Approach® S20

Zegarek golfowy GPS poprawia efektywność gry

  • Połączenie stylowego wyglądu z czytelnym wyświetlaczem i funkcjami monitorowania aktywności
  • Analizator rundy AutoShot² dokonuje pomiarów i automatycznie zapisuje długości uderzeń
  • Możliwość sparowania z czujnikiem Garmin TruSwing™ pozwala doskonalić efektywność gry
  • Funkcja CourseView bezpłatnie i automatycznie aktualizuje często rozgrywane pola golfowe
  • Powiadomienia z telefonu o przychodzących połączeniach, wiadomościach tekstowych i innych komunikatach


Garmin Approach® S20 to elegancki i lekki zegarek golfowy GPS, który sprawdzi się nie tylko na polu golfowym. Ma fabrycznie załadowane dane ponad 40 000 pól golfowych, w tym hazardy, a także funkcję GreenView i nowy analizator rundy Garmin AutoShot™ pozwalający na szczegółową analizę rozgrywki w serwisie Garmin Connect®. Zegarek jest wyposażony również w funkcje śledzenia aktywności¹ i powiadomień z telefonu², co pozwala dostosować go do swojego stylu życia.

Poznaj podstawowe dane przed uderzeniem

Czy to rozgrywasz luźną rundkę ze znajomymi na ulubionym polu w okolicy, czy też poznajesz niesamowite pole przy ośrodku wypoczynkowym, urządzenie Approach S20 dokładnie wie, gdzie jesteś i jak daleko znajdujesz się od kolejnego greena. Czuły odbiornik GPS zegarka dostarcza danych o dystansie, które pozwalają na oddanie celniejszych uderzeń. Natomiast wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pokazuje odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greena, a także hazardy, dołki zakręcające i lay-upy.

Rozgrywka w detalach


Podczas gry funkcja AutoShot automatycznie wykrywa każde uderzenie, mierzy jego odległość oraz zapisuje jego lokalizację, umożliwiając analizę rundy na swoim koncie Garmin Connect™. Analizator rundy AutoShot w serwisie Garmin Connect™ automatycznie gromadzi złożone statystyki dotyczące gry, na podstawie których można poznać rzeczywiste, pochodzące z rozgrywek średnie odległości dla poszczególnych kijów oraz doskonalić umiejętności gracza.

Rozgrywaj więcej rund


Urządzenie Approach S20 jest wyposażone w wytrzymałą baterię litowo-jonową, która starcza na kilka długich partii lub na rozegranie kilku dodatkowych dołków. W trybie GPS zapewnia ona do 15 godzin działania, czyli w praktyce cały weekend gry w golfa. W przypadku codziennego użytkowania w trybie monitorowania aktywności bateria zapewnia zasilanie do 8 tygodni bez ładowania.

Garmin Connect — platforma społecznościowa dla golfistów


Garmin Connect  to internetowa platforma, będąca doskonałym narzędziem do analizy rozegranych rund. Pozwala także na automatyczne pobieranie wybranych starych rund i porównanie wyników z ostatnio rozegraną rundą w celu uzyskania lepszego handicapu dla każdego pola, na którym grasz. Garmin Connect oferuje nawet możliwość utworzenia idealnej rundy poprzez zestawienie Twoich najlepszych wyników dla każdego dołka w obrębie danego pola.

Poznaj greeny


Funkcja GreenView w urządzeniu Approach S20 pokazuje rzeczywisty kształt i układ greenu. Możesz ręcznie zmienić pozycję chorągiewki na bieżącą, aby zwiększyć dokładność odległości do dołka.

Wyniki na nadgarstku


Approach S20 z łatwością zapisuje wyniki uzyskane w danej rundzie. Po skończeniu rundy można ją zapisać, przejrzeć a nawet przesłać za pomocą aplikacji fitness Garmin Connect™ Mobile, by następnie udostępnić ją znajomym golfistom.

Powiadomienia z telefonu


Nie przegap żadnej ważnej wiadomości SMS, e-maila ani alertu podczas partii tylko dlatego, że smartfon został w torbie. Approach S20 to smartwatch, który może wyświetlać powiadomienia bezpośrednio ze zgodnego smartfonu. Teraz dzięki technologii Bluetooth można odczytać ważne wiadomości e-mail lub SMS, na które czekasz, nawet ze środka fairwaya. Zegarek Approach S20 zapewnia również nowy sposób ćwiczenia uderzeń. W połączeniu z opcjonalnym czujnikiem Garmin TruSwing™ wyświetla ono kluczowe pomiary dotyczące uderzeń bez potrzeby korzystania ze smartfonu lub tabletu. Model S20 połączony z czujnikiem TruSwing™ pozwala na odczytywanie takich danych, jak kąt lico–cel, ścieżka kija czy prędkość uderzenia, wprost z nadgarstka.

Jedyny zegarek, jakiego potrzebujesz


Zegarek golfowy Approach S20 cechuje eleacki design, dzięki czemu doskonale prezentuje się również na co dzień. Jego kolejne ważne cechy to wytrzymałość i wodoszczelność do 5 atm (50 metrów). Jest również wyposażony w funkcję monitorowania aktywności z powiadomieniami przypominającymi o ruchu, które wspierają użytkownika w dążeniu ku zdrowszemu stylowi życia. Miłośnicy spacerów z pewnością docenią wbudowany licznik mierzący przebytą drogę.

 

Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 37,4 x 47,6 x 11,3 mm
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS: 23 x 23 mm
Rozdzielczość wyświetlacza, SZER x WYS: 128 × 128 pikseli
Typ wyświetlacza: czytelny w pełnym słońcu, wysoka rozdzielczość, monochromatyczny
Wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów: Tak
Masa: 42,2 g
Bateria: litowo-jonowa
Czas działania baterii: do 8 tygodni (tryb aktywności); do 15 godzin (tryb GPS)
Wodoszczelny: 5 atm (50 m)
Obsługa GPS: Tak
Bardzo czuły odbiornik: Tak
Interfejs: USB

Mapy i Pamięć

Fabrycznie załadowane mapy kursów: Tak (ponad 40 000)

Funkcje:

Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Tak
Odległość do początku, środka i końca greenów Tak
Odległość do lay-upów/doglegów Tak
Tracks stats (putts per round, greens & fairways hit, average distance) Tak
Cyfrowa karta wyników Tak  
Komputerowe przeglądanie karty wyników : Tak (zapisywanie i wyświetlanie wyników w komputerze)
Licznik kroków Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu) Tak
Funkcje zegarka licznik, budzik
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk