echoMAP™ 71sv

EchoMap 71sv

Urządzenie wielofunkcyjne z ekranem o przekątnej 7 cali wyposażone w sonary skanujące DownVü i SideVü

  • Kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście, sterowany za pomocą klawiatury, z mapą bazową całego świata
  • Wbudowane sonary skanujące DownVü i SideVü zapewniają niezwykle wyraźne obrazy z powierzchni wody
  • Sonar skanujący SideVü pracujący w częstotliwości 455 kHz zapewnia lepsze wyniki na płyciznach
  • Wbudowany sonar HD-ID™ 500 W (RMS) (wartość międzyszczytowa 4000 W)
  • Wewnętrzny odbiornik GPS 5 Hz aktualizuje pozycję i kierunek 5 razy na sekundę
  • Uchwyt uchylny z szybkim mechanizmem zwalniającym

Urządzenie echoMAP 71sv jest wyposażone w charakteryzujący się wysokim kontrastem kolorowy wyświetlacz o przekątnej 7 cali z funkcją automatycznej regulacji podświetlenia. Jego odbiornik GPS/GLONASS 5 Hz o krótkim czasie reakcji odświeża dane o pozycji i kierunku 5 razy na sekundę, co zapewnia płynność ruchu na ekranie. Model echoMAP 71sv ma wbudowaną obsługę częstotliwości 50/200 kHz i 77/200 kHz oraz sonaru Garmin DownVü™/SideVü™ zapewniającego niezwykle wyraźne obrazy sonarowe z powierzchni wody. Urządzenie obsługuje także silniki zaburtowe Minn Kota® i MotorGuide® ze zintegrowanymi przetwornikami. Jego przewody są podłączane bezpośrednio do uchwytu, dzięki czemu zakładając urządzenie na uchwyt, błyskawiczne podłączasz urządzenie do zasilania. Demontaż urządzenia jest tak samo szybki.

Super wyraźne obrazy sonarowe wykonywane z powierzchni wody

Uzyskane dzięki zastosowaniu sonaru skanującego Garmin DownVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Z kolei sonar skanujący Garmin SideVü zapewnia doskonały, wyraźny obraz wszystkiego, co znajduje się po obu burtach łodzi w odległości do 228,6 metra (500 stóp). Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą struktury, obiekty i ryby. W jednym przetworniku udało się nam wykorzystać technologie tradycyjnego sonaru HD-ID oraz sonarów skanujących DownVü i SideVü firmy Garmin. Urządzenie umożliwia także obsługę sonaru HD-ID w połączeniu z silnikami zaburtowymi Minn Kota® i MotorGuide® ze zintegrowanymi przetwornikami. Urządzenie echoMAP 71sv oferuje także funkcję zapisu sonaru, która harmonizuje czas echa sonaru z pozycją łodzi oraz zapisuje cyfrowe informacje do przejrzenia w komputerze za pomocą darmowego oprogramowania do planowania HomePort™. Przewód do przesyłania danych użytkownika pozwala udostępniać punkty i trasy wielu urządzeniom.

Pozycja i kierunek aktualizowane 5 razy na sekundę

Odbiornik GPS/GLONASS 5 Hz o krótkim czasie reakcji odświeża pozycję i kierunek 5 razy na sekundę, co zapewnia płynność ruchu na ekranie. Urządzenie obsługuje do 5000 dokładnych punktów, dzięki czemu odnalezienie drogi do swoich „tajnych” miejsc połowów jest łatwe i szybkie.

Weź echoMAP ze sobą

Gdy chcesz zejść z łodzi, możesz w łatwy sposób odłączyć urządzenie echoMAP i schować je w bezpiecznym miejscu. Nie musisz walczyć z okablowaniem przy podłączaniu i odłączaniu urządzenia, bo wszystkie kable są podłączone bezpośrednio do jego uchwytu. Dzięki temu urządzenie echoMAP można szybko podłączyć do zasilania i do uchwytu — i równie szybko je odłączyć.

Zwiększ możliwości urządzenia dzięki najlepszym mapom morskim firmy Garmin

Pojedyncza karta microSD™ zapewnia rozszerzalną pamięć umożliwiającą zakup dodatkowych map, takich jak mapy BlueChart® g2 czy BlueChart g2 Vision. Mapy BlueChart g2 Vision oferują wyjątkową funkcję nawigacji automatycznej firmy Garmin, która prowadzi wprost do celu podróży, wyświetlając na ekranie wyznaczony w oparciu o specyfikację łodzi kurs omijający płycizny i inne przeszkody.

Udoskonalona nawigacja automatyczna

Wystarczy podać lokalizację, do której chcemy się udać, a opatentowana funkcja automatycznej nawigacji firmy Garmin natychmiast przeszuka odpowiednie mapy w celu wyznaczenia na wyświetlaczu bezpiecznej wirtualnej drogi z ominięciem niskich mostków, płycizn i innych przeszkód na trasie.

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest udoskonalona wersja 2.0, która oferuje jeszcze więcej funkcji i możliwości. Można też dostosować obliczoną drogę wyznaczoną przez funkcję nawigacji automatycznej, umieszczając punkty pośrednie na planowanych postojach lub w punktach orientacyjnych na żądanej trasie. Na obliczonej trasie można łatwo przeglądać niebezpieczne punkty. Ponadto po włączeniu zgodnego autopilota firmy Garmin można podążać trasą wyznaczoną przez funkcję nawigacji automatycznej. Innym usprawnieniem, w które wyposażono wersję 2.0, jest funkcja obliczania czasu przybycia w dowolnym momencie na trasie (doskonała przy planowaniu czasu przyjazdu tak, aby dostosować go do godzin otwierania mostów i innych zdarzeń, w przypadku których istotny jest czas). Dodatkowo trasy wyznaczone przez nawigację automatyczną można zapisywać na karcie SD™ z mapami kartograficznymi BlueChart® g2 Vision®² i skorzystać z nich w późniejszym czasie.

Przesyłanie punktów GPX

Punkty, ślady i często pokonywane trasy przechowywane w innym produkcie GPS lub urządzeniu nawigacyjnym firmy Garmin można teraz nadzwyczaj łatwo przesłać do nowego plotera nawigacyjnego firmy Garmin za pomocą standardowego w branży formatu GPX. GPX to otwarty, standardowy format umożliwiający wymianę danych GPS między różnymi platformami i aplikacjami. Dzięki łatwej w użyciu technologii interfejsów firma Garmin uwzględnia każdy punkt trasy i zapewnia jeszcze dogodniejszą formę wymiany.

Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 25 × 13,9 × 5,1 cm
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS: 15,2 × 9,1 cm; przekątna 17,8cm
Rozdzielczość: 480 x 800 pikseli
Typ wyświetlacza: Wyświetlacz WVGA
Waga: 0,77 kg
Wodoodporny: Tak, IPX7
Antena: Internal only
Pobór energii: 7,1W
Sposoby montażu: Uchwyt pałąkowy lub uchwyt do montażu wpuszczanego
Porty Garmin Marine Network™: Brak

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy: Brak
Obsługa kart danych: 1 karta microSD™
Waypoints: 5000
Trasy: 100
Wykres śladu: 50 000 punktów, 50 zapisanych tras

Funkcje plotera nawigacyjnego

Zgodność z sonarem Garmin: Tak
Obsługa AIS (śledzenie pozycji docelowego statku): Tak
Obsługa DSC (wyświetlanie pozycji z radia VHF z obsługą DSC): Tak
Tabele pływów: Tak
Kompatybilność z BlueChart® Mobile (planowanie): Nie
Kompatybilność z Garmin Helm: Nie

Funkcje i dane techniczne sonaru

Obsługa sonaru dwuzakresowego: Tak
Obsługa sonaru dwuwiązkowego: Tak
Moc transmisji: 500 W (RMS)/4000 W (wartość międzyszczytowa)
DownVü™: Tak (wbudowany)
SideVü™: Tak (wbudowany)
Maksymalna głębokość: 2300 stóp przy 77 kHz, w wodzie słodkiej; 1100 stóp przy 77 kHz, w wodzie morskiej (efektywna głębokość zależy od typu dna i innych warunków wodnych)
Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna): Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody: Tak
Sonar recording: Tak
Sonar history rewind: Tak

Połączenia

Porty wejścia NMEA 0183: 1
Porty wyjścia NMEA 0183: 1
Porty wejścia video: Brak
Porty wyjścia video: Brak
Łączność bezprzewodowa: Nie
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk