Approach® S6

Nasz najnowocześniejszy, lekki zegarek GPS dla golfistów

  • Specjalny przycisk CourseView wyświetla dokładne odległości oraz faktyczny kształt i rozkład całego dołka z uwzględnieniem tee boxa, fairwaya i greenu.
  • Zegarek oferuje funkcje pomiaru uderzenia: SwingTempo, TempoTraining i SwingStrength™
  • Zegarek jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który jest czytelny w pełnym słońcu i umożliwia obsługę w rękawiczkach.
  • Funkcja powiadomień pozwala otrzymywać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku bezpośrednio z telefonu iPhone® 4S lub nowszego.
  • Dokładne odległości dla ponad 38 000 pól golfowych na całym świecie — bez subskrypcji i opłat
  • Serwis Garmin Connect dla golfistów pozwala rozgrywać, analizować, udostępniać i porównywać partie — więcej szczegółów można znaleźć na stronie GarminConnect.com

Approach S6 to cienki, lekki i zaawansowany technicznie zegarek GPS dla golfistów z kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości, wyposażony w najnowsze funkcje pomiaru uderzenia wyróżnione najsłynniejszą nagrodą Reddot Industrial Design.

Kolorowe mapy CourseView

Model S6 zawiera kolorowe mapy ponad 38 000 pól golfowych na całym świecie oraz specjalny przycisk CourseView, który zapewnia szybki podgląd całego pola golfowego. Umożliwia podgląd dołków z ostro skręcającą linią gry, pułapek, hazardów wodnych oraz umieszczanie znaczników niezależnie od miejsca przebywania gracza, czy to na polu czy w klubie.

Szybki, przejrzysty i dokładny

Model S6 zapewnia golfiście to czego potrzebuje — automatycznie wykrywa pole golfowe i zarządza przejściami pomiędzy dołkami. Na polu golfowym zegarek nieustannie wskazuje dokładne odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greenów, przedstawiając je na kolorowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości, który można obsługiwać nawet w rękawiczkach. Zapewnia również informacje na temat odległości do lay-upów i dołków z ostro skręcającą linią gry oraz możliwość dostosowania punktów do pomiaru odległości (oznaczenie pułapek i hazardów).

Dotknij i przenieś znacznik

Funkcja GreenView wyświetla rzeczywisty kształt i układ greena, nawet jeśli gracz znajduje się za nim. Korzystając z ekranu dotykowego, można ręcznie przesunąć znacznik do pozycji danego dnia. W miarę jego przesuwania wartość odległości do znacznika będzie się odpowiednio zmieniać. Funkcja przydaje się szczególnie w przypadku dołków z normą 3 uderzeń, w przypadku których możliwe jest określenie odpowiedniej odległości i pewne wykonanie uderzenia.

Zapamiętuje handicapy, wyniki i pomiary uderzeń

Model S6 wyświetla opcje określające wartość handicapu dla poszczególnych dołków, lokalną wartość handicapu gracza lub wartości dołków liczone według wykazu uderzeń bądź klasyfikacji slope. Dostępne metody obliczania punktacji to Stroke Play i Stableford. Tablice wyników można zapisywać, przeglądać, udostępniać i drukować za pomocą komputera. Dodatkowo po wyjątkowo udanym uderzeniu można przekonać się, jaka była jego odległość, korzystając z funkcji mierzenia odległości. Model S6 umożliwia śledzenie obszernych statystyk dzięki możliwości rejestrowania uderzeń na fairwayu, uderzeń typu GIR oraz puttów dla danej partii.

Funkcja PinPointer

Wcześniej dostępny wyłącznie w naszych najlepszych urządzeniach ręcznych asystent kierunku PinPointer wyświetla strzałkę w kierunku greena. Dzięki temu wiadomo, w którym kierunku należy wykonać uderzenie, nawet będąc między drzewami lub głęboko w pułapce.

Powiadomienia ze smartfonu

Nie przegap żadnej wiadomości SMS i e-mail ani alertu tylko dlatego, że smartfon został w torbie. Model S6 działa jak bezprzewodowe rozszerzenie urządzenia iPhone® 4s (lub nowszego modelu) i wyświetla na zegarku te same informacje, które pojawiają się w telefonie. Funkcja ta pozwala dyskretnie trzymać rękę na pulsie ważnych spraw, nawet jeśli znajdujesz się na środku fairwaya.

Wysoka jakość i dłuższy czas działania baterii

Bateria modelu S6 działa dłużej, co pozwala na dłuższą grę i rozegranie większej liczby partii. Można spokojnie spędzić weekend na graniu w golfa z włączonym modułem GPS. Przy pełnym wykorzystaniu funkcji GPS zegarek zapewnia do 10 godzin pracy albo nawet 14 tygodni pracy w zależności od używanego trybu, zanim konieczne będzie naładowanie jego baterii litowo-jonowej. Dzięki wodoszczelności na poziomie 5 ATM (do 59 metrów) zegarkowi temu nie są straszne intensywne ulewy ani trudne warunki używania.

Fabrycznie załadowane pola i darmowe aktualizacje

Pomimo że model S6 jest naszym najcieńszym i najlżejszym zegarkiem dla golfistów, ma on fabrycznie załadowane ponad 30 000 pól golfowych z całego świata do użytku bez dodatkowych opłat i subskrypcji. Ponadto darmowe aktualizacje pól można pobierać, gdy tylko staną się dostępne.

Garmin Connect™ dla golfistów

Serwis Garmin Connect to internetowa społeczność golfistów, umożliwiającej udostępnianie i porównywanie uzyskanych wyników. Pozwala także na pobieranie wybranych starych partii i porównanie wyników z ostatnio rozegraną partią w celu uzyskania lepszego handicapu dla każdego pola, na którym grasz. Serwis Garmin Connect dla golfistów oferuje nawet możliwość utworzenia idealnej partii poprzez zestawienie Twoich najlepszych wyników dla 18 dołków w obrębie danego pola.

Zegarek o docenionym designie

Model S6 został stworzony aby prześcignąć oczekiwania najbardziej wymagających golfistów na całym świecie, za co otrzymał prestiżową nagrodę Reddot w kategorii wyjątkowej konstrukcji. Według komisji: „zegarek Approach S6 łączy w sobie przemyślany projekt i innowacyjną funkcjonalność składające się na stylowy wygląd”.

Stylowy zegarek codziennego użytku

A tak przy okazji, to model S6 podaje również czas. Jest on wyposażony w licznik pozwalający sprawdzić odległość przebytą pieszo. Urządzenie jest wyposażone także w funkcję stopera rundy, dzięki której można śledzić czas konieczny do rozegrania 18-dołkowej partii golfa.

Znak i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi będącymi własnością firmy Bluetooth SIG, Inc. iPhone oraz iPod są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 4.50 x 4.5 x 1.42 cm
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS: przekątna 2.54 cm
Rozdzielczość wyświetlacza, SZER x WYS: 180 x 180 pikseli
Typ wyświetlacza: Kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości
Ekran dotykowy: Tak
Kolorowy wyświetlacz: Tak
Waga: 46.6g
Bateria: bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii: 20 tygodni (tryb zegarka); 10 godzin (tryb GPS)
Wodoszczelny: 5 atm (50 m)
Obsługa GPS: Tak
Bardzo czuły odbiornik: Tak (IPX7)
Interfejs: USB
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem): Tak

Mapy i Pamięć

Mapy pól golfowych: Tak (ponad 38 000)

Funkcje:

Wybieranie celów dotknięciem (po dotknięciu celu na ekranie jest wyświetlany dystans do dowolnego punktu): Tak
Ręczne ustawianie pozycji (można dotknąć i przesunąć znacznik w celu dokładnego określenia dystansu): Tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu): Tak
Odległość do początku, środka i końca greenów: Tak
Odległość do lay-upów/doglegów: Tak
PinPointer: Tak
Funkcja SwingTempo (mierzy czas backswingu i downswingu i przedstawia go w postaci stosunku liczbowego): Tak
Funkcja TempoTraining (sygnały dźwiękowe wskazują idealny stosunek backswingu i downswingu na poziomie 3:1): Tak
Funkcja SwingStrength™ (mierzy siłę uderzenia): Tak
Tracks stats (putts per round, greens & fairways hit, average distance): Tak
Cyfrowa karta wyników: Tak (punktacja Stroke Play i Stableford dla jednego gracza)
Komputerowe przeglądanie karty wyników (zapisywanie i wyświetlanie wyników w komputerze): Tak
Save locations (mark course points of interest for future reference): Tak
Dodatkowe:
  • Specjalny przycisk GreenView : tak
  • SwingStrength™: tak
  • SwingTempo: tak
  • TempoTraining: tak
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk