Etui dla tabletów 7’’

Funkcjonalne i eleganckie etui dla tabletów 7 calowych. Etui ochroni tablet przed uszkodzeniami, idealnie sprawdzi się podczas podróży , czy też przenoszenia tabletu z miejsca na miejsce.

netto: 15 zł brutto: 19 zł


Etui dla tabletów 10’’

Funkcjonalne i eleganckie etui dla tabletów 10 calowych.  Etui ochroni tablet przed uszkodzeniami, idealnie sprawdzi się podczas podróży , czy też przenoszenia tabletu z miejsca na miejsce.

netto: 16 zł brutto: 20 zł


Skórzane etui dla tabletów 7”

Eleganckie i stylowe etui dla tabletów 7 calowych. Ochroni tablet przed uszkodzeniem i spełni też funkcję podstawki pod tablet. Skórzane etui w kolorze czarnym.

netto: 37 zł brutto: 45 zł


Stojak do tableta/telefona

Elegancki, funkcjonalny oraz uniwersalny stojak na tablet. 3 opcje ustawień stojaka. Posiada antypoślizgowe gumowe podkładki. Stojak pasuje do wszystkich rodzajów urządzeń typu tablet. Możesz ustawić na stojaku tablet i w wygodny sposób oglądać ulubiony film, czy też przeglądać pocztę .

Dostępny w dwóch kolorach: czarnym i srebrno-czarnym

Wymiary produktu: 100x136x34mm 

Waga produktu: 170g

netto: 42 zł brutto: 52 zł


Klawiatura do tableta 8"

Eleganckie etui z klawiaturą dla tabletu 7" PLUG & PLAY, podłącz i korzystaj! Szybko i sprawnie umieścisz tablet w eleganckim etui, bez problemu podłączysz klawiaturę, która działa bez instalowania jakichkolwiek sterowników. W prosty i przyjemny sposób korzystaj z tabletu z klawiaturą i w eleganckim etui. Wygodne i funkcjonalne etui wyposażone w złącze microUSB 2.0 czyni je w pełni kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami tego typu. Eleganckie Etui, w które wbudowano pełnofunkcjonalną klawiaturę typu QWERTY. Etui posiada odpowiednie łapki ,które we właściwy sposób trzymają tablet. Tablet umieszczony w etui odporny jest na wszelkie uszkodzenia i obicia. Etui ma też nóżkę, która pełni funkcję stojaka pod tablet. Całość stoi stabilnie i pod odpowiednim kątem. W etui umieszczono rysik, który znacznie ułatwia używanie tabletu.

netto: 46 zł brutto: 56 zł


Klawiatura do tableta 8"

Eleganckie etui z klawiaturą dla tabletu 8". PLUG & PLAY, podłącz i korzystaj! Szybko i sprawnie umieścisz tablet w eleganckim etui, bez problemu podłączysz klawiaturę, która działa bez instalowania jakichkolwiek sterowników. Użytkowanie tabletu jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. 

 

Etui posiada wbudowaną pełnofunkcjonalną klawiaturę typu QWERTY oraz kabel microUSB. Posiada również odpowiednie łapki, które we właściwy sposób trzymają tablet. Tablet umieszczony w etui jest odporny na wszelkie uszkodzenia i obicia. Etui ma też nóżkę, dzięki której pełni funkcję stojaka pod tablet. Całość stoi stabilnie i pod odpowiednim kątem.

netto: 46 zł brutto: 56 zł


Klawiatura do tableta 9,7"

Eleganckie etui z klawiaturą dla tabletu 9.7". PLUG & PLAY, podłącz i korzystaj! Szybko i sprawnie umieścisz tablet w eleganckim etui, bez problemu podłączysz klawiaturę, która działa bez instalowania jakichkolwiek sterowników. Użytkowanie tabletu jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. 

 

Etui posiada wbudowaną pełnofunkcjonalną klawiaturę typu QWERTY oraz kabel microUSB. Posiada również odpowiednie łapki, które we właściwy sposób trzymają tablet. Tablet umieszczony w etui jest odporny na wszelkie uszkodzenia i obicia. Etui ma też nóżkę, dzięki której pełni funkcję stojaka pod tablet. Całość stoi stabilnie i pod odpowiednim kątem.

netto: 46 zł brutto: 56 zł


Uchwyt zagłówki do tabletu

Uniwersalny uchwyt do tabletów. Łatwy i szybki montaż do zagłówka w samochodzie oraz możliwość regulacji w wielu płaszczyznach pozwala zamontować każde ekranowe urządzenie mobilne pod wybranym kątem i na odpowiedniej wysokości. 

Specyfikacja

Przeznaczony do tabletów od 7" do 10"
Regulowane mocowanie tabletu
Zakres blokady ramienia uchwytu - 105 - 195mm
Uchwyt przeznaczony do tabletów o grubości do 52 mm  

netto: 50 zł brutto: 62 zł


Stojak ze głośnikami do tableta

Uniwersalny stojak do tabletu z głośnikami.

Doskonały dźwięk i duża moc! Świetne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają oglądać filmy na tablecie i słuchać muzyki. 2w1: stojak i głośniki !

Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów tabletów.
Specyfikacja:

Moc wyjściowa: 5W
Zaawansowana regulacja
Pasmo przenoszenia: 50Hz ~ 20KHz
Zasilanie: wbudowany akumulator litowo-jonowy / USB
Impedancja: 4 Ohm
Rozmiar: 200mm x 70mm x 32mm
Waga: 260g

netto: 119 zł brutto: 146 zł


scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher pjs pas cher pjs pas cher pjs pas cher parajumper pas cher parajumper pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher Common Projects Outlet Candice Cooper Outlet Dsquared Outlet Buscemi Outlet Saucony Outlet replica handbags replica handbags replica handbags replica handbags uk replica handbags uk replica handbags uk replica watches replica watches replica watches replica watches uk replica watches uk replica watches uk