Approach® S4 Black

Unikalne urządzenie GPS dla golfistów

  • Zegarek golfowy GPS z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, czytelnym w pełnym słońcu
  • Wytrzymała bateria zapewnia do 10 godzin działania w trybie GPS lub do 6 tygodni w trybie zegarka
  • Ponad 30 000 fabrycznie załadowanych pól golfowych na całym świecie — bez subskrypcji i opłat
  • Wyświetla dokładne odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greenów oraz lay-upy i dołki z ostro skręcająca linią gry
  • Funkcja powiadomień z telefonu pozwala otrzymywać wiadomości e-mail i sms oraz alerty w zegarku

Zegarek golfowy GPS Approach S4 powstał w wyniku naturalnej ewolucji naszych technologii stosowanych w tego typu urządzeniach. Stylowy model S4 jest lekkim, wygodnym oraz precyzyjnym odbiornikiem GPS o dużej czułości, który zawiera informacje o 30 000 pól golfowych na całym świecie oraz bezterminowe aktualizacje map. Specjalny przycisk GreenView zapewnia szybki dostęp do wybranego greena z możliwością ręcznego naniesienia znacznika, a większa wydajność baterii pozwala na wiele rund precyzyjnej gry.

Natychmiastowe, przejrzyste i dokładne

Zegarek golfowy Approach S4 jest wyposażony we wzmocnioną obudowę wodoszczelną na głębokość 10 metrów oraz zestaw map ponad 30 000 pól golfowych na całym świecie. Wyświetla odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greenów na wysokiej rozdzielczości ekranie dotykowym przystosowanym do obsługi w rękawiczkach. Umożliwia również ręczne nanoszenie znacznika, wyświetlanie odległości do dołków z ostro skręcającą linią gry i do lay-upów oraz dostosowanie punktów do pomiaru odległości (oznaczanie pułapek i zagrożeń), a także drukowanie cyfrowych tablic wyników z punktacją Stroke Play i Stableford.

Specjalny przycisk GreenView

Model S4 jest wyposażony w specjalny przycisk GreenView, który po naciśnięciu powoduje natychmiastowe przejście do ekranu funkcji GreenView, bez konieczności przewijania opcji menu. Funkcja GreenView wyświetla rzeczywisty kształt greena niezależnie od miejsca, w którym znajduje się gracz, nawet jeśli znajduje się za nim.

Dotknij i przenieś znacznik

Funkcja GreenView wyświetla rzeczywisty kształt i układ greena, nawet jeśli gracz znajduje się za nim. Korzystając z ekranu dotykowego, można ręcznie przesunąć znacznik do pozycji zajętej w danym dniu. Funkcja przydaje się szczególnie w przypadku dołków z normą 3 uderzeń, w przypadku których możliwe jest określenie odpowiedniej odległości i pewne wykonanie uderzenia.

Powiadomienia z telefonu

Nie przegap żadnej widomości SMS i e-mail ani alertu RSS tylko dlatego, że smartfon został w meleksie (lub na dnie torby). Model S4 działa jako bezprzewodowe rozszerzenie urządzenia iPhone® i wyświetla te same informacje, które pojawiają się w telefonie. Dzięki temu można odczytać ważne wiadomości e-mail lub SMS nawet ze środka fairwaya, korzystając z bezprzewodowego łącza.

Dłuższy czas działania baterii

Bateria modelu S4 działa dłużej, pozwalając na dłuższą grę i więcej rund. Po ładowaniu baterii urządzenie zapewnia do 10 godzin działania z włączoną funkcją GPS oraz do 6 tygodni działania w trybie zegarka.

Fabrycznie załadowane pola i darmowe aktualizacje

Pomimo rozmiarów przeciętnego zegarka, model S4 jest wyposażony w fabrycznie załadowane dane ponad 30 000 pól golfowych na świecie — i to bez dodatkowych opłat i subskrypcji. Ponadto darmowe aktualizacje pól można pobierać, gdy tylko staną się dostępne.

Dostosowanie odległości

Urządzenie Approach S4 wyświetla odległość do przedniej, tylnej i środkowej części greenów, jak również do dołków z ostro skręcającą linią gry. Dodatkowo umożliwia ono graczom wprowadzanie i zapisywanie dostosowanych punktów do pomiaru odległości, takich jak przeszkody z wodą i piaskiem, w dowolnym miejscu pola golfowego.

Tablica wyników i odległość uderzeń

Model S4 umożliwia korzystanie z opcji cyfrowej tablicy wyników dla poszczególnych graczy. Dostępne metody obliczania punktacji to Stroke Play i Stableford. Tablice wyników można zapisywać, przeglądać, udostępniać i drukować za pomocą komputera. Dodatkowo po wyjątkowo udanym uderzeniu można przekonać się, jaka była jego odległość, korzystając z funkcji mierzenia odległości.

Stylowy zegarek codziennego użytku

Funkcje modelu S4 pozwalają korzystać z niego jak ze zwykłego zegarka, a funkcja licznika pozwala sprawdzić odległość przebytą pieszo. Urządzenie jest wyposażone także w funkcję stopera rundy, dzięki której można śledzić czas konieczny do rozegrania 18-dołkowej partii golfa.

 

Funkcja GreenView

Urządzenie Approach S4 wyświetla rzeczywisty kształt i układ greenów, dzięki czemu wiadomo, gdzie celować, nawet przy utrudnionym widoku. Dodatkowo, dla uzyskania jeszcze większej dokładności, można dotknąć i przeciągnąć szpilkę do pozycji z danego dnia.
Precyzyjny pomiar odległości

Jedno spojrzenie na nadgarstek w dowolnym miejscu pola golfowego wystarczy, aby poznać odległość do przedniej, tylnej i środkowej części greenów, wyświetlaną w jasny, czytelny sposób.
Dystanse do lay-upów

Dobre rozeznanie w topografii jest szczególnie ważne w przypadku pierwszej gry na wybranym polu golfowym. Dystanse do lay-upów wskazują, jaką odległość należy pokonać do dołków z ostro skręcającą linią gry oraz innych niebezpiecznych obszarów na polu.
Powiadomienia z telefonu

Bezpośrednio w zegarku można odbierać wiadomości e-mail, SMS i nie tylko. Model S4 wyświetla także alerty, łącząc się bezprzewodowo z centrum powiadomień iPhone.
Bez pobierania plików i bez konfiguracji

Pożegnaj się z subskrypcjami i opłatami — urządzenie Approach S4 ma fabrycznie załadowane dane ponad 30 000 pól golfowych z całego świata oraz jest wyposażone w baterię litowo-jonową.Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 4.60 x 6.13 x 1.48 cm
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS: przekątna 2.54 cm
Rozdzielczość wyświetlacza, SZER x WYS: 128 x 128 pikseli
Typ wyświetlacza: Monochromatyczny ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości
Waga: 58.4g
Bateria: bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii: 6 tygodni (tryb zegarka); 10 godzin (tryb GPS)
Wodoszczelny: Tak (10 metrów)
Obsługa GPS: Tak
Bardzo czuły odbiornik: Tak (IPX7)
Interfejs: USB

Mapy i Pamięć

Fabrycznie załadowane mapy kursów: Tak (na całym świecie)
Pojemność kursów: Nieograniczona

Funkcje:

Ekran dotykowy: Tak
Wybieranie celów dotknięciem (po dotknięciu celu na ekranie jest wyświetlany dystans do dowolnego punktu): Nie
Ręczne ustawianie pozycji (można dotknąć i przesunąć znacznik w celu dokładnego określenia dystansu): Tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu): Tak
Podgląd pola (szczegółowy podgląd kolejnych dołków): Nie
Tracks stats (putts per round, greens & fairways hit, average distance): Nie
Save locations (mark course points of interest for future reference): Tak
Cyfrowa karta wyników (dla maksymalnie czterech graczy): Tak (punktacja Stroke Play i Stableford)
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk