quatix® 3

Smartwatch GPS, którego żywiołem jest woda

 • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z obsługą GPS i GLONASS

 • Funkcje nawigacyjne obejmują 3-osiowy kompas, wysokościomierz i barometr, a także funkcje TracBack® oraz „Celuj i idź”

 • Łatwe w użyciu aplikacje morskie zapewniają dane o lokalnych pływach, funkcje regatowe, licznik złowionych ryb i stoper do zawodów, alarm kotwiczny, budzik i wiele innych

 • Funkcje obsługi wielu dyscyplin: biegania, pieszych wędrówek, pływania i innych

 • Monitor aktywności¹ zlicza kroki, spalone kalorie i liczbę pokonanych schodów

Żywiołem smartwatcha GPS quatix 3 jest woda. Zapewnia wszystkie funkcje potrzebne podczas pływania, wędkowania i żeglowania, a do tego przyciąga uwagę — nawet na lądzie. To coś więcej niż zegarek — quatix jest instrumentem nawigacyjnym, który nosisz na nadgarstku i który odbiera dane ze zgodnych urządzeń elektronicznych Garmin. Smartwatch jest wyposażony w licznik złowionych ryb i stoper do zawodów, stoper regatowy, linię startu i asystenta halsowania dla żeglarzy oraz alarm kotwiczny, który ostrzega o zerwaniu się kotwicy. Obsługuje również funkcję powiadomień z telefonu. Może nawet służyć do sterowania zestawem stereofonicznym FUSION®. Urządzenie jest wyposażone w funkcje monitorowania aktywności oraz funkcje obsługi wielu dyscyplin — biegania, pieszych wędrówek, pływania i innych.


Stworzony na wodę, stylowy na lądzie
Zegarek quatix 3 ma dookólną antenę EXO (z obsługą GPS oraz GLONASS) i przyciski ze stali nierdzewnej, które nie tylko dobrze wyglądają, ale są też funkcjonalne. Zegarek quatix 3 jest wyposażony w wysokiej rozdzielczości, kolorowy wyświetlacz Garmin Chroma Display™ z podświetleniem LED, który zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów i może pracować nawet do 20 godzin w trybie GPS, 50 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™ i 6 tygodni w trybie zegarka (w zależności od ustawień).

Funkcje żeglarskie
Quatix 3 to coś więcej niż tylko zegarek — to przyrząd nawigacyjny, który nosisz na nadgarstku i który przesyła dane przez sieć NMEA 2000® ze zgodnych elektronicznych urządzeń pokładowych Garmin. Wystarczy rzut oka, aby sprawdzić prędkość, głębokość wody, temperaturę, dane wiatru i inne dane. Zegarek quatix 3 zapewnia dostęp do aktualnych danych o pływach, które są pobierane dla obszaru, w którym się znajdujesz, za pośrednictwem smartfona. Urządzenie ma również osobny przycisk „człowiek za burtą” (MOB), który pozwala szybko zapisać pozycję, w której członek załogi znalazł się za burtą, oraz wrócić do niej. Zegarek ma fabrycznie załadowany duży wybór tarczy o tematyce marynistycznej dopasowanych do różnych zainteresowań żeglarskich.

Wędkuj na akwenach śródlądowych z quatix 3
Do smartwatcha quatix 3 można przesyłać trasy i punkty, zegarek ma wbudowane funkcje nawigacyjne i bardzo czuły odbiornik GPS/GLONASS. Pozwala wyszukiwać miejsca połowów, oznaczać punkty i nawigować z powrotem do tych miejsc w przyszłości. Dodatkowo zegarek quatix 3 automatycznie rejestruje ślad, aby w razie potrzeby poprowadzić Cię do pozycji startowej. Więc nawet jeśli nie masz plotera nawigacyjnego na łodzi, znajdziesz drogę do swoich ulubionych miejsc połowów. Możesz też korzystać z nawigacji „Celuj i idź”. Wybierz dowolny punkt w oddali i skonfiguruj zegarek quatix 3 tak, aby utrzymywał na niego kurs. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla osób pływających kajakami i kanoe. Zegarek jest również wyposażony w słoneczny/księżycowy kalendarz połowów i kalendarz łowiecki, więc zawsze będziesz wiedzieć, kiedy jest najlepszy czas na łowienie. 

Wędkuj na akwenach morskich z quatix 3
Wędkarze morscy polujący na duże okazy docenią specjalne funkcje dostępne w zegarku quatix 3. Oprócz funkcji nawigacyjnych i funkcji oznaczania pozycji człowieka za burtą (MOB), zegarek quatix 3 umożliwia również przesyłanie i wyświetlanie danych z sieci NMEA 2000, takich jak głębokość, prędkość, temperatura wody i inne, bezpośrednio na nadgarstku i w każdym miejscy na łodzi. Wbudowany barometr monitoruje ciśnienie barometryczne, aby ułatwić przewidywanie zmian pogody. Można także pobierać aktualne tabele pływów dla danego obszaru za pośrednictwem smartfona.

Wypływaj w rejsy z quatix 3

Dzięki oprogramowaniu do planowania podróży morskich Homeport™ (do nabycia Dzięki zegarkowi quatix 3 na nadgarstku możesz cieszyć się większą kontrolą, świadomością sytuacyjną i pewnością w każdym miejscu na łodzi. Dane z innych urządzeń nawigacyjnych w sieci NMEA 2000, np. z plotera, można bezprzewodowo przesyłać wprost do zegarka quatix 3. Dzięki temu możliwy jest bezpośrednio na nadgarstku i w każdym miejscu na łodzi dostęp do takich informacji, jak prędkość i kierunek wiatru, głębokość wody i innych. Zegarek jest również wyposażony w funkcję alarmu kotwicznego, który ostrzega o zerwaniu się kotwicy, gdy łódź zacznie dryfować. Urządzenie ma także budzik i kalkulator liny kotwicznej, który podaje właściwą długość liny kotwicznej do wypuszczenia. Jest również doskonałym zapasowym systemem nawigacyjnym w przypadku awarii pokładowego układu elektrycznego.

Żegluj z quatix 3


Jeśli bierzesz udział w regatach, teraz — poza aktualną godziną — możesz na nadgarstku sprawdzić ważne dane regatowe. Funkcja wirtualnej linii startu pozwala ustawić linię startu pomiędzy dwoma zaznaczonymi punktami GPS, np. boją a łódką sędziowską. Zegarek quatix 3 obliczy wtedy dystans i czas pomiędzy Twoją pozycją a linią startu, które można sprawdzić, spoglądając na nadgarstek. Następnie zegarek quatix 3 połączy pozycję wirtualnej linii startu z wbudowanym stoperem regatowym, aby obliczyć dystans do linii, wymaganą prędkość oraz pozostały czas. Stoper regatowy z dużymi i czytelnymi cyframi pomaga sterować łodzią, aby móc dotrzeć na linię startu z maksymalną szybkością dokładnie w chwili startu. W trakcie wyścigu tryb asystenta halsowania na podstawie optymalnego kąta halsu informuje, czy łódź płynie halsem korzystnym czy niekorzystnym. Asystent halsowania umożliwia bardziej efektywne i kontrolowane żeglowanie.

Zdalnie steruj systemami rozrywki 

Quatix 3 jest również wyposażony w funkcje zdalnego sterowania. Wystarczy pobrać darmową aplikację ze sklepu Connect IQ™ Store, aby móc sterować zestawem stereofonicznym FUSION z dowolnego miejsca na łodzi — bezpośrednio z nadgarstka. Po podłączeniu zegarka do zestawu stereofonicznego FUSION za pośrednictwem łącza FUSION-Link modelu plotera nawigacyjnego GPSMAP® z 2014 roku lub nowszego można regulować głośność, przełączać utwory i wykonywać inne czynności. Można także zdalnie sterować muzyką w telefonie i kamerą sportową VIRB® XE.

Wysokościomierz, barometr i kompas

Zegarek quatix 3 jest wyposażony w wysokościomierz, barometr i kompas, które dostarczają na bieżąco użytecznych informacji. Wbudowany wysokościomierz pozwala dokładnie śledzić zmiany wysokości, a barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek, niezależnie od tego, czy jesteś w ruchu, czy nie.

Zegarek quatix 3 automatycznie kalibruje wysokościomierz, barometr i kompas z wykorzystaniem odbiornika GPS, a także ustala czas w oparciu o lokalizację. Aby uzyskać dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Nawigacja podczas jazdy

Quatix 3 łączy w sobie nawigację GPS, funkcje wysokościomierza, barometru i kompasu oraz narzędzia treningowe. Zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych, potrzebnych podczas wypraw na lądzie i na wodzie. Na podstawie wbudowanych czujników użytkownik ma dostęp do informacji o kursie, wysokości czy zmianach w pogodzie.

Zegarek zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu, gdy idziesz. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny, dok, miejsce cumowania, obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi quatix 3 możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji i zapisać maksymalnie 10 000 punktów trasy i do nich nawigować. Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie, korzystając z aplikacji BaseCamp™.

Na lądzie i na wodzie

 

Zegarek quatix 3 jest przydatny nie tylko podczas pływania łodzią. Funkcje wioślarskie pozwalają rejestrować pociągnięcia wiosłami i rytm oraz generować współczynnik efektywności. Zegarek oferuje również funkcje dotyczące pływów dla surferów i funkcje aktywności, które można dostosowywać do potrzeb użytkownika. Na lądzie staje się on wielofunkcyjnym zegarkiem do biegania, pieszych wędrówek, pływania i innych aktywności. Zegarek oferuje także funkcję monitorowania aktywności, która zlicza kroki, szacowaną liczbę spalonych kalorii i liczbę pokonanych schodów. Po zakończonym dniu urządzenie może gromadzić dane dotyczące snu - całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu.

Zaawansowane pomiary kondycji

Quatix 3 wyposażono w funkcje treningowe, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o swojej formie i sprawności. Pierwsza z nich to szacowany pułap tlenowy. W połączeniu z czujnikiem tętna² zegarek quatix 3 analizuje dane, takie jak prędkość biegania, liczba uderzeń serca na minutę i zmienność tętna, na podstawie których oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty. Śledzenie zmian pułapu tlenowego pozwala obserwować poprawę formy i porównywać ją z wynikami znajomych. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala oszacować idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego.

Funkcje dynamiki biegu

 

Podczas biegania zegarek quatix 3 zapewnia szczegółowe informacje o formie użytkownika w postaci wielu parametrów biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run² model quatix 3 zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Parametry te nazywane są dynamiką biegu i wpływają na efektywność biegu.

Własne aplikacje i tarcze zegarka

Możliwość pobrania darmowych elementów ze strony Connect IQ sprawia, że każdy użytkownik może nadać zegarkowi quatix 3 osobisty charakter. Można spersonalizować tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwalają na szybki odczyt informacji.

Bądź na bieżąco

Funkcje online obejmują automatyczne przesyłanie danych, śledzenie na żywo, udostępnianie w serwisach społecznościowych przez bezpłatny serwis Garmin Connect™ oraz aplikacje fitness Garmin Connect™ Mobile, a także opcjonalne pobieranie wyjątkowych aplikacji pozwalających na integrację zegarka z telefonem³.

Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 51,5 × 51,5 × 16,0 mm
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS: przekątna 30,4 mm
Rozdzielczość: 218 × 218 pikseli
Typ wyświetlacza: kolorowy i odblaskowo-przezroczysty ekran MIP, szafirowe szkiełko, wyświetlacz z trybem odwróconych kolorów
Waga: 85 g
Typ baterii: Bateria litowo-jonowa o pojemności 300 mAh
Czas pracy na baterii: Do 50 godzin w trybie UltraTrac, do 20 godzin w trybie treningu z GPS; do 6 tygodni w trybie zegarka
Wodoodporny: 10 ATM
Obsługa GPS Tak
Bardzo czuły odbiornik: Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Elektroniczny kompas Tak
Alert wibracyjny Tak
Sterowanie kamerą VIRB Tak
Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem) Tak
Sterowanie muzyką Tak
Znajdź mój telefon Tak
Funkcje zegarka Aktualny czas (12/24 godz.), kalendarz (dzień/data), codzienny alarm, stoper, minutnik, alerty wschodu/zachodu słońca

Mapy i Pamięć

Wbudowana pamięć: 32 MB, dostępne 23 MB
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych) Tak
Waypointy/ulubione/pozycje: 1000
Trasy: 30
Podgląd pola (szczegółowy podgląd kolejnych dołków) Tak

Funkcje biegowe

Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym): Tak
Szacowany pułap tlenowy: Tak
Asystent odpoczynku: Tak
Symulator wyścigu: Tak
Dynamika biegu: Tak
Akcelerometr (oblicza dystans dla aktywności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności używania czujnika na nogę): Tak
Osobiste rekordy: Tak

Funkcje rowerowe

Zgodność z urządzeniem Vector™: Tak
Kilka profili rowerów: Tak
Rowerowy czujnik prędkości/rytmu: Tak (opcjonalnie)

Funkcje biegowe i rowerowe

Czujnik tętna: Tak (niektóre wersje)
Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem): Tak
Virtual Racer™ (konkuruj z swoimi poprzednimi rekordami): Tak
Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości): Tak
Automatyczny trening Multisport (przełączanie między trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku): Tak
Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń): Tak
Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego): Tak
Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków): Tak
Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna: Tak
Zliczanie spalonych kalorii: Tak
Training Effect (pomiar wpływu aktywności na Twoją wydolność aerobową): Tak

Funkcje pływackie

Dane dotyczące pływania w basenie (długości, dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie) Tak
Rozpoznawanie stylu pływania: Tak
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie) Tak
Treningi pływackie Tak

Funkcje golfowe

Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Tak
Odległość do początku, środka i końca greenów Tak
Odległość do lay-upów/doglegów Tak
Cyfrowa karta wyników Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Kalendarz myśliwski/wędkarski Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Tak
Pomiar powierzchni Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Kalendarz myśliwski/wędkarski Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Tak
Pomiar powierzchni Tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków: Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków): Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować): Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu): Tak

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków: Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków): Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować): Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu): Tak

Funkcje żeglarskie

Wirtualna linia startu Tak
Odliczanie czasu Tak
Tryb asystenta halsowania Tak
Automatyczna, bezprzewodowa aktywacja systemu MOB: Tak
Wbudowany barometr i tabele pływów Tak

Garmin Connect®

Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): Tak
Automatyczna synchronizacja (automatyczne przesyłanie danych do komputera): Tak

Funkcje plotera nawigacyjnego

Tabele pływów Tak

Dodatkowe

Dodatkowe:
 • Obsługa aplikacji Connect IQ™: Tak (tarcze zegarka, pola danych, widgety i aplikacje)
 • Antena EXO™ (GPS/GLONASS): Tak
 • Łączność bezprzewodowa: tak
 • ANT+™: Tak
 • Bluetooth®: Tak
 • Ostrzeżenia pogodowe: Tak
 • UltraTrac: Tak
 • Obsługa czujnika temperatury tempe™: Tak
 • TracBack: Tak
 • Funkcje narciarskie: Tak
 • Pomiary fizjologiczne: Tak
 • SUP(pływanie z wiosłem na desce)/wioślarstwo: tak
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk