Vertis Kern

Vertis Kern to telefon stworzony z myślą o ludziach pracy. Prowadzisz warsztat, pracujesz na budowie lub po prostu szukasz telefonu, który wytrzyma (niemal) wszystko? Jeśli tak – Kern jest właśnie dla Ciebie!

  • Posiada certyfikat IP67 zaświadczający o najwyższej ochronie przed kurzem, pyłem i wodą
  • Moduł Dual SIM – możliwość obsługiwania dwóch kart SIM w tym samym czasie
  • Wytrzymała bateria – na jednym ładowaniu do 15 dni

VERTIS KERN - TWOJE NARZĘDZIE PRACY

Niezawodność i trwałość. Wytrzymałość i zaufanie. Jeżeli są to cechy, które cenisz Kern z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. Wstrząsoodporna obudowa oznaczona stopniem IP67 jest całkowicie odporna na kurz, pył i wodę (telefon można zanurzyć w wodzie do głębokości metra). 

W praktyce oznacza to, że z Kerna można korzystać w warsztacie, na budowie lub w zakładzie stolarskim bez obaw o uszkodzenie lub zabrudzenie. Vertis Kern to telefon na którym możesz polegać.

BLUETOOTH

Pozwala bezprzewodowo komunikować się z innymi urządzeniami elektronicznymi wyposażonymi w funkcję Bluetooth, jak klawiatura, komputer, laptop, telefon komórkowy i wieloma innymi.

LATARKA

Wbudowana latarka świetnie sprawdzi się w wielu nieprzewidzianych sytuacjach, zarówno w pracy, jak i w domu czy na wakacjach.

15 DNI STANDBY

W przeciwieństwie do zdecydowanej większości sprzedawanych dzisiaj telefonów, które trzeba ładować niemal codziennie, bateria Kerna wytrzyma na jednym ładowaniu do 15 dni. Ten telefon nie opuści Cię, gdy będziesz go najbardziej potrzebował.

DUALSIM

Moduł DualSim pozwala na obsługę dwóch kart SIM jednocześnie. Możesz więc wykorzystać drugi slot na telefon służbowy lub na kartę bezpłatnego Internetu Aero2.

SPECYFIKACJA

Rodzaj ekranu: TFT
Przekątna ekranu: 2 "
RAM: 512 MB
Inne: Bluetooth
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk