Camper 770 LMT

Zaawansowane funkcje nawigacyjne dla entuzjastów biwakowania

 • Wyznaczanie tras dla kamperów oraz ostrzeżenia pomagają w prowadzeniu kampera
 • Obejmuje dostęp do bezpłatnej usługi cyfrowych komunikatów drogowych w systemie DAB oraz darmowych usług na żywo, takich jak LiveTrack, podstawowych informacji o pogodzie i innych danych za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link
 • Funkcje zestawu głośnomówiącego obejmują połączenia Bluetooth®, inteligentne powiadomienia oraz nawigację sterowaną głosem
 • Dane dotyczące kempingów dla samochodów kempingowych z możliwością filtrowania dostarczane przez ACSI™, NKC™ i MotorHomeFacts™
 • Wbudowany moduł Wi-Fi® zapewnia łatwy dostęp do map i aktualizacji bez korzystania z komputera

Camper 770LMT-D to zaawansowane urządzenie nawigacyjne dla amatorów podróży samochodami kempingowymi. Pozwala ono cieszyć się swobodą, jaką dają bezkresne drogi oraz korzystać z funkcji zapewniających przydatne wskazówki. Camper 770LMT-D to duże, czytelne urządzenie nawigacyjne GPS z pozbawionym ramki ekranem dotykowym o przekątnej 6,95” idealnie nadającym się do kampera lub samochodu. Zapewnia ono ostrzeżenia drogowe oraz trasy dostosowane według wielkości i masy kampera lub przyczepy kempingowej. Dostarcza ono również danych dotyczące kempingów dla samochodów kempingowych z wiodących źródeł, takich jak ACSI™, NKC™ i MHF™. Filtruj kempingi i postoje według preferowanych udogodnień, takich jak przyłącza elektryczne, prysznice czy dostęp do Internetu. Urządzenie wyposażono również w funkcję łatwego kształtowania trasy oraz dostępu do informacji o profilach wzniesień oraz milionach popularnych miejscach do odwiedzenia i odkrycia dzięki współpracy z portalami TripAdvisor® i Foursquare®.

Korzystaj z zaawansowanego wyznaczania tras dla kamperów

Wystarczy wprowadzić dane techniczne kampera, a urządzenie Camper 770LMT-D wykorzysta jego profil w celu znalezienia najlepszej trasy. Trasa zostanie wyznaczona na podstawie wysokości, masy, długości i szerokości pojazdu.

Usługi Live dla urządzenia Drive

W celu uzyskania dostępu do usług w czasie rzeczywistym, takich jak prognozy pogody lub aktualne informacje o parkingach podczas zbliżania się do miejsca docelowego, pobierz aplikację Smartphone Link2, która pozwala połączyć urządzenie nawigacyjne Camper 770LMT-D ze zgodnym smartfonem. Pozwala to również na korzystanie z funkcji LiveTrack2, która umożliwia udostępnianie pozycji znajomym, by mogli śledzić Twoją podróż.

Bezpłatna usługa cyfrowych komunikatów drogowych w systemie DAB

Dzięki dołączonemu przewodowi zasilającemu i odbiornikowi komunikatów drogowych urządzenie Camper 770 LMT-D może dostarczać bezpłatne cyfrowe komunikaty drogowe przez cały okres jego eksploatacji. Nie musisz parować urządzenia ze smartfonem. Rozwiązanie jest gotowe do użycia zaraz rozpakowaniu urządzenia! Podłącz urządzenie nawigacyjne do gniazda zasilania w pojeździe, aby odbierać przydatne informacje o ruchu drogowym i cieszyć się podróżą.

Korzystaj z funkcji głośnomówiących

Po zsynchronizowaniu smartfonu z technologią Bluetooth z urządzeniem Camper 770LMT-D otrzymujesz dostęp do doskonałych funkcji zapewniających łączność bez odrywania rąk od kierownicy. Możesz wykonywać połączenia za pomocą zestawu głośnomówiącego i odbierać powiadomienia z telefonu na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego4. Oznacza to, że nie musisz sięgać po telefon, aby zobaczyć, kto dzwoni lub przeczytać wiadomość tekstową bądź powiadomienie z kalendarza. Urządzenie jest również wyposażone w bardzo wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Powiedz „polecenie głosowe”, a następnie wydaj polecenie urządzeniu nawigacyjnemu bez zdejmowania rąk z kierownicy.

Korzystaj z przydanych ostrzeżeń dotyczących trasy

Urządzenie Camper 770LMT-D jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które obejmują także ograniczenia dotyczące kamperów, takie jak wysokość mostów, ograniczenia masy pojazdu i powiązane informacje dotyczące większości głównych dróg i autostrad. Te przydatne ostrzeżenia możesz usłyszeć i zobaczyć, co ułatwi przygotowanie się na stawienie czoła wzniesieniom, spadkom i innym sytuacjom.

Urządzenie nawigacyjne Camper 770LMT-D zostało wyposażone w przydatne narzędzie mapy, które pozwala wyświetlać informacje o zbliżających się na trasie wzniesieniach na ekranie nawigacyjnym. Można nawet dotknąć tych informacji, aby powiększyć widok profilu wzniesienia i wyświetlić bardziej szczegółowe dane. Pomoże to przygotować się na strome nachylenia, które mogą pojawić się na trasie.

Ostrzeżenia dla kierowcy: bądź świadomy swojego otoczenia

Aby zachęcać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i zwiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Camper 770LMT-D zapewnia kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach prędkości, przejazdach kolejowych oraz przejściach dla zwierząt. Ponadto urządzenie nawigacyjne przekazuje ostrzeżenia w przypadku jazdy pod prąd drogą jednokierunkową oraz o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymuj powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach lub fotoradaru5, a nawet ostrzeżenia o zmęczeniu6, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.

Bez trudu odnajduj kempingi i postoje

Urządzenie Camper 770LMT-D zapewnia dostęp do danych dotyczących kempingów dla samochodów kempingowych dostarczanych przez ACSI™, NKC™ i MHF™. Filtruj/wyszukuj kempingi i postoje według preferowanych udogodnień, takich jak przyłącza elektryczne, prysznice czy dostęp do Internetu.

Podróż jest przyjemniejsza dzięki serwisom TripAdvisor i Foursquare

W przypadku braku znajomości jakiegoś obszaru dobrze jest mieć pomocnika, który wskaże właściwy kierunek. Właśnie z tego powodu oferujemy serwis TripAdvisor w urządzeniu nawigacyjnym Camper 770LMT-D. Wyświetlaj oceny punktów szczególnych związanych z podróżowaniem, takich popularne restauracje oraz atrakcje na trasie lub w pobliżu celu. Największy na świecie serwis poświęcony podróżom dostępny w kamperze pomaga kierowcom wyszukiwać miejsca postoju, dzięki którym cała podróż będzie częścią jej celu. Wyszukuj nowe atrakcje za pomocą wbudowanego narzędzia do planowania podróży, które urozmaica podróże poprzez sugerowanie interesujących miejsc na trasie. Dodatkowo fabrycznie załadowana baza danych punktów szczególnych z serwisu Foursquare zawiera informacje o milionach nowych i popularnych restauracji, sklepów, punktów usługowych i innych obiektów znajdujących się na trasie.

Wybierz łatwe kształtowanie trasy

Jeśli chcesz jechać wzdłuż określonych ulic lub przez konkretne miasta, funkcja łatwego kształtowania trasy pozwoli Ci w prosty sposób zmodyfikować wyznaczoną drogę. Wystarczy dodać punkt widoczny na ekranie, a na wyświetlonym powiadomieniu pojawi się informacja, o ile czasu wydłuży się podróż.

Więcej informacji widocznych na pierwszy rzut oka

Urządzenie Camper 770LMT-D cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Urządzenie wyświetla informacje o ograniczeniach prędkości, aktualnej prędkości i szacowanym czasie przyjazdu. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, zawsze wiesz, co jest przed Tobą. Funkcja „Przed Tobą” dostarcza użytkownikowi nieprzerwany strumień informacji o różnych pobliskich miejscach — restauracjach, sklepach, szpitalach czy stacjach benzynowych — które wraz z mapą i wskazówkami są wyświetlane na obranej trasie.

Przyjazne wskazówki nawigacyjne z Garmin Real Directions™

Nowy wymiar szczegółowych, mówionych wskazówek nawigacyjnych dzięki Garmin Real Directions. Łatwe do zrozumienia wskazówki dojazdu oprócz wymawiania nazw ulic wykorzystują charakterystyczne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną, dzięki czemu prowadzą niczym najlepszy przyjaciel siedzący na siedzeniu pasażera. Nie trzeba odwracać uwagi, aby odczytać oznaczenia na odległych znakach drogowych. Wystarczy posłuchać wskazówek funkcji Real Directions, np. „Skręć w na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną” lub „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”. Jazda według wskazówek nigdy nie była łatwiejsza.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Urządzenie nawigacyjne Camper 770LMT-D jest wyposażone w funkcję aktywnego asystenta pasa ruchu (ALG). Funkcja ta wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach. Natomiast widok skrzyżowań photoReal ukazuje realistyczny obraz zjazdu z zachowaniem szczegółów i kolorów. Funkcja Bird's Eye Junction View zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry.

Moduł Wi-Fi zapewnia zawsze aktualne informacje

Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi zawsze masz dostęp do aktualizacji urządzenia nawigacyjnego. Aby dokonać aktualizacji nie trzeba korzystać z komputera ani specjalnego oprogramowania. Gdy tylko dostępne będą nowe mapy lub aktualizacje oprogramowania i masz dostęp do domowej sieci Wi-Fi, która nie wymaga logowania za pośrednictwem przeglądarki, na ekranie głównym urządzenia wyświetlona zostanie odpowiednia informacja. Wystarczy podłączyć urządzenie do źródła zasilania, a podczas ładowania zostanie ono zaktualizowane za pośrednictwem Wi-Fi.

Wygodna kamera cofania

Urządzenie nawigacyjne Camper 770 LMT-D oraz bezprzewodowa kamera cofania Garmin BC 30 sprzedawane są osobno, ale można je również nabyć w postaci zestawu do nawigacji (zalecana profesjonalna instalacja). Po bezprzewodowym sparowaniu urządzenia nawigacyjnego z kamerą cofania podczas cofania można z łatwością dostrzec pojazdy, pieszych oraz przeszkody na wyświetlaczu urządzenia Camper 770LMT-D.

Połącz z zegarkiem Garmin

Urządzenie Camper 770LMT-D współpracuje ze wszystkimi zegarkami firmy Garmin zgodnymi z Connect IQ™, takimi jak fēnix 5 (do nabycia osobno), wyświetlając ostrzeżenia dla kierowcy na nadgarstku, a dzięki kompasowi w zegarku z łatwością dotrzesz od samochodu do miejsca docelowego i z powrotem.

Zaufaj wysokiej jakości mapom

Jakość danych mapy decyduje o tym, czy znajdziesz drogę do celu, czy się zgubisz. Urządzenie Garmin korzystające z wysokiej jakości mapy HERE będzie dostarczać Ci informacji, których w danej chwili najbardziej potrzebujesz. Bez trudu dotrzesz swoim kamperem do interesujących miejsc.

Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 17.3 × 9.9 × 1.9 cm
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS: 15.2 × 8.9 cm; przekątna 6,95 cala (17,7 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, SZER x WYS: 1024 × 600 pikseli
Typ wyświetlacza: wielodotykowy, szklany, kolorowy wyświetlacz TFT WSVGA z białym podświetleniem
Waga: 243 g
Bateria: bateria litowo-jonowa
Czas pracy na baterii: do 1 godzin
Bardzo czuły odbiornik: Tak

Mapy i Pamięć

Fabrycznie załadowane mapy ulic: Tak
Zawiera dożywotnią aktualizację map: Tak
Wbudowana pamięć: Wewnętrzyny dysk SSD
Obsługa kart danych: Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): Tak
Waypointy/ulubione/pozycj: 1000

Funkcje nawigacyjne

Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”): Tak (poprzez wbudowany głośnik)
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego: Tak
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi: Tak
Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic): Tak
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu): Tak
Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań): Tak (z widokiem skrzyżowań PhotoReal)
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.): Tak
Technologia Bluetooth®: Tak
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie): Tak
Usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie): Tak

Dodatkowe

Dodatkowo
 • Planowanie podróży: tak
 • Dziennik podróży: tak
 • Nawigacja z użyciem punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™: tak
 • Punkty szczególne Foursquare: tak
 • Powiadomienia z telefonu: tak
 • Obsługa BLE: tak
To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® XP i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi.
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk