Edge® 810

Edge to Twój atut


Urządzenie Edge 810 z ekranem dotykowym zostało stworzone z myślą o rowerzystach, którzy chcą korzystać tak z funkcji nawigacji, jak i zaawansowanych opcji treningowych. Urządzenie zapewnia także dostęp za pośrednictwem smartfonu do takich funkcji online, jak śledzenie na żywo, udostępnianie w serwisach społecznościowych i informacje o pogodzie. Model 810 jest zgodny z opcjonalnymi szczegółowymi mapami ulic i mapami TOPO, które wskażą drogę podczas wakacyjnej podróży, drogi do pracy oraz korzystania z rozszerzonych funkcji wymagających użycia mapy i nawigacji. A ponieważ urządzenie Edge 810 jest wyposażone w moduł GPS, dostarcza ono dokładnych danych oraz umożliwia korzystanie z nawigacji w dowolnym miejscu na świecie.

Obserwuj szczegółowe dane


Oprócz możliwości korzystania z map, model 810 rejestruje pokonany dystans, prędkość, wznios/spadek, nachylenie i wiele innych parametrów. Urządzenie jest także zgodne z czujnikami ANT+™, które mierzą tętno, prędkość/rytm i moc. Funkcja profili aktywności umożliwia dostosowanie pól danych i ustawień urządzenia w oparciu o rodzaj aktywności związaną z jazdą na rowerze, np. jazda drogą, jazda w górach czy podróżowanie. Przełączaj profile, przesuwając palcem po ekranie dotykowym, a skonfigurowane urządzenie będzie wyświetlać wszelkie dane potrzebne dla danej jazdy.

Bądź na bieżąco


Po sparowaniu ze smartfonem (Apple® lub Android™) i z aplikacją Garmin Connect™ Mobile urządzenie Edge 810 oferuje pakiet usług online, który umożliwia uzyskanie kompleksowych, dokładnych danych dotyczących jazdy z dedykowanego urządzenia, oszczędzając jednocześnie baterię telefonu. Urządzenie Edge rejestruje dane i wysyła je do telefonu za pośrednictwem połączenia Bluetooth®. Bądź w kontakcie i udostępniaj wszystkie szczegółowe dane jazdy znajomym, rodzinie i kontaktom z serwisów społecznościowych. Zaraz po zakończeniu jazdy lub wyścigu możesz opublikować aktualizację danych zawierającą szczegółowe dane dotyczące zakończonej aktywności. Posty można dodawać przy użyciu smartfonu, gdyż dane jazdy będę w nim już dostępne dzięki powiązaniu z aplikacją Garmin Connect Mobile.

Śledzenie na żywo


Funkcja śledzenia na żywo umożliwia rodzinie i znajomym śledzenie Twoich wyścigów i treningów. Pozwala też zapraszać inne osoby za pośrednictwem poczty e-mail i serwisów społecznościowych do śledzenia Twoich postępów na specjalnej stronie w serwisie Garmin Connect. Osoby, które otrzymają od Ciebie zaproszenie pocztą e-mail, mogą kliknąć łącze, które przeniesie je na stronę wyświetlającą Twoje statystyki i lokalizację na mapie.

Pogoda


Po sparowaniu ze smartfonem i z aplikacją Garmin Connect Mobile urządzenie Edge 810 może wyświetlać na bieżąco informacje o warunkach pogodowych, prognozy i alerty. Ta przydatna podczas dłuższych jazd funkcja zapewnia natychmiastowy dostęp do informacji o pogodzie, dzięki czemu smartfon może pozostawać bezpiecznie schowany i suchy.

Bezprzewodowe przesyłanie danych


Teraz można natychmiast zapisywać, udostępniać i analizować szczegółowe dane jazdy. Aplikacja Garmin Connect Mobile umożliwia bezprzewodowe przesyłanie aktywności z urządzenia zaraz po ich zakończeniu. Można określić, czy aktywności mają być przesłane automatycznie czy ręcznie. Po opublikowaniu jazdy w serwisie Garmin Connect, osoby śledzące mogą ją wyświetlać. Zapisane w serwisie Garmin Connect kursy i treningi można przeszukiwać, pobierać do smartfonu, a następnie wysyłać bezprzewodowo bezpośrednio do urządzenia Edge 810. Można wtedy cofnąć się to początku wybranego kursu i skorzystać z dostępnej w urządzeniu Edge funkcji Virtual Partner®, która pozwala ścigać się w czasie rzeczywistym z własnymi wynikami, które zostały poprzednio zarejestrowane.

Specjalistyczny licznik rowerowy


Nie ma lepszego licznika rowerowego, który wskaże Ci drogę. Edge 810 to wytrzymałe, wodoodporne urządzenie zapewniające 17 godzin pracy na zasilaniu bateryjnym. Ekran dotykowy ułatwia obsługę urządzenia, nawet w przypadku założonych rękawiczek i przy dużej wilgotności. Urządzenie można zamontować w standardowym uchwycie rowerowym obracanym o 90°, jak również w zewnętrznym uchwycie montowanym na linii wzroku.

Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 5.1 x 9.3 x 2.5 cm
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS: 3.6 x 5.5 cm
Rozdzielczość wyświetlacza, SZER x WYS: 160 x 240 pikseli, ekran dotykowy
Waga: 98.0 g
Ekran dotykowy: Tak
Bateria: bateria litowo-jonowa
Czas pracy na baterii: 17 h
Wodoszczelność: Tak (IPX7)
Obsługa GPS: Tak
Bardzo czuły odbiornik: Tak

Mapy i Pamięć

Mapa bazowa: Tak
Możliwość dodawania map: Tak
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD™ (niektóre wersje obejmują kartę CityNavigator microSD)
Historia okrążeń: Do 180 godz.
Waypointy/ulubione/pozycje: 200
Trasy: Zależnie od ilości dostępnej pamięci

Cechy funkcjonalne

Czujnik tętna: Tak (niektóre wersje)
Rowerowy czujnik prędkości/rytmu: Tak (niektóre wersje)
Czujnik na nogę: Nie
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera): Tak
Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): Tak
Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem): Tak
Virtual Racer™ (compete against other activities): Tak
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi ćwiczeniami): Tak
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości): Tak
Auto Lap® (automatyczne rozpoczynanie nowego okrążenia): Tak
Auto Scroll (przełączanie stron z danymi podczas treningu): Tak
Multi-sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku): Nie
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń): Tak
Proste ćwiczenia (wprowadzanie czasu, dystansu lub liczby kalorii do osiągnięcia): Tak
Alarm tempa treningu: Tak
Alarm czasu/dystansu: Tak
Alert wibracyjny: (wybór alertu dźwiękowego i/lub wibracyjnego): Nie
Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków): Tak
Swim metrics (stroke type, stroke count and pool lengths): Nie
Training Effect (measures impact of an activity on your aerobic fitness): Nie
Dostosowywane ekrany: Tak
Wysokościomierz barometryczny: Tak
Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom): Nie
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów): Tak (rejestruje dane ok. 1 na sekundę)
Temperature (displays and records temperature while you ride): Tak
Shock Resistant: Tak
Zegarek sportowy: Nie
Dodatkowe: Temperatura robocza: od -20°C do +60°C
Funkcje online za pośrednictwem smartfonu: tak
Zgodność z GLONASS: nie
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile: tak
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk