Garmin babyCam™

Obserwuj dziecko na wyświetlaczu nawigacji

  • Pierwszy na świecie samochodowy system monitorowania dziecka współpracujący z dedykowanymi nawigacjami Garmin
  • Płynne przechodzenie z trybu nawigacji do widoku kamery babyCam
  • Kamera z noktowizorem rejestruje filmy zarówno w jasnym świetle, jak i w warunkach słabego oświetlenia, nie przeszkadzając dziecku
  • Pomocne powiadomienia przypominają kierowcy o sprawdzeniu obecności pasażerów przed opuszczeniem pojazdu
  • Łatwe i szybkie mocowanie kamery babyCam do zagłówka bez użycia narzędzi

 

Bezpieczna jazda z dzieckiem


Podczas jazdy z małymi dziećmi rodzice muszą myśleć o bardzo wielu kwestiach. Dlatego stworzyliśmy kamerę Garmin babyCam — pierwszy na świecie samochodowy system monitorowania dziecka, który w dowolnym momencie umożliwia wyświetlanie widoku dziecka na zgodnej nawigacji Garmin1. Możesz zatem skupić się na jeździe, korzystając z precyzyjnych wskazówek nawigacji, i mieć oko na dziecko bez potrzeby odwracania głowy. Garmin babyCam to czujny asystent, którego potrzebujesz. W każdej podróży. O każdej porze.

Noktowizor

Kamera babyCam jest również wyposażona w noktowizor, który zapewnia wyraźny obraz w warunkach słabego oświetlenia bez konieczności zapalania światła wewnątrz pojazdu i zakłócania spokoju dziecka (któremu w końcu udało się zasnąć). W dzień i w nocy kamera rejestruje obraz wysokiej jakości, a regulowany kąt widzenia umożliwia skupienie obrazu na dziecku lub wyświetlenie szerszego widoku obejmującego kilkoro dzieci i tylne fotele pojazdu.

Łatwa i szybka instalacja

Bez korzystania z narzędzi. Bez podłączania przewodów. Naprawdę potrzeba zaledwie kilku minut, aby zamontować i uruchomić system babyCam. Prosty, ale niezwykle bezpieczny wspornik z zaciskiem obrotowym umożliwia zamocowanie kamery na przednim lub tylnym zagłówku, w zależność od strony, w którą zwrócony jest fotelik dziecięcy. Wystarczy podłączyć zgodną1 nawigację Garmin do przewodu zasilającego, pełniące jednocześnie rolę bezprzewodowego odbiornika komunikatów drogowych i sygnału wideo (w zestawie z kamerą babyCam), a system będzie gotowy do synchronizacji. Kiedy nawigacja jest włączona i bezprzewodowo sparowana z kamerą babyCam, na ekranie nawigacji można oglądać obraz na żywo z kamery.

Parowanie z urządzeniem nawigacyjnym Garmin

Z myślą o wygodzie użytkownika kamerę babyCam zaprojektowano tak, by mogła współpracować z szeroką gamą nawigacji Garmin. Kamerę można łatwo sparować z dowolnym zgodnym1 urządzeniem Garmin dla samochodów osobowych, ciężarówek czy kamperów. Ponadto w przypadku urządzenia Garmin z funkcją nawigacji sterowanej głosem można korzystać z poleceń głosowych w celu przełączania ekranu na widok kamery babyCam bez użycia rąk.

W razie potrzeby można dodać więcej kamer

Można połączyć nawet 4 kamery (kamera Garmin babyCam lub bezprzewodowa kamera cofania Garmin BC™ 30, sprzedawane osobno) w jeden system samochodowy umożliwiający wyświetlanie na ekranie nawigacji Garmin widoków z wielu kamer.

Długi czas działania baterii

Kamera babyCam jest zasilana przez 2 baterie AA (wielokrotnego ładowania lub tradycyjne, do nabycia osobno), których żywotność wynosi zwykle około 3 miesiące. Po sparowaniu nawigacji z zasilaną na baterie kamerą babyCam w prosty sposób można przełączać z ekranu nawigacji na widok z kamery. Aby oszczędzać baterie, należy ustawić widok kamery babyCam na 10, 20 lub 30 sekund. Pomocne powiadomienie ekranowe poinformuje o niskim poziomie naładowania baterii w kamerze babyCam. W razie potrzeby kamerę babyCam można podłączyć do stałego źródła zasilania, np. gniazda zapalniczki w pojeździe. 

Już nie musisz się martwić o dziecko, kiedy prowadzisz samochód

Z kamerą babyCam możesz jechać bezpiecznie. A kiedy już dojedziesz na miejsce, przed opuszczeniem pojazdu pomocne powiadomienie ekranowe przypomni o konieczności sprawdzenia, czy na tylnych siedzeniach nikt nie został.

Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 86,5 × 39,9 × 43,7 mm
Waga: 53 g
Rozdzielczość VGA: 640 x 480
Szybkość klatek: 30 klatek/s
Zasilacz zewnętrzny: tak (do nabycia osobno)
Typ baterii: 2 baterie AA (do nabycia osobno)
Ładowarka do baterii: Nie
Noktowizor: Tak
Łączność bezprzewodowa: Tak (2,4 GHz)
Sprawdzanie obecności pasażerów: Tak
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk