fēnix™3 Titanium

Niezwykła funkcjonalność w stylowej formie

 

Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z odbiornikiem satelitarnym GPS/GLONASS zapewnia szybkie wyszukanie satelitów i dokładność1,2-calowy, kolorowy wyświetlacz Chroma™, czytelny nawet w pełnym słońcu oraz wypukłe szkiełko szafirowe odporne na zarysowania.Przeznaczony do użycia w wielu dyscyplinach sportowych dzięki profilom użytkownika, na przykład do biegów terenowych, wędrówek, dyscyplin narciarskich i wielu innych. Zaawansowane funkcje treningów, takie jak pułap tlenowy, asystent odpoczynku oraz typowe funkcje nawigacyjne firmy Garmin, takie jak TracBack¹Inteligentne funkcje, takie jak powiadomienia z telefonu i pełna obsługa aplikacji Connect IQ™ pozwalają na pełną personalizację fēnix 3 Sapphire

Świetny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Zegarek fēnix 3 jest dostępny w 3 różnych wersjach: w kolorze różowego złota z białym paskiem, w kolorze srebrnym ze skórzanym paskiem oraz w wersji „klasycznej” z ciemną stalą nierdzewną i metalowym paskiem. Każdy zegarek ma ochronną ramkę ze stali nierdzewnej, antenę EXO oraz wzmocnioną obudowę, aby zapewnić większą wytrzymałość. Czytelny, kolorowy wyświetlacz Chroma o wysokiej rozdzielczości umożliwia doskonały odczyt w każdym oświetleniu. Zegarek fēnix 3 charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów, a jego bateria może pracować nawet 50 godzin w trybie UltraTrac, 20 godzin w trybie GPS i nawet do 3 tygodnie w trybie inteligentnego zegarka (w zależności od ustawień).

Dla wymagających biegaczy

Zegarek fēnix 3 został wyposażony w najnowocześniejsze funkcje opracowane przez firmę Garmin. W połączeniu z czujnikiem tętna (dołączony do pakietu Performer) zapewnia statystyki dotyczące formy i kondycji. Pierwszą z nich jest funkcja pułapu tlenowego, informująca o szacunkowej aktualnej kondycji w oparciu o wydajność i dane o tętnie. Ponadto w oparciu o dane na temat pułapu tlenowego urządzenie fēnix 3 potrafi oszacować czas ukończenia biegu.

Po zakończonym treningu funkcja asystenta odpoczynku podpowiada, jak długo należy odpoczywać przed rozpoczęciem kolejnej aktywności¹. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala oszacować idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego. Wszystkie te funkcje mają za zadanie zapewniać motywację do treningu i osiągania jak najlepszych wyników.

Na podstawie danych z czujników zegarek fēnix 3 przekazuje też szczegółowe informacje o bieżącej formie, umożliwiając korzystanie z szeregu zaawansowanych funkcji dynamiki biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run¹ (dołączony do pakietu Performer), model fēnix 3 zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem, czyli informacje na temat dynamiki biegu. Te dane pokazują aktualną efektywność biegania, czyli informacje, które można wykorzystać do poprawy wydajności z upływem czasu.

Informacje o wzniesieniach

Aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby biegaczy terenowych, zegarek fēnix 3 oferuje specjalny profil. Nowe funkcje to automatyczne przełączanie między najistotniejszymi danymi podczas biegu po płaskim terenie i pod górę, jak również uzupełnia informacje związane ze wzniesieniami (szczegóły dotyczące efektywności oraz prędkość pionowa). Najbardziej wymagających biegaczy terenowych ucieszy wydłużony czas pracy baterii w trybie UltraTrac oraz opcja zasilania zegarka przy pomocy zewnętrznego źródła energii.

Trenuj rożne dyscypliny sportu

Zegarek fēnix 3 jest przydatny nie tylko podczas biegania. Specjalne funkcje pomagają również podczas jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, treningu w pomieszczeniach i jazdy na nartach. Podobnie jak w przypadku modelu Garmin Swim™, zegarek fēnix 3 monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów itp. Wystarczy wprowadzić w zegarku fēnix 3 rozmiar basenu i rozpocząć trening. Tryb Skiboarding ułatwia dostęp m.in. do informacji o prędkości, dystans i różnicy wzniesień, a także do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem). Zegarek fēnix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+® może kontrolować kamery sportowe VIRB®.

Nawigacja podczas jazdy

Zegarek fēnix 3 zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Urządzenie fēnix 3 zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu, gdy idziesz, a funkcja TracBack wskazuje drogę z powrotem do punktu startowego, jeśli zgubisz drogę. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych.

Dzięki zegarkowi fēnix 3 możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji i do nich nawigować. Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie, korzystając z darmowej aplikacji komputerowej BaseCamp™ firmy Garmin. Zegarek fēnix 3 jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth®3 Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek.

Zegarek fēnix 3 jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth®3 Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek.

Więcej niż czujniki ABC

Zegarek fēnix 3 jest wyposażony w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas elektroniczny. Urządzenie automatycznie kalibruje te czujniki, wykorzystując odbiornik GPS, by dostarczać jak najdokładniejszych informacji.

Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Aby uzyskać dokładne pomiary temperatury, sparuj zegarek fēnix 3 z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Zegarek fēnix 3 automatycznie kalibruje wysokościomierz, barometr i kompas z wykorzystaniem odbiornika GPS, a także ustala czas w oparciu o lokalizację. Aby uzyskać bardzo dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Własne aplikacje i tarcze zegarka

Można pobrać darmowe elementy ze strony Connect IQ, aby nadać zegarkowi fēnix 3 osobisty charakter. Można spersonalizować tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwalają na szybki odczyt informacji.

Bądź na bieżąco

Zegarek fēnix 3 to inteligentne urządzenie, które zapewnia stały kontakt ze światem dzięki funkcji powiadomień z telefonu wyświetlanych w zegarku² oraz funkcji punktu hotspot Wi-Fi, która na bieżąco przesyła dane aktywności do serwisu Garmin Connect™. Jeśli sobie tego życzysz, urządzenie może nawet informować rodzinę i znajomych o Twojej bieżącej pozycji za pomocą funkcji LiveTrack².

Zegarek fēnix 3 może zapewniać jeszcze więcej informacji w przypadku połączenia go z jednym z wielu opcjonalnych czujników Garmin ANT+, takich jak czujnik mocy pedałowania Vector®, czujnik temperatury tempe™, czujnik tętna i efektywności biegania HRM-Run i wielu innych rodzajów czujników.

Dokładność śledzenia aktywności

Monitory aktywności firmy Garmin z założenia mają dostarczać informacji zachęcających Cię do prowadzenia aktywnego, zdrowego trybu życia. Urządzenia te wykorzystują czujniki, które śledzą ruch oraz wykonują inne pomiary. Zebrane przez nie dane odzwierciedlają aktywność i rejestrowane parametry jedynie w przybliżeniu — informacje o wykonanych krokach, śnie, pokonanej odległości, tętnie i kaloriach mogą nie być w pełni dokładne. Monitory aktywności firmy Garmin nie są urządzeniami medycznymi, a dostarczanych przez nie danych nie należy wykorzystywać do celów medycznych, do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Firma Garmin zaleca skonsultowanie się ze swoim lekarzem przed podjęciem jakiegokolwiek rodzaju treningu.

 

Czujniki tętna i urządzenia HRM-Run są sprzedawane osobno.

Telefon musi obsługiwać technologię Bluetooth Smart. Zgodność można sprawdzić na stronie Garmin.com/BLE.

Znak i logo Bluetooth stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

Zawartość zestawu:

  • Zegarek fēnix 3 Sapphire z tytanowym paskiem
  • Czarny silikonowy pasek do zegarka (w zestawie narzędzia do zdejmowania paska)
  • Kabel USB/do ładowania
  • Zasilacz sieciowy z wtyczką
  • Dokumentacja

 

scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk