):
Włączanie odliczania:
Treningi pływackie:
Krytyczna prędkość pływania:
Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą:
Tętno (bieżące podczas odpoczynków, statystki interwału i sesji podczas odpoczynków, automatyczne pobieranie danych tętna po pływaniu): Tak (z czujnikami tętna HRM-Tri™ i HRM-Swim™)

Funkcje monitorowania dzieci

Wyzwania TOE-TO-TOE™: Tak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)

Łączność

Sterowanie trenażerem serii smart:
garmin-enduro2

Specyficzne Odnośniki