Oregon® 700

Wytrzymała nawigacja turystyczna z GPS/GLONASS, łącznością Wi-Fi® i innymi funkcjami

  • Bardzo czuły odbiornik GPS i GLONASS zapewniający lepszą wydajność w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS

  • Udoskonalona antena umożliwia lepszy odbiór i zwiększa wydajność.

  • 3-osiowy kompas elektroniczny, akcelerometr i wysokościomierz barometryczny

  • 3-calowy, czytelny w pełnym słońcu ekran dotykowy z możliwością używania w dwóch położeniach (poziomo lub pionowo)

  • Rozszerzona łączność - obsługa Wi-Fi, Bluetooth®, ANT+® oraz obsługa usług Active Weather i Geocaching Live

  • Inteligentne powiadomienia i automatyczne przesyłanie danych do społeczności online Garmin Connect™ za pomocą łączności Bluetooth®1

  • Roczna subskrypcja usługi obrazów satelitarnych BirdsEye w zestawie

    Dzięki antenie o udoskonalonej konstrukcji, która zapewnia lepszy odbiór sygnału z satelitów, Oregon 700 z obsługą systemów GPS i GLONASS zapewni Ci zasięg w praktycznie każdym terenie i każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy lubisz piesze wędrówki, wycieczki rowerowe, geocaching, wspinaczkę, kajakarstwo czy jazdę przełajową, ta wytrzymała nawigacja turystyczna jest gotowa na wszystko. Jej funkcje obejmują szerokie możliwości łączności bezprzewodowej (Wi-Fi, Bluetooth, ANT+), obsługę usługi Active Weather2 z animowanymi obrazami z radaru, roczną subskrypcję usługi Obrazy satelitarne BirdsEye oraz wbudowany 3-osiowy kompas oraz wysokościomierz barometryczny.

Odkryj zabawę na Geocaching.com


Łączność Wi-Fi oraz Bluetooth w nawigacji Oregon ułatwia zabawę w geocaching. Możesz skonfigurować urządzenie tak, aby automatycznie aktualizowało informacje o najnowszych skrzynkach z serwisu Geocaching.com. Dzięki temu nie musisz już wprowadzać współrzędnych ręcznie lub drukować informacji o skrzynkach na papierze.

Lepsza łączność, mniej komplikacji


Rozszerzone funkcje łączności bezprzewodowej urządzenia Oregon 700 ułatwiają także aktualizację oprogramowania, sprawdzanie radarów pogodowych2i przesyłanie tras do na platformę Garmin Connect. Możesz też udostępniać na żywo swoją lokalizacją dzięki funkcji LiveTrack lub informacje o odkrytych skrzynkach za pośrednictwem Wi-Fi lub smartfona. Inteligentne powiadomienia ze zgodnego smartfona za pośrednictwem Bluetooth pozwalają odbierać e-maile, SMS-y oraz alarmy. Dzięki temu wiesz, co się dzieje, gdy jesteś z dala od domu.

Nawigacja podczas jazdy


Oregon 700 zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi za pomocą nawigacji GPS i GLONASS, a także wysokościomierza, barometru i kompasu. Wbudowany wysokościomierz pozwala dokładnie śledzić zmiany wysokości, a barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych zmian ciśnienia powietrza. Trzyosiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek, niezależnie od tego, czy jesteś w ruchu, czy nie. Funkcja TracBack® pozwala powrócić do punktu początkowego po tej samej ścieżce. Możesz również oznaczać punkty, takie jak kemping, pojazd lub interesujące miejsca, do których chcesz powrócić.

W każdych warunkach


Oregon 700 jest wyposażony w jasny, czytelny w pełnym słońcu ekran dotykowy o przekątnej 3 cali, którego można używać w pozycji poziomej i pionowej. Bez problemu obsługuje różne mapy, takie jakBlueChart® g2 HD do nawigacji na wodzie czy City Navigator® zapewniająca szczegółowe wskazówki nawigacyjne do poruszania się po drogach. Seria Oregon charakteryzująca się wytrzymałością iwodoszczelnością klasy IPX7 została stworzona z myślą o niezawodnym działaniu niezależnie od szalejących żywiołów. Oprócz tego możesz dostosować wyświetlacz urządzenia Oregon za pomocą bezpłatnych dodatków dostępnych do pobrania ze sklepu internetowego Garmin Connect IQ™ 3.

Przesyłanie bezprzewodowe

 

Dzięki funkcji łączności ze smartfonem z łatwością podzielisz się danymi o swojej aktywności (na przykład punktami, trasami i śladami) z rodziną i znajomymi, a także sprawdzisz, czy w okolicy można znaleźć przygody Garmin Adventures. To nie wszystko — w przypadku modelu Oregon 650t udostępnianie danych punktów, śladów, tras i skrzynek innym urządzeniom ręcznym Garmin, które obsługują połączenia bezprzewodowe, przebiega teraz do 50 razy szybciej.

Dodawanie map

 

Dodawanie kolejnych map w urządzeniach Oregon jest proste. Do wyboru są wysokiej jakości mapy z ogromnego zbioru map topograficznych Europy. Możesz też sięgnąć po jedną z naszych map rastrowych Birdseye™ Select w skali 1:25 000 i ruszyć na szlak. Aby wspaniale spędzić czas na wodzie, wystarczy podłączyć jedną z kart z fabrycznie załadowanymi mapami BlueChart® g2. Możesz także skorzystać z mapy City Navigator, która zapewni precyzyjne prowadzenie po drogach (informacje o zgodnych mapach znajdziesz w karcie Mapy). Dzięki usłudze Birdseye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja) możesz uzupełnić swoje mapy o zdjęcia satelitarne.

Wczytaj wszystkie skrzynki


Koniec z wybieraniem i planowaniem, po prostu pobierz je wszystkie. Urządzenie Oregon 650t może pomieścić dowolną liczbę skrzynek. Nie tysiąc, ani nawet nie milion. Po prostu dowolną. Możesz pobrać wszystkie skrzynki ze strony OpenCaching.com. Załaduj skrzynki z GSAK. Możesz też skorzystać z ulubionego programu lub witryny, które obsługują pliki GGZ*. W przypadku każdej skrzynki można użyć funkcji geocachingu bez użycia papieru. Zapoznaj się z pełnymi opisami, wskazówkami i dziennikami. Obejrzyj zdjęcia skrzynek. Listę skrzynek możesz filtrować według rozmiaru, terenu, typu i stopnia trudności. Połącz się ze skrzynkami obsługującymi chirp. Rejestruj dzienniki w terenie. Możesz robić wszystko. Oregon 700 nie zna ograniczeń. 

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne: 6,1 x 11,4 x 3,3 cm
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS: 3,8 x 6,3 cm, przekątna 3 cale (7,6 cm)
Rozdzielczość: 240 x 400 pikseli
Typ wyświetlacza: Kolorowy, odblaskowo-przezroczysty ekran dotykowy TFT
Waga: 209,8 g z bateriami
Typ baterii: 2 baterie typu AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe, akumulator NiMH (opcjonalny)
Czas pracy na baterii: Do 16 godzin
Wodoodporny: Tak, IPX7
Bardzo czuły odbiornik: Tak
Interfejs: Zgodność z USB 2.0 i NMEA 0183
Aparat: Nie
Wysokościomierz barometryczny: Tak
Elektroniczny kompas: Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urzadzeniom) Tak (z obrazami i własnymi mapami)

Mapy i Pamięć

Mapa bazowa: Tak
Fabrycznie załadowane mapy: Nie
Możliwość dodawania map: Tak
Wbudowana pamięć: 1,7 GB
Obsługa kart danych: Karta microSD™ o pojemności do 32 GB ( do nabycia osobno)
Waypointy/ulubione/pozycje: 10 000
Trasy: 250
Wykres śladu: 20 000 punktów, 250 zapisanych tras

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach: Tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
Obsługa funkcji geocache: Tak (wersja cyfrowa)
Zgodność z własnymi mapami: Tak
Kalendarz mysliwski/wędkarski: Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca: Tak
Tabele płynów: Tak
Pomiar powierzchni: Tak
Przeglądarka zdjęć: Tak
Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): Tak
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk