Approach® X40

Opaska golfowa z GPS dodaje stylu na polu golfowym

 • Smukła i delikatna opaska GPS dla golfistów wyposażona w technologię pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™ i funkcję monitorowania aktywności1
 • Wyświetla odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greenów oraz hazardy
 • Monitor gry AutoShot™ automatycznie śledzi uderzenia3 wzdłuż fairwaya
 • Monitor aktywności pokazuje liczbę kroków, dystans, spalone kalorie, tętno i poziom intensywności aktywności1
 • Urządzenie delikatnie wibruje, aby poinformować o powiadomieniach z telefonu, takich jak połączenia przychodzące, wiadomości tekstowe i inne alerty


Chcesz lepiej grać w golfa, poprawić ogólną kondycję fizyczną i zyskać dobre samopoczucie? Opaska golfowa GPS Approach X40 jest idealnym, kompleksowym rozwiązaniem. Urządzenie ma fabrycznie załadowane dane ponad 40 000 pól golfowych z całego świata, nieprzerwanie monitoruje tętno i codzienną aktywność, a za pomocą alertów wibracyjnych informuje o powiadomieniach z telefonu, dzięki którym zawsze masz kontakt ze światem.

Pomiar tętna na nadgarstku

Opaska dla golfistów z technologią pomiaru tętna na nadgarstku Elevate mierzy tętno przez całą dobę. Oferuje swobodę ćwiczenia bez konieczności zakładania dodatkowych pasków. Na podstawie tętna Approach X40 oblicza spalone kalorie i określa intensywność ćwiczeń, dzięki czemu zapewnia dokładniejsze dane Twojej aktywności.

Wszechstronność

Tylko Garmin łączy funkcje GPS dla golfistów, monitorowanie aktywności i łączność ze smartfonem w jednej, wielofunkcyjnej, smukłej opasce. Opaska golfowa Approach X40 jest wodoszczelna do głębokości 50 metrów, ma akumulator litowo-jonowy, pokazuje godzinę i datę oraz umożliwia ustawienie alarmu, dzięki czemu każdego dnia pomaga realizować założony plan. 

Przydatne wskazówki dla golfistów

Approach X40 jest doskonałym partnerem golfisty w każdej sytuacji. Gdy poznajesz nowe pole, urządzenie wie, gdzie jesteś i jak daleko znajdujesz się od kolejnej chorągiewki. Czuły odbiornik GPS dostarcza danych o dystansie, które umożliwiają jeszcze skuteczniejszą grę. Jasny ekran dotykowy wyświetla precyzyjne dane dotyczące dystansu do przedniej, środkowej lub tylnej części greena — nawet w otoczeniu drzew.

Funkcja Autoshot™

Funkcja AutoShot3 w opasce Approach X40 automatycznie wykrywa uderzenia4, mierzy ich odległości i automatycznie zapisuje ich lokalizacje, umożliwiając późniejszą analizę rundy na koncie Garmin Connect™.

Green View

Funkcja GreenView pokazuje rzeczywisty kształt i układ greena, nawet jeśli gracz znajduje się za nim. Możesz ręcznie zmienić pozycję chorągiewki na bieżącą, aby pomiary były jeszcze dokładniejsze.

Powiadomienia z telefonu

Nie przegap żadnej ważnej wiadomości SMS, e-maila ani alertu tylko dlatego, że smartfon został w torbie. Approach X40 działa jako bezprzewodowe rozszerzenie zgodnego urządzenia mobilnego, wyświetlając powiadomienia z telefonu bezpośrednio na opasce2. Teraz dzięki technologii Bluetooth można odczytać ważne wiadomości e-mail lub SMS, na które czekasz, nawet ze środka fairwaya.

Społeczność golfistów w Garmin Connect

Garmin Connect umożliwia analizę, udostępnianie i porównywanie uzyskanych wyników. Można pobierać wcześniejsze wyniki na danym polu i porównywać je z obecnymi, aby poznać swoje postępy. Na Garmin Connect można także zobaczyć, jak wyglądałaby nasza idealna partia stworzona z najlepszych wyników z 18 dołków w obrębie danego pola.

Cyfrowa karta wyników

Dzięki wbudowanej cyfrowej karcie wyników opaska Approach X40 ułatwia śledzenie punktacji w trakcie rundy. Po zakończeniu rundy można ją zapisać i przejrzeć. Ponadto można użyć aplikacji Garmin Connect™ Mobile na smartfonie, aby automatycznie przesłać i udostępnić dane znajomym golfistom.

Współpraca z czujnikiem TruSwing™

Po połączeniu łatwego w obsłudze, montowanego na kiju czujnika Garmin TruSwing (sprzedawanego osobno) z opaską Approach X40 i zgodnym smartfonem lub tabletem możesz obejrzeć wizualizację uderzenia 3D w czasie rzeczywistym oraz inne użyteczne statystyki, aby sprawdzić, jak Twoja technika uderzenia wpływa na tor lotu piłki i wyniki uderzeń. Za pomocą aplikacji Garmin Connect Mobile możesz błyskawicznie analizować tempo uderzenia, prędkość i ścieżkę kija, najważniejsze kąty ustawienia kija i wiele innych parametrów.

Darmowe aktualizacje pól golfowych

Zakup opaski golfowej Approach X40 jest inwestycją w kompleksowe rozwiązanie. Urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania i zawiera fabrycznie załadowane dane pól golfowych. Ponadto za pomocą aplikacji Garmin Express można dodawać nowe pola golfowe i okresowo aktualizowane dane dotychczasowych pól. A co najlepsze, aktualizacje są całkowicie bezpłatne i nie wymagają uiszczania żadnych opłat związanych z konfiguracją czysubskrypcją.

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne: Szerokość: 21,1 mm; obwód: 136–192 mm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 25,4 × 10,7 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 160 × 68 pikseli
Typ wyświetlacza: Czytelny w pełnym słońcu, wysoka rozdzielczość, dotykowy, monochromatyczny
Ekran dotykowy: Tak
Kolorowy wyświetlacz: Nie
Masa: 31 g
Bateria: Akumulator litowo-jonowy, niewymienny
Czas działania baterii: Do 5 dni (tryb śledzenia aktywności); do 10 godzin (tryb GPS)
Klasa wodoszczelności: 5 atm (50 m)
Obsługa GPS: Tak
Bardzo czuły odbiornik: Tak
Interfejs: USB
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem): Tak
Funkcje zegarka: Monitor aktywności, budzik

Mapy i Pamięć

Mapy pól golfowych: Tak
Kolorowe pełne mapy CourseView: Nie

Funkcje golfowe:

Wybieranie celów dotknięciem (po dotknięciu celu na ekranie jest wyświetlany dystans do dowolnego punktu): Nie
Ręczne ustawianie pozycji (można dotknąć i przesunąć znacznik w celu dokładnego określenia dystansu): Nie
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu: Tak
Odległość do początku, środka i końca greenów: Tak
Odległość do lay-upów/doglegów: Tak  
Dystans PlaysLike: Nie
Pomoc w doborze kijów: Nie
Tryb z dużymi cyframi: Nie
Funkcja PinPointer: Nie
Funkcja SwingTempo (mierzy czas backswingu i downswingu i przedstawia go w postaci stosunku liczbowego): Nie
Funkcja TempoTraining (sygnały dźwiękowe wskazują idealny stosunek backswingu i downswingu na poziomie 3:1): Nie
Funkcja SwingStrength™ (mierzy siłę uderzenia): Nie
Śledzenie statystyk (liczba puttów w każdej partii, liczba uderzeń na greeny i fairway'e, średnia odległość uderzeń): Tak
Cyfrowa tablica wyników: Tak
Komputerowe przeglądanie karty wyników (zapisywanie i wyświetlanie wyników w komputerze): Tak
Zapisywanie pozycji (oznaczanie punktów szczególnych na polu do wykorzystania w przyszłości): Nie

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków: Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków): Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować): Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu): Tak

Dodatkowe

Dodatkowe:
 • Timer rundowy: tak
 • Alerty wibracyjne: tak
 • Garmin AutoShot™: tak
 • Hazardy/cele na polu golfowym: tak
 • Zgodność z Garmin Connect™: tak
 • GreenView z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki: tak
 • Technologia pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™: tak
 • Zgodność z TruSwing: tak (lista funkcji poniżej)
 • Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do zgodnego smartfonu): tak

Funkcje TruSwing

(Dostępne za pośrednictwem czujnika TruSwing sprzedawanego osobno)

 • Tempo uderzenia
 • Prędkość uderzenia
 • Kąt lico–cel
 • Loft dynamiczny
 • Kąt do podłoża
 • Ścieżka kija
 • Składowe ścieżki kija
 • Pochylenie trzonka
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk