quatix® 5 Sapphire

Zaprojektowany specjalnie dla wodniaków

  • Zapewnia łączność ze zgodnymi ploterami nawigacyjnymi i innymi urządzeniami firmy Garmin, umożliwiając dostęp do funkcji zdalnego sterowania3 autopilotem i zdalnego oznaczania punktów trasy, asystenta regat i wielu innych
  • Wbudowana aplikacja FUSION-Link™ Lite umożliwia sterowanie połączonymi produktami StereoActive™ oraz innymi modelami zestawów stereo z funkcją ANT® (RA70/BB100)
  • Urządzenie jest wyposażone w technologię pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™, szafirowe szkiełko odporne na zarysowania, ramkę ze stali nierdzewnej, 2 paski QuickFit™ (stal nierdzewna i niebieski silikon)
  • Moduł Wi-Fi® oraz funkcje online obejmują powiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie do sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect™ oraz personalizację poprzez bezpłatne tarcze zegarka i aplikacje z naszego sklepu Connect IQ™
  • Wydajność baterii: do 14 dni w trybie smartwatch (w zależności od ustawień), do 24 godzin w trybie GPS i do 60 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™

Ten stworzony na bazie naszej popularnej serii zegarków fēnix® 5 wielodyscyplinowy zegarek żeglarski nowej generacji zapewnia kompleksową łączność na łodzi. Łączy się ze zgodnymi ploterami nawigacyjnymi i innymi urządzeniami firmy Garmin, umożliwiając strumieniowe przesyłanie do zegarka quatix 5 Sapphire danych, takich jak prędkość, głębokość, temperatura i kierunek wiatru. Ten niewielki, stylowy zegarek z szafirowym szkiełkiem odpornym na zarysowania i możliwością szybkiej wymiany pasków jest również wyposażony w zaawansowane funkcje fitness oraz nadgarstkowy pomiar tętna. Dzięki wbudowanym profilom aktywności i statystykom efektywności dla pływania z wiosłem na desce, pływanie i każdego innego sportu zegarek quatix 5 Sapphire świetnie sprawdza się podczas śledzenia kondycji. Urządzenie oferuje również obsługę sieci Wi-Fi®, dzięki czemu umożliwia automatyczne przesyłanie aktywności bezpośrednio do serwisu Garmin Connect po podłączeniu do sieci bezprzewodowej.


Przejmij stery na pokładzie
Zaawansowane funkcje zdalnego sterowania autopilotem i zdalnego oznaczania punktów trasy umożliwiają utrzymanie kontroli nad łodzią, nawet jeśli nie stoisz przy sterze. Dzięki zegarkowi quatix 5 Sapphire zyskujesz faktyczny dostęp do urządzenia sterującego autopilotem GHC™ 20 w celu kontrolowania go — zmiany kierunku, skręcania i sterowania łodzią. Możesz również korzystać z funkcji zdalnego oznaczania punktów trasy, co pozwala na dodawanie punktów z urządzenia quatix 5 Sapphire i jego automatyczną synchronizację z podłączonym ploterem nawigacyjnym.

Wykorzystaj możliwości funkcji Garmin SailAssist™
Planuj czas rozpoczęcia regat, a nawet zwizualizuj linię startu. Zobacz wirtualną linię startową przedstawioną na Twoim zegarku quatix 5 Sapphire w postaci 2 punktów tworzących linię startu regat. Na podstawie dystansu od wirtualnej linii startu będziesz w stanie określić swoją odległość od niej. Wyświetlany będzie również licznik informujący o czasie do rozpoczęcia regat i o pozostałym czasie do startu, jeśli zaznaczona będzie wirtualna linia startu. Asystent halsowania określi, czy łódź płynie pod wiatr, czy z wiatrem i pozwoli w prosty sposób jednym przyciskiem skalibrować kąty halsu na lewą/prawą burtę.

Zbieraj dane dotyczące sportów wodnych
Niezależnie od tego, czy pływasz czółnem, czy z wiosłem na desce zegarek quatix 5 Sapphire będzie śledzić Twoje ruchy, odległość na ruch, całkowity dystans, a także poszczególne okrążenia. Ponadto w przypadku narciarstwa wodnego możesz sprawdzić prędkość łodzi jednym spojrzeniem na tarczę zegarka quatix 5 Sapphire.

Nawiguj na wodzie i na lądzie
Zegarek quatix 5 Sapphire jest wyposażony w wysokiej czułości nawigację GPS i funkcje śledzenia oraz podstawowy zestaw czujników, czyli wysokościomierz, barometr i kompas. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające na dokładne śledzenie zmian wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. Trzyosiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Dodatkowo wbudowany żyroskop zwiększa dokładność określania pozycji (i czas działania baterii) w trybie UltraTrac.

Ciesz się rozrywką

Niezależnie od tego, czy pływasz z wiosłem na desce, czy w kajaku, zegarek quatix 5 Sapphire będzie śledzić Twoje ruchy, odległość na ruch, całkowity dystans, a także poszczególne okrążenia. Ponadto w przypadku narciarstwa wodnego możesz sprawdzić prędkość łodzi jednym spojrzeniem na tarczę zegarka quatix 5 Sapphire.

Wbudowana funkcja monitorowania aktywności

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się na wodzie, czy na lądzie, zegarek quatix 5 Sapphire może monitorować Twoją aktywność fizyczną. Jest on wyposażony w technologię Elevate opartą o nadgarstkowy pomiar tętna, dzięki czemu można mierzyć tętno przez całą dobę bez konieczności korzystania z paska z czujnikiem na klatkę piersiową. Urządzenie oferuje również zaawansowane funkcje treningowe, takie jak statystyki i profile aktywności dla wielu sportów i aktywności, takich jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie, wspinaczka i gra w golfa. Ponieważ zegarek quatix 5 Sapphire obsługuje sieć Wi-Fi, po połączeniu z siecią bezprzewodową statystyki aktywności mogą być automatycznie przesyłane bezpośrednio do serwisu Garmin Connect.

Kompleksowa łączność z telefonem

Zegarek quatix 5 Sapphire wyświetla powiadomienia z telefonu2 dotyczące otrzymanych wiadomości e-mail, SMS-ów, połączeń i powiadomień z mediów społecznościowych bezpośrednio na ekranie zegarka, niezależnie od tego, czy akurat jesteś na wodzie, w trasie, na polu golfowym, czy po prostu z dala od biurka. Dostępne są również inne funkcje online, takie jak automatyczne przesyłanie do sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect, śledzenie na żywo i udostępnianie w mediach społecznościowych za pośrednictwem bezpłatnych aplikacji Garmin Connect i Garmin Connect™ Mobile.

Niezmiennie imponujący

quatix 5 Sapphire Smukła, stylowa konstrukcja podkreśli Twój styl na wodzie i na lądzie. Wyposażony w oferowany wyłącznie przez firmę Garmin system pasków QuickFit™ zegarek quatix 5 Sapphire umożliwia szybką i prostą wymianę paska bez użycia narzędzi. Oferuje również fabrycznie załadowane tarcze zegarka w stylu marynistycznym, które możesz zmieniać w zależności od nastroju. Jest też zgodny z funkcją Connect IQ, dzięki czemu możesz pobrać więcej bezpłatnych tarczy i aplikacji aktywności.

Ogólne

Materiał obiektywu: Szafirowe szkiełko
Materiał ramki: Stal nierdzewna
Obudowa: Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
Paski do zegarka QuickFit™: Tak (22 mm)
Materiał paska: Silikon
Rozmiar etui (szer. × dł. × wys.): 47 × 47 × 15,5 mm
Masa: Pasek silikonowy: 85 g pasek metalowy: 156 g
Klasa wodoszczelności: 10 ATM
Bateria: Bateria litowa
Typ wyświetlacza: Czytelny w słońcu, odblaskowo-przezroczysty, Memory-In-Pixel (MIP)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: Średnica 30,4 mm (1,2 cala)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 240 × 240 pikseli
Kolorowy wyświetlacz: Tak
Czas działania baterii: Tryb oszczędny: do 2 tygodniTryb GPS/HR: do 24 godzinTryb UltraTrac™: do 60 godzin
Pamięć/historia: 64 MB

Cechy zegarka

Czas/data: Tak
Synchronizacja czasu przez GPS: Tak
Automatyczny czas letni: Tak
Budzik: Tak
Minutnik: Tak
Stoper: Tak
Godzina wschodu/zachodu słońca: Tak
Kreator tarcz zegarka Face It™: Tak

Czujniki

GPS: Tak
GLONASS: Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™: Tak
Wysokościomierz barometryczny: Tak
Kompas: Tak
Żyroskop: Tak
Akcelerometr: Tak
Termometr: Tak

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność: Bluetooth® Smart, ANT+™, Wi-Fi® w modelach Sapphire Edition
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje): Tak
Powiadomienia z telefonu: Tak
Kalendarz: Tak
Prognoza pogody: Tak
Sterowanie muzyką: Tak
Znajdź mój telefon: Tak
Pilot VIRB®: Tak
Zgodność ze smartfonami: iPhone®, Android®, Windows®
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile: Tak
Funkcja Znajdź mój telefon: Tak

Funkcje żeglarskie

Fabrycznie załadowane profile łodzi: Wodniactwo, żeglarstwo, wędkarstwo
Alarm kotwiczny: Tak
Przesyłanie danych łodzi: Tak (ze zgodnym wyposażeniem urządzenia morskiego Garmin)
Wirtualna linia startu: Tak
Odliczanie czasu: Tak
Tryb asystenta halsowania: Tak
Wbudowany barometr i tabele pływów: Tak

Funkcje śledzenia aktywności

Prędkość i dystans GPS: Tak
Strony własnych danych: Tak
Zaawansowane treningi: Tak
Plany treningów do pobrania: Tak
Auto Pause®: Tak
Autoprzewijanie: Tak
Auto Lap®: Tak
Ręcznie oznaczane okrążenia: Tak
Konfigurowalne alerty okrążenia: Tak
Konfigurowalne alerty: Tak
Alert wibracyjny Tak
Monity dźwiękowe: Tak
Czas ukończenia: Tak
Virtual Partner: Tak
Virtual Racer™: Tak
Stan wytrenowania (umożliwia sprawdzenie skuteczności treningów dzięki śledzeniu danych treningowych, jak pułap tlenowy, próg beztlenowy, i porównywanie ich do aktualnych danych): Tak
Pułap tlenowy: Tak
Obciążenie treningowe (połączone pomiary tętna i pułapu tlenowego określające intensywność treningów na przestrzeni 28 dni i pomagające w utrzymaniu formy w zakresie optymalnym dla osiągnięcia celu): Tak
Efekt treningu (aerobowego): Tak
Efekt treningu (beztlenowego): Tak
Asystent kursu: Tak
Historia aktywności w zegarku: Tak
Segmenty (Live, Garmin): Tak
Niestandardowe profile danych: Tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków: Tak
Przyciski dostępu: Tak
Aplikacja LiveTrack: Tak
Group LiveTrack: Tak
Wiek sprawnościowy: Tak

Funkcje związane z tętnem

Strefy tętna: Tak
Alerty tętna: Tak
Kalorie na podstawie tętna: Tak
% maksymalnego tętna: Tak
% rezerwy tętna Tak
Czas odpoczynku: Tak
Automatyczne tętno maksymalne: Tak
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Zgodność z paskiem to pomiaru tętna Tak (ANT+™ i czujniki Bluetooth® Smart)
Urządzenie zapisuje dane o tętnie podczas pływania: Tak (z czujnikiem tętna HRM-Tri™ lub HRM-Swim™)
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia): Tak

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Licznik kroków: Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować): Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków): Tak
Monitorowanie snu (monitoruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu): Tak
Spalone kalorie: Tak
Piętra w górę: Tak
Przebyty dystans: Tak
Minuty intensywnej aktywności: Tak
Funkcja TrueUp™: Tak
Funkcja Move IQ™: Tak

Funkcje biegowe

Fabrycznie załadowane profile biegu: Bieganie, bieganie w pomieszczeniach, biegi przełajowe
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna: Tak
Dynamika biegu: Tak
Odchylenie pionowe i odchylenie od długości („wysokość odbicia” podczas biegu oraz stosunek kosztu do korzyści z długością kroku): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Czas i bilans kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu oraz symetria biegu): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Długość kroku (na bieżąco): Tak
Cadence (provides real-time number of steps per minute): Tak
Pomiary fizjologiczne: Tak
Przygotowanie wydolnościowe (po biegu trwającym od 6 do 20 minut urządzenie umożliwia porównanie kondycji mierzonej podczas treningu z ogólnym poziomem kondycji): Tak
Próg mleczanowy (poprzez analizę tempa i tętna urządzenie określa moment, od którego mięśnie zaczynają gwałtownie słabnąć): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Treningi biegowe: Tak
Symulator wyścigu: Tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem): Tak

Funkcje golfowe

Odległość do początku, środka i końca greenów: Tak
Odległość do lay-upów/doglegów: Tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu): Tak
Cyfrowa tablica wyników: Tak
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e): Tak
Garmin AutoShot™: Tak
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki: Tak
Hazardy i cele na polu golfowym: Tak
Zgodność z czujnikiem TruSwing™: Tak

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Fabrycznie załadowane profile czynności rekreacyjnych w terenie: Piesza wędrówka, wspinaczka, jazda na rowerze górskim, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, sporty wioślarskie, wiosłowanie stacjonarne, aktywność Jumpmaster, aktywność taktyczna
Nawigacja od punktu do punktu: Tak
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco: Tak
Wróć do startu: Tak
Funkcja TracBack®: Tak
Tryb UltraTrac™: Tak
Profil wysokości: Tak
Dystans do celu: Tak
Wskaźnik trendu barometru: Tak
Ostrzeżenie przed burzą: Tak
Automatyczne przełączanie między biegiem i wspinaczką: Tak
Prędkość pionowa: Tak
Całkowity wznios/spadek: Tak
Zgodność z aplikacją BaseCamp™: Tak
Współrzędne GPS: Tak
Odwzorowany punkt trasy: Tak
Celuj i idź: Tak
Pomiar powierzchni: Tak (przez Connect IQ™)
Kalendarz myśliwski/wędkarski: Tak (przez Connect IQ™)
Informacje o położeniu słońca i księżyca: Tak (przez Connect IQ™)
Podwójna siatka współrzędnych: Tak

Funkcje rowerowe

Fabrycznie załadowane profile jazdy rowerem: Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda rowerem górskim, triathlon
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami): Tak
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy): Tak
Wyścig z aktywnością: Tak
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu): Tak
Trening interwałowy: Tak
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power): Tak (ze zgodnym akcesorium)
Funkcje Strava (Beacon, Live Segments): Tak
Zgodność z urządzeniem Vector™: Tak
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów): Tak
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie): Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny): Tak
Zgodność ze światłami Varia™: Tak
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco): Tak (czujniki ANT+™ i Bluetooth® Smart)

Funkcje pływackie

Fabrycznie załadowane profile pływania: Pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie, SwimRun, triathlon
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu): Tak
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy): Tak
Treningi pływackie: Tak
Efektywność pływania (SWOLF): Tak
Zaawansowane funkcje pływania (alert czasu/dystansu, odliczanie do startu, zaawansowane liczniki czasu odpoczynku): Tak
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie): Tak
Tętno (bieżące podczas odpoczynków, statystki interwału i sesji podczas odpoczynków, automatyczne pobieranie danych tętna po pływaniu): Tak (with HRM-Tri™ and HRM-Swim™)
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk