Kategorie

Producenci

Freat Powiększ do pełnego rozmiaru

Freat

Za pomocą frytkownicy przyrządzisz smaczne i zdrowe dania. Można w niej nie tylko smażyć, ale także grillować, piec, podgrzewać, opiekać i dusić. Frytkownica korzysta z unikalnej technologii cyrkulacji gorącego powietrza, dzięki czemu do przygotowywania potraw nie jest potrzebny olej. Silnik Eco wykorzystuje do smażenia około 30%...

Więcej szczegółów

overmax-freat

Stan: Okres oczekiwania 3-7 dni

250,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

12 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Za pomocą frytkownicy przyrządzisz smaczne i zdrowe dania. Można w niej nie tylko smażyć, ale także grillować, piec, podgrzewać, opiekać i dusić. Frytkownica korzysta z unikalnej technologii cyrkulacji gorącego powietrza, dzięki czemu do przygotowywania potraw nie jest potrzebny olej. Silnik Eco wykorzystuje do smażenia około 30% mniej energii niż tradycyjne frytkownice przy zachowaniu tego samego smaku potraw.

NOWOCZESNY DESIGN
Frytkownica Freat cechuje się najwyższą jakością wykonania i nieprzeciętnym designem, który pasuje do każdego wnętrza. W zestawie znajduję się: misa 3,2L oraz kosz 2,6L, oba pokryte teflonem.

UCHWYT Z BLOKADĄ
Specjalna blokada zabezpiecza przed przypadkowym wyjęciem bez misy czy kosza. Rączkę pokryto materiałem, który nie nagrzewa się i jest bezpieczny dla dłoni.


PRZENOSZENIE
Urządzenie możesz swobodnie przenosić bez ryzyka oparzenia. Ergonomiczna rączka zapewnia pewny chwyt.


ODPOWIEDNIA CYRKULACJA
Specjalny kanał wentylacyjny w tylnej obudowie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz urządzenia, co zabezpiecza frytkownicę przed przegrzaniem.


KOSZ Z POKRYWĄ TEFLON
Pokryty nieprzywierającą powłoką teflonową kosz doskonale sprawdzi się podczas smażenia frytek. Praktyczny uchwyt ułatwia wyjmowanie.

Specyfikacja:

Moc: 1400W
Wymiary: 31 x 27 x 32 cm
Materiał: specjalne tworzywo do redukcji zapachów
Zakres regulacji temperatury: 60 - 200°C
Wyłącznik czasowy: od 1 do 60 minut
Możliwość mycia w zmywarce
Nóżki antypoślizgowe
Długość przewodu: 1m