Striker™ 5dv

STRIKER™ 5dv

5-calowa echosonda wędkarska CHIRP z GPS i sonarem skanującym ClearVü

 • Łatwa w użyciu 5-calowa, kolorowa echosonda wędkarska z wbudowanym odbiornikiem GPS o wysokiej czułości i sonarem skanującym Garmin CHIRP ClearVü™
 • Możliwość poszukiwania ryb, oznaczania i powrotu do miejsc ich występowania, doków i innych ważnych punktów
 • Obejmuje przetwornik firmy Garmin z sonarem CHIRP (77/200 kHz) i CHIRP ClearVü (455/800 kHz) o mocy 600 W
 • Urządzenie ma wbudowany ekran sonaru
 • Dane dotyczące prędkości wyświetlane bezpośrednio na ekranie

Dzięki echosondzie wędkarskiej STRIKER 5dv poszukiwanie ryb jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Oznaczaj swoje miejsca połowu, doki i inne ważne punkty, aby móc wrócić do nich. Istnieje również możliwość udostępniania punktów i tras innym urządzeniom wielofunkcyjnym STRIKER i echoMAP™. Dodatkowo echosonda jest wyposażona we wbudowany ekran sonaru wyświetlający dane dotyczące prędkości. Zestaw obejmuje uchwyt uchylno-obrotowy, przetwornik CHIRP (77/200 kHz), uchwyty do instalacji na pawęży i do silników trollingowych, oprogramowanie i kable.

Poznaj czystość sygnału sonaru CHIRP

Echosonda wędkarska STRIKER 5dv jest wyposażona w przetwornik sygnału sonaru CHIRP (77/200 kHz) firmy Garmin, który zapewnia znacznie większą czystość sygnału i dokładność w zakresie obrazowania ryb i struktur w porównaniu z tradycyjnymi przetwornikami 77/200 kHz.

Sonar CHIRP nie wysyła pojedynczego sygnału o określonej częstotliwości, a serię sygnałów o różnych częstotliwościach, które następnie interpretuje indywidualnie. W związku z tym, że sygnały o różnych częstotliwościach dostarczają większej ilości informacji, technologia sonarów CHIRP zapewnia wyraźnie zarysowane łuki przedstawiające ryby i doskonałe rozróżnianie obiektów.

Wyraźne obrazy sonarowe

Uzyskane dzięki zastosowaniu sonaru skanującego Garmin ClearVü szerokie obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą struktury, obiekty i ryby. W jednym przetworniku udało się nam wykorzystać technologie tradycyjnego sonaru CHIRP i sonaru skanującego CHIRP ClearVü firmy Garmin.

Oznaczanie miejsc brania ryb dzięki odbiornikowi GPS o wysokiej czułości

W przeciwieństwie do typowych echosond rybackich echosondy STRIKER są wyposażone we wbudowany odbiornik GPS o wysokiej czułości służący do szybkiej i precyzyjnej lokalizacji bieżącej pozycji i utrzymania lokalizacji GPS w dowolnym miejscu na jeziorze. Co ważniejsze, umożliwiają one oznaczanie miejsc brania ryb, co umożliwia powrót do nich w przyszłości. Można oznaczać również inne lokalizacje na jeziorze. Wystarczy tylko podążać drogą wyznaczoną na ekranie, aby powrócić do nich w dowolnym momencie.

Mapa z punktami trasy zapewnia łatwą nawigację

Odbiornik GPS o wysokiej czułości echosond z serii STRIKER zapewnia możliwość śledzenia swojej pozycji względem oznaczonych punktów trasy. Oznaczone na mapie punkty trasy umożliwiają również wyświetlanie, oznaczanie i nawigację do lokalizacji, takich jak zarośla czy pniaki. Jest to również doskonałe narzędzie do odszukiwania drogi powrotnej do przerębli na najlepszych łowiskach.

Sprawdzanie prędkości na ekranie

Na ekranie echosondy STRIKER można w szybki i prosty sposób można sprawdzić prędkość łodzi. Narzędzie to daje również pewność odnośnie odpowiedniej prędkości połowu w stosunku do stosowanej przynęty i gatunku ryb. To również dobry sposób sprawdzenia odpowiedniej prędkości w obszarach kontrolowanego ruchu torowego.

Wbudowany ekran sonaru umożliwia połów pionowy

Echosondy STRIKER są jednostką dodatkowo wyposażoną w ekran sonaru. Podczas połowu stacjonarnego, np. pod lodem czy łowienia pstrąga źródlanego, wbudowany ekran sonaru pokazuje dno, zarówno stałe jak i błotniste, przynętę i przynętę z obciążnikiem oraz głębokość, na jakiej ryby wpływają w wiązkę sonaru. Można nawet obserwować łapanie i puszczanie przynęty oraz podpływanie ryb do przynęty i odpływanie od niej.

Zabierz ze sobą echosondę wędkarską w dowolne miejsce

Dostępny jest zestaw przenośny, który służy do ochrony i przenoszenia echosondy STRIKER wraz z odbiornikiem GPS, jest więc doskonały na kajak, canoe lub do łowienia pod lodem. W zestawie znajduje się też hermetyczna bateria wielokrotnego ładowania z ładowarką, wbudowany zacisk i przegródka na kabel przetwornika, uchwyt przetwornika z przyssawką i pływak.

Cechy fizyczne

Wymiary fizyczne: 18,8 × 11,6 × 5,4 cm
Masa: 430 g
Klasa wodoszczelności: IPX7
Typ wyświetlacza: Kolorowy wyświetlacz WVGA
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 10,8 × 6,5 cm; przekątna 5 cali (12,7 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 800 × 480 pikseli

Funkcje i dane techniczne sonaru

Obsługa sonaru dwuzakresowego: Tak
Obsługa sonaru dwuwiązkowego: Tak
Obsługiwane częstotliwości:

Tradycyjne: 50/77/200 kHz
CHIRP (średni i wysoki)
ClearVü: 260/455/800 kHz

Moc transmisji: 500 W (RMS)
Maksymalna głębokość: 700 m na akwenach słodkowodnych;
335 m na akwenach morskich
Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna): Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody: Tak

Funkcje echosondy rybackiej

Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu: Tak
Ultrascroll™ (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi): Tak
Fish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je): Tak
Technologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów): Tak
Regulowania linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych): Tak
A-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika): Tak
W zestawie czujnik temperatury wody: Tak

Dodatkowe

Dodatkowe:
 • Uchwyt uchylno-obrotowy
 • Zintegrowany GPS
 • Oznaczanie punktów trasy
 • Kurs nad dnem (COG)

W pudełku

 • STRIKER 5dv
 • Przetwornik
 • Uchwyt do montażu na pawęży i silniku trollingowym
 • Uchwyt uchylno-obrotowy
 • Przewód zasilający
 • Dokumentacja
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk