Oregon® 600

Nowe wzmocnione i wodoodporne urządzenia nawigacyjne GPS z serii Oregon oprócz większej liczby funkcji i większej mocy oferują najdoskonalszy z ekranów zastosowanych do tej pory w urządzeniach ręcznych marki Garmin: czytelny w pełnym słońcu ekran dotykowy.


Gdy tylko poczujesz w dłoni model 600, możesz wyruszyć na poszukiwanie przygód w świecie nawigacji w otwartym terenie firmy Garmin. Wysoka czułość śledzenia satelitów GPS i GLONASS (więcej satelitów to szybsze ustalanie położenia, także w zmiennym otoczeniu), fabrycznie załadowana mapa bazowa całego świata z cieniowanym reliefem i szybszy procesor oznaczają, że zamiast patrzeć na mapy wchodzisz z nimi w intuicyjną interakcję. Możesz przybliżać, przesuwać i obracać widok za pomocą funkcji wielodotykowych nawet w grubych rękawicach, bez względu na warunki. Zastosowanie technologii refleksyjnego wyświetlacza podniosło jasność ekranu dotykowego do tego stopnia, że mapy i inne obrazy są w pełnym słońcu widoczne równie dobrze jak w cieniu.

Dotknij i w drogę


Model Oregon 600 został skonstruowany specjalnie z myślą o użyciu na zewnątrz. Wyposażono go w czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy — najdoskonalszy z zastosowanych do tej pory w urządzeniach Garmin. Mimo że ekran został dodatkowo uodporniony na uderzenia, oferuje obsługę funkcji wielodotykowych, pozwala wybrać jeden z dwóch układów obrazu i można z niego korzystać w rękawicach. Wyboje, kurz, brud, wilgotność i woda nie są przeszkodą dla tego urządzenia do nawigacji z użyciem mapy.

Zorientuj się


Urządzenie Oregon 600 ma wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia z użyciem akcelerometru, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych. Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z obsługą WAAS/EGNOS oraz GLONASS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix® w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Oregon 600 szybciej i bardziej precyzyjnie ustala pozycję użytkownika i nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i dolinach o stromych stokach.

Podwój swoją moc


Urządzenie Oregon 600 umożliwia bardzo długi, 16-godzinny czas pracy na bateriach, a dodatkowo zostało wyposażone w system podwójnych baterii zoptymalizowany specjalnie do użycia w plenerze. Możesz korzystać z ładowanych wewnętrznie akumulatorów NiMH (do nabycia osobno) lub tradycyjnych baterii typu AA, które przydają się, gdy nie ma możliwości ładowania. Pakiet akumulatorów NiMH ładuje się automatycznie po podłączeniu urządzenia do zewnętrznego źródła zasilania.

Przesyłanie bezprzewodowe


Dzięki funkcji łączności ze smartfonem z łatwością podzielisz się danymi o swojej aktywności (na przykład punktami, trasami i śladami) z rodziną i znajomymi, a także sprawdzisz, czy w okolicy można znaleźć przygody Garmin Adventures. To nie wszystko — w przypadku modelu Oregon 600 udostępnianie danych punktów, śladów, tras i skrzynek innym urządzeniom ręcznym Garmin, które obsługują połączenia bezprzewodowe, przebiega teraz do 50 razy szybciej.

Dodawanie map


Dodawanie kolejnych map w urządzeniach Oregon jest proste. Do wyboru są wysokiej jakości mapy z ogromnego zbioru map topograficznych Europy. Możesz też sięgnąć po jedną z naszych map rastrowych Birdseye™ Select w skali 1:25 000 i ruszyć na szlak. Aby wspaniale spędzić czas na wodzie, wystarczy podłączyć jedną z kart z fabrycznie załadowanymi mapami BlueChart® g2. Możesz także skorzystać z mapy City Navigator, która zapewni precyzyjne prowadzenie po drogach (informacje o zgodnych mapach znajdziesz w karcie Mapy). Dzięki usłudze Birdseye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja) możesz uzupełnić swoje mapy o zdjęcia satelitarne.

Wczytaj wszystkie skrzynki


Koniec z wybieraniem i planowaniem, po prostu pobierz je wszystkie. Oregon 600 może przechowywać ogromną liczbę skrytek geocachingu. Nie tylko 1000, a nawet nie tylko 1 milion. Cztery miliony! Możesz pobrać wszystkie skrzynki ze strony OpenCaching.com. Załaduj skrzynki z GSAK. Możesz też skorzystać z ulubionego programu lub witryny, które obsługują pliki GGZ*. W przypadku każdej skrzynki można użyć funkcji geocachingu bez użycia papieru. Zapoznaj się z pełnymi opisami, wskazówkami i dziennikami. Listę skrzynek możesz filtrować według rozmiaru, terenu, typu i stopnia trudności. Połącz się ze skrzynkami obsługującymi chirp. Rejestruj dzienniki w terenie. Możesz robić wszystko. Oregon 600 nie zna ograniczeń.

Zaplanuj kolejną podróż


Wykorzystaj w pełni każdą przygodę dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu do planowania podróży BaseCamp™ firmy Garmin. Program BaseCamp stwarza idealne warunki do wygodnego przygotowania wyjazdu — pomogą ci w tym mapy, punkty, ślady i ścieżki, z których możesz korzystać przed wyjazdem, a także po powrocie, gdy zechcesz przygotować niesamowite przygody Garmin Adventure i podzielić się nimi z rodziną, znajomymi i współpodróżnikami. Oprogramowanie wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości.

Funkcje

 

Jasność wyświetlacza


Do podniesienia jasności i poprawy widoczności obrazu w wyświetlaczach refleksyjnych stosuje się połączenie światła zewnętrznego, na przykład słonecznego, z wbudowanym podświetleniem LED. Ponadto brak konieczności zwiększania jasności podświetlenia pozwala zaoszczędzić energię.

Obsługa łączności bezprzewodowej: Bluetooth® i ANT


Duże pliki w rodzaju zdjęć, skrzynek, przygód oraz własnych map można teraz przesyłać między urządzeniami z serii Oregon 600 drogą bezprzewodową (lub za pomocą aplikacji Garmin Basecamp™ Mobile). Dodatkowo dzięki tej nowej technologii przesyłanie tras, punktów i śladów może teraz przebiegać nawet 50 razy szybciej. Urządzenia Oregon umożliwiają także bezprzewodowe łączenie się z czujnikami tętna, rytmu oraz urządzeniami chirp™ i tempe™, wykorzystując do tego technologię ANT+.

Dwa układy ekranu


W zależności od położenia urządzenia mapy i dane można przeglądać na ekranie w układzie poziomym lub pionowym. Widok poziomy ułatwia ponadto wpisywanie i zwiększa komfort podczas nawigacji po drogach.

Latarka


Dzięki wielu poziomom jasności oraz opcji silnego i słabego światła stroboskopowego latarka zapewnia oszczędność energii baterii.

Skróty


Wystarczy jedno dotknięcie, aby uruchomić wybraną aplikację, przełączyć profil, zastosować ustawienia lub rozpocząć nawigację

Tryb pulpitów/nüvi


Pulpit umożliwia ukrywanie i pokazywanie dodatkowych funkcji ulubionych aplikacji. Mając informacje pod ręką, można wykonywać wiele zadań jednocześnie bez wyłączania aplikacji.

Zaawansowany wykres wysokości


Nowy widok pełnego śladu umożliwia wyświetlenie całego wykresu wysokości oraz szybkie przesunięcie powiększonego obrazu na dowolny punkt tego wykresu. Funkcja wykresu prognozy przewiduje na podstawie danych mapy, co możesz napotkać przed sobą.

Udoskonalony komputer podróży


Dzięki nowym opcjom układu obrazu na ekranie mieści się teraz o 33% więcej danych. Możesz także dodawać wiele stron z polami danych, nadając każdej z nich jeden z 4 dostępnych układów: 2 duże, 1 duży i 4 małe, 6 małych lub 8 małych.

Śledzenie aktywności (kalendarz)


Wszystkie aktywności, punkty i skrzynki, a także ślady możesz teraz śledzić w jednym miejscu — w dniu ich zarejestrowania.

Zaawansowane zarządzanie punktami


Wszystkie dane znajdują się na jednym ekranie i mogą być na nim edytowane. Dzięki menu Menedżer punktów możesz usunąć jeden lub wiele punktów jednocześnie.

Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 6,1 x 11,4 x 3,3 cm
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS: 3,8 x 6,3 cm, przekątna 3 cale (7,6 cm)
Rozdzielczość: 240 x 400 pikseli
Typ wyświetlacza: kolorowy, odblaskowo-przezroczysty ekran dotykowy TFT
Waga: 209,8 g z bateriami
Typ baterii: 2 baterie typu AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe, akumulator NiMH (opcjonalny)
Czas pracy na baterii: do 16 godzin
Wodoodporny: Tak, IPX7
Pływający: Nie
Bardzo czuły odbiornik: Tak
Interfejs: Zgodność z USB 2.0 i NMEA 0183

Mapy i Pamięć

Mapa bazowa: Tak
Fabrycznie załadowane mapy: Wersja 600t (topograficzna)
Możliwość dodawania map: Tak
Wbudowana pamięć: Oregon 600 1,5 GB, Oregon 600t 700 MB
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Waypointy/ulubione/pozycje: 4000
Trasy: 200
Wykres śladu: 10 000 punktów, 200 zapisanych tras

Funkcje

Automatyczne wyznaczanie tras: Tak
Kompas elektroniczny (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy): Tak
Ekran dotykowy: Tak
Wysokościomierz barometryczny: Tak
Aparat: Nie
Obsługa funkcji geocache: Tak
Zgodność z własnymi mapami: Tak
Nawigacja do zdjęć (nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi): Tak
Kalendarz myśliwski/wędkarski: Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca: Tak
Tabele pływów: Tak (z opcjonalnymi mapami BlueChart)
Pomiar powierzchni: Tak
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): Tak
Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom): Tak
Przeglądarka zdjęć: Tak
Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): Tak
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk