echoMAP™ 52dv

Urządzenie wielofunkcyjne z ekranem o przekątnej 5 cali i zaawansowanymi funkcjami za rozsądną cenę

  • Kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście, sterowany za pomocą klawiatury, z mapą bazową całego świata
  • Wbudowany sonar skanujący DownVü zapewnia niezwykle wyraźne obrazy z powierzchni wody¹
  • Wbudowany sonar HD-ID™ 500 W (RMS) (wartość międzyszczytowa 4 000 W)
  • Wewnętrzny odbiornik GPS 5 Hz aktualizuje pozycję i kierunek 5 razy na sekundę
  • Uchwyt uchylno-obrotowy z szybkim mechanizmem zwalniającym

Urządzenie echoMAP 52dv jest wyposażone w charakteryzujący się wysokim kontrastem kolorowy wyświetlacz o przekątnej 5 cali z funkcją automatycznej regulacji podświetlenia. Jego odbiornik GPS/GLONASS 5 Hz o krótkim czasie reakcji odświeża dane o pozycji i kierunku 5 razy na sekundę, co zapewnia płynność ruchu na ekranie. Model echoMAP 52dv jest wyposażony w przetwornik GT41-TM dla sonaru HD-ID 50/200 kHz oraz sonar skanujący Garmin DownVü™ zapewniający niezwykle wyraźny obraz z powierzchni wody (model echoMAP 52dv jest dostępny także w wersji bez przetwornika). Urządzenie obsługuje także silniki zaburtowe Minn Kota® i MotorGuide® ze zintegrowanymi przetwornikami. Jego przewody są podłączane bezpośrednio do uchwytu, dzięki czemu możliwe jest błyskawiczne podłączenie urządzenia do zasilania i do uchwytu oraz jego szybkie odłączenie. W zestawie znajdują się uchwyty do montażu na pawęży i na silniku zaburtowym.

Super wyraźne obrazy sonarowe wykonywane z powierzchni wody

Uzyskane dzięki zastosowaniu sonaru skanującego Garmin DownVü™ obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się na głębokości nawet 230 m pod dnem łodzi charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą struktury, obiekty i ryby. W jednym przetworniku udało się nam wykorzystać technologie tradycyjnego sonaru HD-ID i sonaru skanującego DownVü firmy Garmin. Urządzenie umożliwia także obsługę sonaru HD-ID w połączeniu z silnikami zaburtowymi Minn Kota® i MotorGuide® ze zintegrowanymi przetwornikami. Urządzenie echoMAP 52dv oferuje także funkcję zapisu sonaru, która harmonizuje czas echa sonaru z pozycją łodzi oraz zapisuje cyfrowe informacje do przejrzenia w komputerze za pomocą darmowego oprogramowania do planowania HomePort™. Przewód do przesyłania danych użytkownika pozwala udostępniać punkty i trasy wielu urządzeniom.

Więcej dodatków dzięki mapom BlueChart g2 Vision

Dzięki opcjonalnej karcie SD BlueChart g2 Vision można nadać ploterowi nawigacyjnemu całkowicie nowy, wyjątkowy wymiar zastosowań.

  • Perspektywa MarinerEye i FishEye zapewnia trójwymiarowy widok zarówno nad, jak i pod wodą.
  • Wysokiej rozdzielczości zdjęcia satelitarne i zdjęcia lotnicze ułatwiają określenie położenia w nieznanym terenie.
  • Technologia nawigacji automatycznej przeszukuje wszystkie adekwatne mapy w celu wyznaczenia trasy możliwej do przebycia — czyli takiej, która omija przeszkody, płycizny, boje i inne przeszkody. Wystarczy wybrać cel podróży, a nawigacja automatyczna naprowadzi Cię na bezpieczny kurs.

Pozycja i kierunek aktualizowane 5 razy na sekundę

Odbiornik GPS/GLONASS 5 Hz o krótkim czasie reakcji odświeża pozycję i kierunek 5 razy na sekundę, co zapewnia płynność ruchu na ekranie. Urządzenie obsługuje do 5000 dokładnych punktów, dzięki czemu odnalezienie drogi do swoich „tajnych” miejsc połowów jest łatwe i szybkie.

Weź echoMAP ze sobą

Gdy chcesz zejść z łodzi, możesz w łatwy sposób odłączyć urządzenie echoMAP i schować je w bezpiecznym miejscu. Nie musisz walczyć z okablowaniem przy podłączaniu i odłączaniu urządzenia, bo wszystkie kable są podłączone bezpośrednio do jego uchwytu. Dzięki temu urządzenie echoMAP można szybko podłączyć do zasilania i do uchwytu — i równie szybko je odłączyć.

Udoskonalona nawigacja automatyczna

Wystarczy podać lokalizację, do której chcemy się udać, a opatentowana funkcja automatycznej nawigacji Auto Guidance firmy Garmin natychmiast przeszuka odpowiednie mapy w celu wyznaczenia na wyświetlaczu bezpiecznej, wirtualnej drogi z ominięciem niskich mostków, płycizn i innych przeszkód na trasie.

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest udoskonalona wersja 2.0, która oferuje więcej funkcji i możliwości. Można dostosować obliczoną ścieżkę wyznaczoną przez funkcję nawigacji automatycznej, umieszczając punkty pośrednie w miejscach planowanych postojów lub w punktach orientacyjnych na żądanej trasie. Na obliczonej trasie można też łatwo przeglądać niebezpieczne punkty. Ponadto po włączeniu zgodnego autopilota firmy Garmin można podążać trasą wyznaczoną przez funkcję Auto Guidance – automatycznie. Innym usprawnieniem, w które wyposażono wersję 2.0, jest funkcja obliczania czasu przybycia do dowolnego miejsca na trasie (doskonała przy planowaniu czasu przyjazdu tak, aby dostosować go do godzin otwierania mostów i innych zdarzeń, w przypadku których istotny jest czas). Ponadto trasy wyznaczone przez funkcję nawigacji automatycznej można teraz zapisywać pod kątem przyszłej nawigacji, tworząc ich kopie zapasowe na karcie SD™ za pomocą map kartograficznych BlueChart® g2 Vision®.

Przesyłanie punktów GPX

Punkty, ślady i często pokonywane trasy przechowywane w innym produkcie GPS lub urządzeniu nawigacyjnym firmy Garmin można teraz nadzwyczaj łatwo przesłać do nowego plotera nawigacyjnego firmy Garmin za pomocą standardowego w branży formatu GPX. GPX to otwarty, standardowy format umożliwiający wymianę danych GPS między różnymi platformami i aplikacjami. Dzięki łatwej w użyciu technologii interfejsów firma Garmin uwzględnia każdy punkt trasy i zapewnia jeszcze dogodniejszą formę wymiany.

Cechy fizyczne

Wymiary urządzenia, SZER x WYS x GŁĘB: 15,0 x 15,5 x 6,1 cm
Wymiary wyświetlacza, SZER x WYS: 7,6 × 10,2 cm, przekątna 12,7 cm
Rozdzielczość: 480 × 480 pikseli
Typ wyświetlacza: Wyświetlacz WQVGA
Waga: 0,7 kg
Wodoodporny: Tak, IPX7
Waga: 0,7 kg
Antena: Internal only
Pobór energii: 71 W
Sposoby montażu: Uchwyt pałąkowy lub uchwyt do montażu wpuszczanego
Porty Garmin Marine Network™: Brak

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy: Brak
Obsługa kart danych: 1 karta microSD™
Waypoints: 3000
Trasy: 100
Wykres śladu: 20 000 punktów, 50 zapisanych tras

Funkcje plotera nawigacyjnego

Zgodność z sonarem Garmin: Tak
Obsługa AIS (śledzenie pozycji docelowego statku): Tak
Obsługa DSC (wyświetlanie pozycji z radia VHF z obsługą DSC): Tak
Tabele pływów: Tak
Kompatybilność z BlueChart® Mobile (planowanie): Nie
Kompatybilność z Garmin Helm: Nie

Funkcje i dane techniczne sonaru

Obsługa sonaru dwuzakresowego: Tak
Obsługa sonaru dwuwiązkowego: Tak
Moc transmisji: 500 W (RMS)/4000 W (wartość międzyszczytowa)
DownVü™: Tak (wbudowany)
SideVü™: Nie
Maksymalna głębokość: 700 stóp przy 77 kHz, w wodzie słodkiej
1100 stóp przy 77 kHz, w wodzie morskiej
(efektywna głębokość zależy od typu dna i innych warunków wodnych)
Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna): Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody: Tak
Sonar recording: Tak
Sonar history rewind: Tak

Połączenia

Porty wejścia NMEA 0183: 1
Porty wyjścia NMEA 0183: 1
Porty wejścia video: Brak
Porty wyjścia video: Brak
Łączność bezprzewodowa: Nie
scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk