GPSMap® 820

GPSMap 820Wielofunkcyjny, dostosowany ploter nawigacyjny z wyświetlaczem o przekątnej 8 cali przeznaczony dla miłośników pływania rekreacyjnego, żeglowania i wędkarstwa

  • Kolorowy wyświetlacz SVGA o przekątnej 8 cali z dostosowanym sterowaniem
  • Obsługa map BlueChart® g2 Vision i BlueChart® g2
  • Bardzo czuły wewnętrzny odbiornik GPS/GLONASS 10 Hz
  • Zgodność z mapami LakeVü™ HD Ultra, BlueChart® g2 i BlueChart g2 Vision®
  • Obsługa wszystkich radarów morskich firmy Garmin

Dostosowany ploter nawigacyjny GPSMAP 820 z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 8 cali jest wyposażony w fabrycznie załadowaną mapę bazową całego świata. Wbudowany odbiornik GPS/GLONASS 10 Hz aktualizuje pozycję i kierunek podróży 10 razy na sekundę.

Ploter nawigacyjny GPSMAP 820 zapewnia obsługę standardu NMEA 2000® umożliwiającą korzystanie z autopilota, dostarcza dane z silnika, dane radaru pogodowego SiriusXM® i inne informacje, a także jest zgodny z przetwornikiem LakeVü HD Ultra oraz mapami BlueChart g2 i BlueChart g2 Vision. Urządzenie obsługuje również wszystkie radary morskie firmy Garmin.

Urządzenie oferuje dodatkowe funkcje dzięki możliwości nawiązania bezprzewodowego połączenia z cyfrowymi urządzeniami przenośnymi firmy Apple® wyposażonymi w aplikację BlueChart® Mobile. Ploter nawigacyjny jest wyposażony w 2 gniazda kart SD™, które zapewniają pamięć o pojemności liczonej w gigabajtach. Urządzenie można zamontować przy użyciu uchwytu płaskiego lub pałąkowego albo zastosować montaż wpuszczany.

Tworzenie sieci
Ploter nawigacyjny GPSMAP 820xs zapewnia wybrane funkcje sieciowe, które umożliwiają korzystanie z różnych funkcji innym zgodnym urządzeniom GPSMAP, takim jak radary, sonary GCV 10 DownVü i SideVü, a także obsługę map i danych użytkownika (np. punktów, tras czy śladów).

Specjalne funkcje żeglarskie

Obsługa funkcji żeglarskich takich, jak layline, ulepszona róża wiatrów, linie kierunku i kursu nad dnem, a także pól z danymi wiatru rzeczywistego.

Udoskonalona nawigacja automatyczna

Wystarczy podać lokalizację, do której chcemy się udać, a opatentowana funkcja automatycznej nawigacji Auto Guidance firmy Garmin natychmiast przeszuka odpowiednie mapy w celu wyznaczenia na wyświetlaczu bezpiecznej wirtualnej drogi z ominięciem niskich mostków, płycizn i innych przeszkód na trasie.

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest udoskonalona wersja 2.0, która oferuje jeszcze więcej funkcji i możliwości. Można dostosować obliczoną ścieżkę wyznaczoną przez funkcję nawigacji automatycznej, umieszczając punkty pośrednie na planowanych postojach lub w punktach orientacyjnych na żądanej trasie. Na obliczonej trasie można łatwo przeglądać niebezpieczne punkty. Ponadto po włączeniu zgodnego autopilota firmy Garmin można podążać trasą wyznaczoną przez funkcję Auto Guidance – automatycznie. Innym usprawnieniem, w które wyposażono wersję 2.0, jest funkcja obliczania czasu przybycia do dowolnego miejsca na trasie (doskonała przy planowaniu czasu przyjazdu tak, aby dostosować go do godzin otwierania mostów i innych zdarzeń, w przypadku których istotny jest czas). Ponadto trasy wyznaczone przez funkcję nawigacji automatycznej można teraz zapisywać pod kątem przyszłej nawigacji, tworząc ich kopie zapasowe na karcie SD™ za pomocą map kartograficznych BlueChart® g2 Vision®.

Przesyłanie punktów GPX

Punkty, ślady i często pokonywane trasy przechowywane w innym produkcie GPS lub urządzeniu nawigacyjnym firmy Garmin można teraz nadzwyczaj łatwo przesłać do nowego plotera nawigacyjnego firmy Garmin za pomocą standardowego w branży formatu GPX. GPX to otwarty, standardowy format umożliwiający wymianę danych GPS między różnymi platformami i aplikacjami. Dzięki łatwej w użyciu technologii interfejsów firma Garmin uwzględnia każdy punkt trasy i zapewnia jeszcze dogodniejszą formę wymiany.

Przetwornik Panoptix™ Down
Jeden przetwornik Panoptix z wiązką w dół zapewnia trzy pomocne widoki umożliwiające obserwowanie w czasie rzeczywistym pływających pod łodzią ryb i przynęty. Pozwala nawet zobaczyć ryby w wybranym słupie wody w widoku 3-D — od dna do powierzchni wody. Nawet nie będąc w ruchu, można oglądać trójwymiarowy obraz tego, co znajduje się pod kadłubem.

Przetwornik Panoptix Forward
Jeden przetwornik Panoptix z wiązką do przodu zapewnia dwa doskonałe widoki nawet wtedy, gdy łódź się nie porusza. Pozwala on w czasie rzeczywistym obserwować dno oraz ryby i przynęty znajdujące się w słupie wody przed łodzią. Widać nawet przynętę podczas wciągania jej na pokład. Urządzenie zapewnia też trójwymiarowy obraz ryb i obiektów znajdujących się przed łodzią.

 

Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 29,3 x 18,8 x 7,4 cm
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS: 16,2 x 12,1 cm, przekątna 20,3 cm
Rozdzielczość: 800 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza: Wyświetlacz SVGA
Waga: 1,6 kg
Klasa wodoszczelności: IPX7
Antena: Internal with external connection
Kompatybilność z NMEA 2000®: Tak
Zgodność z NMEA 0183: Tak
Pobór energii: Max power usage at 10 Vdc: 14 W
Typical current draw at 12 Vdc: 1.1 A
Max current draw at 12 Vdc: 3.2 A
Porty Garmin Marine Network™: 1

Mapy i Pamięć

Fabrycznie załadowane mapy: Nie
Obsługa kart danych: 2 karty microSD (do nabycia osobno)
Waypointy: 5000
Trasy: 100
Wykres śladu: 50 000 punktów, 50 zapisanych tras

Funkcje plotera nawigacyjnego

Zgodność z radarem Garmin: Tak
Zgodność z sonarem Garmin: Yes (with GCV™ black box, sold separately)
Obsługa AIS (śledzenie pozycji docelowego statku): Tak
Obsługa DSC (wyświetlanie pozycji z radia VHF z obsługą DSC): Tak
Tabele pływów: Tak
Kompatybilność z Garmin Meteor Audio System: Nie
Supports Fusion-Link compatible marine radios: Tak
Zgodność z sonarem GCV™ Black Box: Tak
Kompatybilność z BlueChart® Mobile (planowanie): Tak
Kompatybilność z Garmin Helm: Tak

Funkcje i dane techniczne sonaru

DownVü™: Yes (with GCV™ black box, sold separately)
SideVü™: Yes (with GCV™ black box, sold separately)

Połączenia

Porty wejścia NMEA 0183: 2
Porty wyjścia NMEA 0183: 2
Porty wejścia video: Nie
Porty wyjścia video: Nie
Łączność bezprzewodowa: Tak
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk