Approach® S2 White/Purple

Approach S2 to stylowy i wygodny zegarek golfowy z bardzo czułym odbiornikiem GPS zapewniającym precyzyjny pomiar odległości do przedniej, tylnej i środkowej części greenów. Urządzenie S2 ma możliwość pomiaru odległości uderzeń, a dzięki wbudowanemu licznikowi pola mierzy całkowitą odległość przebytą pieszo przez gracza podczas rundy. S2 jest podobny do naszego popularnego modelu Approach S1, jednak wyróżnia go możliwość pomiaru odległości lay-upów i dołków z ostro skręcająca linią gry oraz elektroniczna tablica wyników.

Bezpłatne aktualizacje pól golfowych na całym świecie

Urządzenie Approach S2 ma fabrycznie załadowane ponad 30 000 pól golfowych z całego świata. Możesz grać w pobliżu domu, na polu w ośrodku wypoczynkowym, a nawet na Old Course w St. Andrews — urządzenie S2 zna Twoją pozycję i wie, jak daleko musisz iść.

W zestawie z każdym urządzeniem Approach S2 znajdują się bezterminowe, bezpłatne aktualizacje pól golfowych, które nie wymagają dodatkowych subskrypcji. Aktualizacje dostępne są do 4 razy w roku i można pobrać je, korzystając z aplikacji CourseView Updater.

Ciesz się grą, nie trać ani chwili!

Korzystając z urządzenia S2, możesz całkowicie skoncentrować się na grze: nie musisz martwić się o skomplikowane ustawienia czy szukanie właściwego pola lub konkretnego dołka, ani kazać na siebie czekać innym graczom. Wystarczy, że przed rozpoczęciem gry włączysz urządzenie S2, a wykryje ono pole, na którym się znajdujesz, a nawet automatycznie przeniesie Cię z jednego dołka do następnego. Dzięki temu możesz mieć pewność, że odbierasz prawidłowe informacje dla dołka, przy którym się znajdujesz. Po prostu ciesz się grą.

Ustalanie i pomiar dystansu

Bardzo czuły odbiornik GPS zapewnia dane o dystansie do przedniej, środkowej i tylnej części greenów, a także do lay-upów i dołków z ostro skręcająca linią gry, zwiększając użyteczność całego obszaru dołka.

Pozwala także precyzyjnie mierzyć odległość do dołka z dowolnego miejsca na polu golfowym. Z kolei miłośnicy spacerów z pewnością docenią wbudowany licznik mierzący przebytą drogę.

Elektroniczna tablica wyników

Urządzenie Approach S2 z łatwością zapisuje wyniki uzyskane w danej rundzie. Po zakończeniu gry możesz za pomocą dołączonego kabla USB podłączyć urządzenie S2 do komputera oraz pobrać, zapisać i wydrukować swoje wyniki. Dzięki temu możesz sporządzać wykresy i chwalić się znajomym.

Smukła konstrukcja

Urządzenie Approach S2 jest tak uniwersalny, lekki i wygodny, że można je nosić na co dzień. Jest trwałe, wytrzymałe i wodoszczelne (do 10 m). Dostępne są paski w różnych kolorach pozwalające nadać urządzeniu osobistego charakteru. Natomiast dzięki funkcji automatycznego ustawiania daty i godziny, funkcji alarmu i litowo-jonowej baterii nie umknie Ci żadna okazja do pogrania w golfa.

 

Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 4.5 x 6.9 x 1.4 cm
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS: przekątna 2.54 cm
Rozdzielczość wyświetlacza, SZER x WYS: 64 x 32 pikseli
Typ wyświetlacza: monochromatyczny wyświetlacz LCD
Waga: 52 g z akumulatorem
Bateria: bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii: 3 tygodnie (tryb zegarka); 8 godzin (tryb GPS)
Wodoszczelny: Tak (10m)
Obsługa GPS: Tak
Bardzo czuły odbiornik: Tak
Interfejs: USB

Mapy i Pamięć

Fabrycznie załadowane mapy kursów: Tak (na całym świecie)
Pojemność kursów: Nieograniczona

Funkcje:

Ekran dotykowy: Nie
Wybieranie celów dotknięciem (po dotknięciu celu na ekranie jest wyświetlany dystans do dowolnego punktu): Nie
Ręczne ustawianie pozycji (można dotknąć i przesunąć znacznik w celu dokładnego określenia dystansu): Nie
Podgląd pola (szczegółowy podgląd kolejnych dołków) Nie
Tracks stats (putts per round, greens & fairways hit, average distance) Nie
Cyfrowa karta wyników (dla maksymalnie czterech graczy) Tak (punktacja Stroke Play dla jednego gracza)
Komputerowe przeglądanie karty wyników (zapisywanie i wyświetlanie wyników w komputerze) Tak
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk